Strona 978 z 1006
Pokaż wyniki od 9,771 do 9,780 z 10052

Kwietniówki 2017

U nas weekendowa masakra. Łucja od wczoraj rana jest tak marudna że sama nie wie co chce. Najlepiej tylko na rękach i chodzić w pozycji do odbicia, spać nie chce jeść też je mniej nie wiem czy to nie skok rozwojowy. Oby to był skok i jutro wróciło wszystko do normy bo inaczej zwariuje. Do chrztu zostało 6 dni. Dziewczyny mają sukienki i dodatki a ja nie mam nic... Tzn mam stara sukienkę i chyba ja założę bo nie mam siły na zakupy bo jak patrzyłam to w sklepach nie ma nic ciekawego.
    Maminka powiem Ci że moja starsza córka jest trochę pokrzywdzona bo zaraz po porodzie Łucji odtracilam ja i dopiero niedawno zrozumiałam że ja krzywdę nie poświęcając jej czasu. Więc teraz to się zmieniło staram się z nią jak najwięcej bawić i zachęcam ja do zabawy z Łucja żeby mieć obie przy sobie.

2. dzieckozakupy.pl
    U mnie Corcia marudna cały weekend, myślę ze miały na to wpływ szczepienia i średnia pogoda.
    Wczoraj próbowała zasnąć od 17 do 22... Do marudzenia doszedł jeszcze brzuch... Dramat... Ale jak już zasnęła to obudziła się na karmienie dopiero tuz przed 5 wiec pospalysmy obie, choć nadal obawiam się tak długich przerw u niej.
    Rano zjadła i miała humor zabawowy juz od 5 rano a chwilę się z nią pobawilam a potem polozylam pod zabawkami z maty i ogarnelam śniadanie. Pierwszy raz dziecko zasnęła mi w trakcie zabawy na pol godziny ale jednak

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Hej, ja sie pocieszam ze jak mala podrosnie to bedziemy sie bawic we trojke. Taki plus tego ze roznica wieku stosunkowo nieduza. Teraz niestety nie jest latwo... ale nie jestem tym zaskoczona.
    Macierzanka, ja to w sumie o 5probowalabym uspic jeszcze mala w lozeczku-szczegolnie, ze zasnela o 22. Disa o 20 zasnela a po karmieniu o 6ej tez zasnela i jeszcze spi mimo, ze juz miala po pobudce humor na gruchanie i machanie nozkami. No ale wiem, że roznie z dziecmi moze byc, Disa w nocy spi b. dobrze a Ben budzil sie b czesto.
    U nas pogoda kiepska a maz w pracy bedzie od poniedziałku do soboty a przed i po pracy jezdzi do domu pomagac przy remoncie takze ciezki tydzien nas czeka. Dodatkowo przeglad auta, przywoza kuchnie etc. Takze moge miec mniej czasu.
    a i zaczelam treningi. B. Mi przypadl do gustu program ktory jest w ksiazce. Juz miesnie bola
    o D sie budzi...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    My w domu
    Weekend super dziewczynki cudownie się spisały na wyjeździe no i najważniejsze, że byliśmy u mojej babci czyli Lucynka poznała swoją prababcię
    Od dziś jesteśmy we trzy w domu, przedszkole się skończyło

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Za nami też przyjemny weekend na wyjeździe.
    My byliśmy u teściów na rocznicy ślubu - było czasem głośno, gwarno i wesoło
    Klara przyjęła to ze stoickim spokojem.
    Tylko podróż ją nieco wytrąciła z równowagi.

Moim zdaniem nie ma idealnej różnicy wieku między rodzeństwem.
    Rok z kawałkiem - starsze nie pamięta życia bez młodszego ale rodzice przez kilka miesięcy żyją w ekstremalnych warunkach.
    2-3 lata pojawia się zazdrość w czystej postaci.
    Większe dziecko niby rozumie, ale też czasem czuje sie "odstawione" na bok.
    Na szczęście po kilku miesiącach daje sie coraz bardziej sprawiedliwie dzielic czas pomiędzy pociechy.
    I nie ma co sie martwić (Maminka) że nam zabraknie miłości do kolejnego dziecka.
    Miłość się cudownie mnoży z każdym kolejnym dzieckiem

WAZNA SPRAWA !!
    Kamil mial dzisiaj szczepienie 6w1 hexa. Pojawily sie krotkotrwale drzenia nozek. Takie jakby strzepywanie. Czy mialyscie podobne objawy u swoich dzieci?

Anabella, Córka pierwszą dawkę dostała w ub. czwartek. Miała lekki stan podgorączkowy, w piątek sporo spała, w weekend była trochę marudna ale innych objawów nie zaobserwowałam.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Wydaje mi sie ze to reakcja miesniowa na lek. Kojarzy mi sie to z otrzepywaniem łapy z wody przez psa (glupie skojarzenie-ale najblizsze). Mlody mial 38,5 st. Temperatury jest troszke marudny. Podaje syropek. Jak temp. Spada to Ma wtedy apetyt i raczej zachowuje sie normalnie.
    Naczytalam sie w internecie różności i teraz wariuje;(

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    U mnie po 6w1 hexa nic nie było, idź do lekarza dla świętego spokoju, pewnie to nic takiego. Nie ma opcji, że wypatrywałaś ewentualnych reakcji po szczepieniu a to może nic takiego?

Cytat Zamieszczone przez ania b Zobacz posta
    Macierzanka, ja to w sumie o 5probowalabym uspic jeszcze mala w lozeczku-szczegolnie, ze zasnela o 22.
    wierz mi próbowałam po prostu aktualnie 5 to jej godzina i nie ma bata. 4.45 pobudka i karmienie, żadne bujanie usypianie nic nie daje, ba nawet próbowałam budzić się przed 4.45 żeby dać jej jeść jeszcze na śpiocha i że może to przedłuży spanie - nic z tych rzeczy po prostu dziewczyna o 5 ma czas na zabawę. Wtedy jak zasnęła pod zabawkami to zasnęła po blisko godzinnej zabawie a ręce chodziły dookoła zabawek do samego końca

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów