Strona 974 z 1006
Pokaż wyniki od 9,731 do 9,740 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Po wczorajszej imprezie Lucynka zmęczona i chyba odreagowuje nadmiar wrażenie bo ma problemy z zaśnięciem. Zmęczona jest, a ryk w niebogłosy :/ jednak Mała Myszka nie jest duszą towarzystwa, raczej po rodzicach woli ciszę i spokój i kameralną atmosferę.
    Podobnie jak Ula - rano foch i niezbyt chętnie wstała do przedszkola.
    Idę z Lucynką po Ulę i zabiorę ją na frytki będzie radocha

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Ważyliśmy wczoraj Lucysię - 5600 g w body waży

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Cześć mamy!
    Chyba dzieci i pogoda powodują, że coraz mniejszy tu ruch.

U nas wszystko ok. Chyba czas kolek się skończył, od kilku dni nie podaję już ani sab simplex ani delicolu i jest ok. Oby tak zostało. Julinek to przeurocze dziecko czasem wymiękam, ale wystarczy że spojrzy na mnie zawadiacko lub uśmiechnie się i wszystko inne przestaje się liczyć

Taki minus to wciąż mamy nieuregulowany dzień. Czasem śpi, cZasem nie, czasami od rana już gada, a czasami do 12 śpi. Trudno mi coś zaplanować, ale jakoś odpuściłam i mój dzień podporządkowuję jej. Może kiedyś wyjdzie mi tosię bokiem, ale teraz przynajmniej się nie frustruję, że czegoś nie zrobiłam.

Niunia ładnie rośnie, mąż ją mierzył i raz mu wyszło 64cm, a raz 67cm, więc uznał, że możemy przyjąć ok.65cm
    Wagowo tydzień temu było 5400, ale myślę, że już jest więcej. Niunia lubi pojeść i to widać.

Ja całe 16kg, które przytyłam w ciąży już straciłam. Bez diet i ćwiczeń spadło. Niby super, ale ciało wygląda średnio. Mam tłuszczyk na brzuchu i udach. Dziś pierwszy raz poćwiczyłam, było ciężko, ale motywacja jest taka, że pod koniec sierpnia mamy 2wesela i chcę wyglądać dobrze.

Lewandowska mnie wkurza tym swoim brzuchem i muszę sobie udowodnić, że też tak mogę. Obym wytrwała. Dziś ćwiczyłam o 23 taką mam determinację!

Pozdrawiamy Was serdecznie!

I prośba - zastanawiam się nad matą edukacyjną. Do jakiego wieku się przydaje? Możecie polecić coś?
    Podoba mi się kontrastowa z bright stars, ale cena trochę odstrasza...

Witajcie...

U mnie właśnie tak jak pisze Maminka... dziecko i pogoda sprawia, że rzadko zaglądam, czytam... ale z pisaniem gorzej
    U nas w porządku Synek rośnie... Córcia jeszcze ostatni tydzień w przedszkolu... w niedzielę mamy chrzest...

Maminka, ja polecałam matę Skip Hop Alfabet... cena odstrasza i uważam, ze jest przegięta, powinna być tak o połowę mniejsza...ale faktem jest, że mat tego typu nie ma wiele... chodzi mi szczególnie o kolory... większość jest jaskrawa, szalona...a ta nie... ja się zakochałam w niej...a Michaś ją uwielbia... A ile będzie w użytku to zależy od dziecka... Córka bardzo mało maty używała, bo nie lubiła (ale miała tez zielona z fishera, której kolory były ostre...) ... a Synek długo potrafi bawić się przywieszkami może póki nie zacznie uciekać (choć już próbuje jeździć na pupie hehe)... to będzie korzystał...

Yza, też mam takie przemyślenia po zakończeniu roku w przedszkolu... Córa jeszcze zostaje, ale z jej grupy połowa odchodzi do szkoły... matko, tu miałam łzy w oczach, a za rok to będę wyć... kiedy ona tak urosła? Kiedy ten czas uciekł?... też mam poczucie niedosytu...a przecież nic tego już nie wróci...
    I niestety, ale też czuję, że nie poświęcam jej tyle czasu ile bym chciała... wiem, ze wcześniej była tylko ona... i czas był dla niej. Teraz jest Michaś... no nie da się tyle samo wygospodarować... ale nie wytłumacczę sobie tego i już.
    Chciałabym zatrzymać ten czas...
    Michaś też rośnie jak na drożdżach... z kokona już wyrasta i też mi tak sentymentalnie... tule więc i lulam ile mogę, bo za chwilę i to minie...

Ja od poniddziałku zostaję z dwójką... oby pogoda była to będą place zabaw... spacery... zamówiłam nowe gry, książki obowiązkowo mamy do skończenia prezent pracochłonny dla taty, zaległy dzień ojca, bo nie było czasu jak chodzi do przedszkola... będę na bieżąco myśleć...

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Oj widze, ze moj wczorajszy post sie nie wyslal

Tez stwierdzilam ze wakacje zapewne powoduja, ze na forum spokoj
    Zycze Wam pieknych wakacji, ale wracajcie
    Yza, zgadza sie- troche zal mi sie wyprowadzac, ale tu niestety b. ciezko jest znalezc wiekszy dom z duzym ogrodkiem juz dlugo sie rozgladalismy.
    W kwestii tej metody, to nie namawiam, bo sama mam watpliwosci. Mam nadzieję, ze bedzie dobrze i nie bede musiala rezygnowac przed czasem. Z roznych przyczyn na chwile obecna wydaje mi sie to najlepszym dla mnie rozwiazaniem... czas pokaze.
    Disia jest regularna az sie dziwie ze tak jest ale to kwestia dziecka a nie specjalnej metody- niektore dzieciaczki potrzebuja wiecej czasu.
    Tesknie za rodzina... i polskimi wakacjami, ale niestety do września pewnie sie nie uda i nikt nie przyjedzie zapewne do mnie tylko siostra w sierpniu na chrzest. Maz mial miec mozluwosc wyjazdu w lipcu i sierpbiu a tu nic z tego, a samej z 2 trudno sie wybrac
    Benjamin bedzie chodzil do przedszkola w wakacje, tj. teraz na 15h/ tyg. ale po lecie przenosza go na stale do innego budynku i juz nie bedzie sie bawil z dziecmi w roznym wieku takze nie jestem zbyt zadowolona z tej zmiany, juz teraz jest tylko z dziecmi w swoim wieku bo jego przedszkole remontuja... szkoda bo on uwielbia zabawe ze starszymi dziecmi. A w rodzinie meza starszy od niego jest kuzym meza ktory ma 25lat a potem to juz Ben.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Hej.
    My mamy matę z Tiny Love, Lucynka ją lubi, patrzy na zawieszki, jes zainteresowana i ma swoje ulubione zawieszki.
    Przy Uli mata była długo w użyciu.
    Ania, różnica między Benem, a kuzynem jest znaczna Ula będzie chodzić teraz do klasy/ grupy, gdzie będą same 6-latki, no ale to już zerówka!
    Nasz plan na wakacje w mieście to odkrywanie nowych placy zabaw Ula jest zachwycona pomysłem, a ja muszę się nagimnastykować by odszukać je jako pierwsza, a później zrobić mapę dla Uli i towarzyszyć jej w zabawie
    Macierzanka, podziwiam zapał do ćwiczeń!!! U mnie waga jest ok, ale też przydałoby się poćwiczyć, ale wieczorami już siły na to nie mam :/

W piątek wyjeżdżamy na weekend do Ciechocinka mieliśmy jechać odwiedzić moją babcię na jeden dzień, ale J zaproponował cały weekend więc jedziemy
    U nas dziś pogoda tak dopisała, że jak wyszłam z domu po10, to wróciłam ok.19

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    hej!
    Trochę nie pisałam ale za to czytam przy każdym karmieniu
    U mnie mała ostatnio była strasznie marudna 2 dni ale chyba był to skok, bo teraz jest super. Całą kąpiel dzisiaj przegadała, serce się cieszy jak widać jak dzieciątko się rozwija
    U nas kolki jakby mniejsze. Problemy z brzuszkiem są ale płaczu wielkiego nie ma.
    Dzisiaj byłyśmy się szczepić, trochę później bo wyszło nam w 11 tygodniu. Za 2 tyg pneumokoki i zastanawiam się nad ty rotawirusem.
    Waga u nas 5200 więc nawet ładnie. Po dodaniu mm widać, że więcej jej przybywa. Dalej będę kontynuować karmienie mieszane póki będę mogła, bardzo się u nas sprawdza bo dzięki temu jeżdzę z małą do babć na dłużej, na spacery itd. A po piersi to maluszek szybko głodny bo raz że nie wiem ile zjadła a z tym bywało różnie, a dwa że szybko się trawi i tak w kółko.

Fajne te maty wszystkie są, ja ze swojej też jestem zadowolona bo mała zaczyna się interesować

My mama taką matę: https://tesco.scene7.com/is/image/te..._PI_TPS2765723 kupioną w tesco za 99zł przy okazji zwykłych zakupów. Z samej maty nie korzystamy jeszcze - wyjęliśmy pałąk z zabawkami z niej i wstawiliśmy córce do łóżeczka spełnia świetnie swoje zadanie. Lusterko buzi ciekawość, grzechotka też, motylka lubi a czwartą zawieszkę zdjęliśmy i na wstążce powiesiliśmy inną grzechotkę. Rekord zabawy to 40 minut ciągłej samodzielnej zabawy - byłam w szoku
    Jakbym miała rozważyć zakup czegoś droższego to myślałabym o: http://www.taggies.pl/index.php?p360...leczkami-10754
    Ostatnio edytowane przez Macierzanka ; 27-06-17 o 21:07

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów