Strona 975 z 1002
Pokaż wyniki od 9,741 do 9,750 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    hej podczytuje Was ale jakoś nie mam czasu napisac My mate mamy po starszym synu o taka https://hitcena.pl/produkt/mata-eduk...her-price.html ale zawsze mi sie podobały tego typu jak pokazała MAcierzanka okrągłe duze niestety mate kupowali znajomi więc nie mogłam wybrzydzać nie powiem jest fajna ale....wolałabym inna ale skoro ta dobra to nie będę marudzić hihi
    Dziewczyny czy którąś z Was odwiedziła może pielęgniarka środowiskowa? Do mnie dziś dzwoniła ze jutro około 10 wpadnie zobaczyć dziecko????Pierwszy raz się z czymś takim spotykam a koleżanki też takiej wizyty nie miały, dziwne.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Maierzanka ja właśnie mam tę matę którą pokazałaś do zastanowienia. Bardzo fajna, mnie właśnie te piłeczki skusiły bo myślę, że może być potem fajna zabawa (chociaż zdaję sobie sprawę że piłeczki mogą być wszędzie )
    Magdzie Ty też masz fajną matę, podoba mi się opcja zrobienia tunelu

Pielęgniarkę środowiskową miałam aż 5 razy. Pierwszy raz zaraz po szpitalu oberzała mnie i małą a potem tylko do małej - sprawdzała odruchy, wagę i radziła. Jestem bardzo zadowolona z tych wizyt, dużo mi pomogły.

Magdzia pielęgniarka czy położna? Do mnie po porodzie 4 razy przyszła położna tyle że w odróżnieniu od Domi ja miałam kontrolę na każdej wizycie. Ważyła, mierzyła małą, badała odruchy, osłuchiwała, oglądała uszy, oczy, pępuszek itp. Mi przy pierwszej wizycie zbadała krocze, brzuch, wyjęła szwy po nacięciu. Na każdej kolejnej wizycie miałam badane ciśnienie i sprawdzała jak goi mi się krocze i wnętrze, trochę jak ginekolog tylko nie tak "dogłębnie". Ale to było po porodzie, teraz to ani Lila by tego nie potrzebowała, ani tym bardziej ja. Nie rozumiem po co wizyta w tym momencie w dodatku pielęgniarki?

Magdzia daj później znać o co chodziło.

Ahhh jeśli chodzi o matę to mój brat, który będzie chrzestnym powiedział, że kupi matę w prezencie i tylko mu zasugerowałam delikatnie co mi się podoba. Też właśnie zwracałam uwagę żeby nie przesadzał z ceną i koniecznie na to żeby kolory nie były zbyt rażące, raczej stonowane. Zależało mi też żeby elementy były raczej pluszowe i miękkie. Magdzia twoja jest całkiem fajna, szkoda tylko że tak mało zawieszek.

Co do maty my czekamy jeszcze tydzień z kupnem bo może ktoś da Łucji w prezencie na chrzest. Mam samą matę bez tych pałąków i zastanawiam się czy nie dokupić samych pałąków bo ile tych zabawek można mieć. Co do fajnych prezentów to Julia dostała jeszcze skoczek z fisher price coś takiego http://allegro.pl/fisher-price-skocz...865944823.html. ale zaczęła na tym skakać jak skończyła 7 miesięcy i ubaw był niesamowity.
    U nas ok, Łucja ma lepszy i gorszy dzień. Dużo siedzimy na dworze. Kompletuje ubranka dla niej na chrzest który jest za tydzień. Jutro po 3 miesiącach w końcu idę do fryzjera żeby jakoś wyglądać. No i żyje w ogromnym stresie i nerwach czy moje dziewczyny załapały ospę czy nie bo akurat w dniu chrzcin minie 2 tygodnie od kontaktu z dzieckiem chorym.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    My po wizycie... 7040g :0! Hehe

Dziewczyny a jak sobie radzicie z upalami? Kamil od rana spi. Budzi sie tylko na jedzonko. Wentylator szumi i jakos żyjemy... A to dopiero początek ....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    No więc tak to byłą pielęgniarka środowiskowa nie położna - położna przychodziła do mnie z 4 razy po porodzie sprawdzała krocze itp. Ta była chyba od sprawdzenia "ogólnych warunków bytowych dziecka " i tego jak ono się rozwija oraz od ewentualnych moich pytań itp. Ale ze od razu powiedziałam ze to moje 2 dziecko to stwierdziła ze na pewno wszystko wiem, obejrzała małego i tez stwierdziła zbyt małe napięcie mięśniowe więc czas załatwić rehabilitacje niestety Ogólnie babka fajna chyba fajniejsza i bardziej kompetentna niż położna która przychodziła.
    My tez mamy za tydzien chrzciny i od chrzestnej mały dostanie autko które Wam wcześniej pokazywałam

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Ania b - pięknie, pięknie
    Dobrze ją karmisz!

Magdzia - lepiej teraz poćwiczyć niż potem mieć problemy.

Anabella - moja nie śpi za dobrze w ten gorąc.
    Dużo razy ja przystawiam, ale tylko chwilkę pociumka i koniec.
    Ogólnie lekka maruda.
    W mieszkaniu zasłaniam rolety i robie lekki przeciąg (mała poza zasięgiem przeciągu) i jak na razie jest ok.
    Na szczęście mamy sypialnie od północnego zachodu więc słońce ich nie nagrzewa za bardzo.

Kupiłam dziś sukienke na wesele.
    Rozmiar 40
    Jestem dumna

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć,

Mój K ma od połowy zeszłego tygodnia do końca m-ca wolne. Byliśmy kilka dni u moich rodziców. Fajnie było!

Za nami ciężki dzień. Mały spał łącznie 1,5 h. Kiedy nie spał był marudny jak nigdy. Wymęczył mnie konktretnie. Nawet rehabilitacja go nie pokonała . Zasnął o 20.30 i się zastanawiam jak nam minie noc. Obstawiam, ze pogoda jest sprawca całego zamieszania. W ogóle mały jest ostatnio ciut bardziej marudny. Chyba dlatego, ze chciałby już więcej niż może. Pozycja do odbijania pokazała mu jak fajnie jest być noszonym pionowo i powrót do pozycji poziomej powoduje wrzask . Noszony poziomo wierci się, wyciąga głowę aby zobaczyc jak najwiecej. Fizjoterapeutka powiedziała, żeby nie nosić pionowo dopóki nie osiągnie 3,5 m-ca. Jeszcze miesiąc...

Karmie nadal mieszanie chociaż pojawił się z nowy problem z karmieniem: od kilku dńi mały nie chce jeść z butli . Tego jeszcze nie grali . Szkoda tylko, ze w cyckach mleka wciąż za mało.

My dostaliśmy w prezencie matę kinder kraft. Straszna pstrokacizna i niska jakość. Pozawieszalismy swoje zabawki i jest w miarę. Mały się bawi, naparza w grzechotki . Rozważamy zakup czegoś sensowniejszego. Wazyłam malego przed weekendem i wyszło 5900. Jest co nosić .
    Ania, Twoja Disa idzie jak burza z waga .

My już zaplanowaliśmy jeden wyjazd wakacyjny. Jedziemy samochodem na kilka dni do Wilna . Jeszcze mnie tam nie było. Uwielbiam city break'i i już się nie mogę dokczekac planowania atrakcji. Tym bardziej, ze teraz muszę podejść do tematu inaczej ze względu na Julka. Jedzie z nami moja mama i siostra. Zarezerwowałam nocleg na końcówkę lipca.

Jeśli chodzi o wagę to zostało mi 7 kg :/. Poza spacerami ńic nie robię i wyglądam fatalnie .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów