Strona 973 z 1006
Pokaż wyniki od 9,721 do 9,730 z 10052

Kwietniówki 2017

Czytam Was w miarę regularnie. Kiedyś zaczęłam pisać i mi usunelo post. My byliśmy 1.5 tygodnia temu na szczepieniu i mała 5100 g i 64 cm. Cały czas na piersi ale ma nietolerancje białka mleka krowiego wiec jestem na diecie bezmlecznej. Ogólnie malutka odrazu reaguje jak zjem potrawy zawierajace mleko czy białko jajka i wtedy mamy maraton. Synuś tez miał nietolerancje ale jego nie udało mu się karmić piersią i był na bebilonie pepti. U nas chrzciny 9 lipca ale w domu organizujemy łącząc z 3 urodzinami synka . Cały czas zastanawiam się czy Marcelinka prawidłowo przybiera. U nas dzisiaj pogoda deszczowa. Pozdrawiam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Witajcie. Jakiś czas mnie nie było i ciężko teraz nadrobić Wasze wpisy i jeszcze ciężej się do nich odnieść... Cieszę się, że Wasze pociechy ładnie przybierają na wadze i ogólnie jest u Was Ok
    Moja Malutka skończyła już dwa miesiące, niemogę uwierzyć że już jest taka duża. Przekroczyliśmy wagę 5 ,5 kg a rozmiar nosimy 62, choć zdarzają się odstępstwa od reguły. Karmimy się dalej piersią. Szczepienia znosi super. Noce ładnie przesypia i zwykle budzi się tylko raz na cyca koło 1.
    Od wczoraj ropieje nam lewe oczko więc będziemy musieli to skonsultować, narazie wzmożona higiena i u córeczki tyle
    Syn natomiast złamał rękę z przemieszczaniem i niestety nie obyło się bez operacyjnego nastawienia bo szczeliły dwie kości, dobrze jednak że nie trzeba było drutować ręki bądź wstawiać śrub. W dodatku stało się to na długim Weekendzie (w Boże Ciało) więc tak za zaczęliśmy wyjazd. Nasza służba zdrowia jednak tym razem nie zawiodła i na karetkę czekaliśmy 3 minuty a potem na sygnale do Bielska jakieś 45 km.
    No to chyba tyle... w skrócie

O mnie
    Okresu jeszcze nie miałam ale pamiętam że przy synu dostałam dość szybko bo w 4 miesiącu a cały czas karmiłam go piersią więc według licznych źródeł- szybko.

Ma któraś z Was dostawke do wózka? Ciekawa jestem czy faktycznie się ona sprawdza. Młody ma już prawie 4 lata ale z racji złamanej ręki głównie pozostają nam spacery a na dłuższych trochę marudzi i zaczęłam się zastanawiać nad zakupem używanej.

O mnie
    Okresu jeszcze nie miałam ale pamiętam że przy synu dostałam dość szybko bo w 4 miesiącu a cały czas karmiłam go piersią więc według licznych źródeł- szybko.

Ma któraś z Was dostawke do wózka? Ciekawa jestem czy faktycznie się ona sprawdza. Młody ma już prawie 4 lata ale z racji złamanej ręki głównie pozostają nam spacery a na dłuższych trochę marudzi i zaczęłam się zastanawiać nad zakupem używanej.

Dziewczyny ręce mi już opadają. Nie wiem czy nie będe musiała odwołać chrzcin Łucji... Bo moja Julka od tygodnia codziennie bawiła się z chłopcem który wczoraj zachorował na ospę.... Chrzciny za 2 tygodnie czyli akurat wtedy może u nas się rozwinąc choroba. Niby od kilku dni daje Julce groprinosin bo miała katar i kaszel ale co z Łucją? Chyba pozostaje mi czekać i modlić się żeby dziewczyny nie zachorowały.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Ann... wspolczuje przezycia. Okropne doswiadczenie rowniez dla synka i szczegolnie uciazliwe ze wzgledu na pore roku ale najwazniejsze zeby wszystko dobrze sie zaleczylo!
    Palina badz dobrej mysli!
    "U nas " swieto- Midsommar a pogoda pod psem. Przyjechal brat meza z coreczka wiec jednak bylo fajnie bo rzadko sie widzimy.
    Mieszkam obecnie na obrzezach miasta, mawiam, ze w lesie i do tego lasu miedzy naszym domem a placem zabaw sprowadzono owce, ogrodzono i tam sobie mieszkaja- ogolne szalenstwo wsrod dzieci
    Dnia Ojca teraz nie obchodze, tata zmarl gdy bylam mala a w Szwecji obchodzi sie ten dzien w listopadzie. Ale mam nadzieję ze Wy milo spedziliscie ten dzien.
    A i chyba wybralam metode antykoncepcji, implant podskorny ... zakladaja na 3 lata i kontroluja zdrowie co kilka miesiecy. Tu wiecej info gdyby ktoras z Was byla zainteresowana

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Ania,to w raju mieszkasz przynajmniej dla mnie
    A o Twoim wyborze anty.poczytam z chęcią - dzięki
    My dziś na małą imprezę rodzinną.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Poczytałam o tej nowej metodzie i ciekawe, gdzie można to założyć bo podoba mi się to, że nie ma bezpośredniej ingerencji - tak jak przy wkładce!
    Dzięki Ania za info

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Hej.
    Ulcia ostatni tydzień przedszkola zaczęła. Jak o tym myślę, że od września do zerówki do szkoły, to płakać mi się chce! Taka już duża panienka z niej, ten czas tak szybko mija, za szybko. W ciągłym biegu żyjemy, zawsze jest coś do zrobienia, a chwile razem są takie ważne, a jest ich tak mało. Chciałabym więcej móc robić z Ulcią, ale teraz muszę dzielić czas bo Malutka mnie potrzebuje. Od przyszłego tygodnia będziemy we trzy, trochę w domu, trochę do sali zabaw będziemy chodziły, trochę do dziadków, trochę na działkę. Na półkolonie Ula nie chciała więc zrezygnowałam, nie będę jej na siłę uszczęśliwiać.
    A Wy jakie macie plany na wakacje ze swoimi starszakami?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów