Strona 98 z 356
Pokaż wyniki od 971 do 980 z 3555

Kwietniówki 2017

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Cajafuerte dzieki za odpowiedz..
    Tez musze zafarbowac na blond bardzo widac..
    Do wizyty juz niedlugo
    Pozdrawiam

2. dzieckozakupy.pl
    Ja mam wizytę o 15.40 ale pewnie wejdę 1,5h póżniej bo ginekolog zapisuje co 20min a cięzarne siędzą tam ok 40min a jestem 6. także mozna powiedzieć że mam na 17 hehe. Mój maż ze mną nie jeździł w pierwszej ciąży tzn w ostatnim miesiącu jeździł bo byłam tykająca bombą. W pierwszej ciązy założyła mi dopiero książeczkę w 9 tygodniu a ja dopiero jestem w 7.
    Mam jakieś złe przeczucia że coś jest nie tak
    Ja farbuję włośy bo mój naturalny to mysi bląd a teraz ma ombre i odrost nie wygląda za dobrze.
    A powiedzcie mi jak jest z dentystą czy w ciązy można dostać znieczulenie? Od kilku dni boli mnie ząb i nie wiem czy przeczekać aż przestanie boleć czy jechać do dentysty.

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Ja mam wizytę o 15.40 ale pewnie wejdę 1,5h póżniej bo ginekolog zapisuje co 20min a cięzarne siędzą tam ok 40min a jestem 6. także mozna powiedzieć że mam na 17 hehe. Mój maż ze mną nie jeździł w pierwszej ciąży tzn w ostatnim miesiącu jeździł bo byłam tykająca bombą. W pierwszej ciązy założyła mi dopiero książeczkę w 9 tygodniu a ja dopiero jestem w 7.
    Mam jakieś złe przeczucia że coś jest nie tak
    Ja farbuję włośy bo mój naturalny to mysi bląd a teraz ma ombre i odrost nie wygląda za dobrze.
    A powiedzcie mi jak jest z dentystą czy w ciązy można dostać znieczulenie? Od kilku dni boli mnie ząb i nie wiem czy przeczekać aż przestanie boleć czy jechać do dentysty.
    oj z tego co wiem to znieczulenie raczej nie wchodzi w grę w ciąży, a niestety na pewno nie w 1 trymestrze, ja właśnie dlatego leczyłam zęby przed zajsciem

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez marzenka90 Zobacz posta
    Nat -alia mamy prawie identyczny termin porodu ja dzień później
    o to jest nas 3 a kiedy miałyście ostatnia miesiączke bo ja mam rozbieżność pomiędzy terminem om a usg ale lekarz twierdzi ze bardziej wiarygodny jest wg usg bo owu mogłam mieć póxniej

Ja też leczyła zęby i to kilka bo po ciązy mi się posypały i ogólnie po tych narkozach. Najlepsze jest to że boli mnie 7 no i miałam kanałowo leczone ale dentysta rozwiercił całego zęba i nie może znaleźć 3 kanału więc zrobił tylko dwa a ten trzeci nie powinien boleć i teraz mam po pół roku się odezwał!
    Czuję się dzisiaj jak Gloria z madagaskaru ;/ albo jak moto moto hehehe https://www.youtube.com/watch?v=SZ7MHlP0Wcc

Junior Member Awatar marzenka90
    Mieszka w
    WROCŁAW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Wiolcia89 Zobacz posta
    o to jest nas 3 a kiedy miałyście ostatnia miesiączke bo ja mam rozbieżność pomiędzy terminem om a usg ale lekarz twierdzi ze bardziej wiarygodny jest wg usg bo owu mogłam mieć póxniej
    ja miałam 27 czerwca, na USG wyszło mi tak samo jak z kalendarzyka.
    W oczekiwaniu na Moje Szczęście

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ech...
    Co za dzień...
    Dobrze ze juz w domu... I nigdzie nie musimy wychodzić...
    Matko padam na bolące cycki

Ale czekała mnie bardzo miła niespodzianka w domu - mój Kochany posprzątał całe mieszkanie, wstawił ze 3 pralki i pomył podłogi
    Także ja nic nie musze robić prócz kąpieli i spania

Dziś mam dzień na niejedzenie - nic mi nie smakuje.
    Ale że leki biorę to chociaż "coś" w siebie wmuszam...

Dobranoc Dziewczyny :*
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    Nie należę do osób panikujących, ale przed chwilą zakuło mnie w lewym jajniku jak na owulację. Aż mnie skręciło.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ja pytałam o silniejszy ból brzucha i nawet plamienia w terminie spodziewanej @ w I trymestrze - może coś takiego być.
    Oczywiście wszystko sygnalizować lekarzowi.

Wiec może bóle jak na owu - są "dopuszczalne" o ile to jest czas na nią - gdyby nie ciąża...

No nie wiem.
    Może połóż się, odpocznij.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    właśnie gdyby nie ciąża, to jakoś teraz powinnam mieć owulację

Newsletter Mjakmama24.pl