Strona 972 z 1002
Pokaż wyniki od 9,711 do 9,720 z 10014

Kwietniówki 2017

Po wizycie u ginekologa niby wszystko ok mam globulki macmiror bo jakas delikatna infekcja i czopki Distreptaza zeby lepiej sie goiła rana po nacięciu. Mam tez krwiaka na ok 2cm w macicy ale ma sie wchłonąć ponoć po tych czopkach. Jajniki już zaczynają prawidłowo pracować także niebawem miesiączka może sie pojawić.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Yza, to dobrze ze juz jest lepiej. W sumie moge przymierzyc przy okazji i zobacze jak trzyma ale pozyczyc moze byc trudno, jej cora podono tylko tam chce byc caly czas i tak je wlasnie spotkalam a ze bylo chlodno to miala kurtke na ramionach.
    Palina, dobrze ze juz wiesz i ze dostalas leki... mnie na kontroli gin. nie badala polozna tylko krew mocz i rozmowa, bo jak nic sie nie dzieje to podobno nie ma potrzeby. ..

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    A i Magdzia- my mamy te pierwsza zabawke, ale bez muzyki- co w sumie jest dodatkowa atrakcja. Benjamin dostal wlasnie na chrzest. W sumie fajna, ale zainteresowal sie tylko wersja "chodzona" i w domu bo kolka plastikowe. Obecnie mam ochote schowac bo rzadko sie tym bawi, tylko wieczorem czasami, chyba zeby obudzic siostre- biega po parkiecie i robi halas u tesciow jedt natomiast autko, wersja podstawowa- do dzis robi furore a z funk. rowerka byloby pewnie jeszcze lepiej- takze samochodzik bym wolala- synkowie brata tez kiedys mieli i obaj uwielbiali

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Cytat Zamieszczone przez ania b Zobacz posta
    A i Magdzia- my mamy te pierwsza zabawke, ale bez muzyki- co w sumie jest dodatkowa atrakcja. Benjamin dostal wlasnie na chrzest. W sumie fajna, ale zainteresowal sie tylko wersja "chodzona" i w domu bo kolka plastikowe. Obecnie mam ochote schowac bo rzadko sie tym bawi, tylko wieczorem czasami, chyba zeby obudzic siostre- biega po parkiecie i robi halas u tesciow jedt natomiast autko, wersja podstawowa- do dzis robi furore a z funk. rowerka byloby pewnie jeszcze lepiej- takze samochodzik bym wolala- synkowie brata tez kiedys mieli i obaj uwielbiali
    dzięki za odpowiedz no ja wlasnie widze wady i zalety obu prezentów dlatego takie spojrzenie kogoś kto miał np takiego pchacza jest pouczające

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Witam w ten deszczowy początek wakacji

M. ze starszakami pojechał do szkół po świadectwa a ja próbuję malucha przekonać, że mozna bezkarnie zasnąć w dzień w kołysce.
    Ale za bardzo jej to nie wychodzi

W niedzielę moje starszaki wyjeżdżają na obozy.
    Miałam dzisiaj prać.
    No cóż najwyżej suszarka pójdzie w ruch.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    U nas pogoda niepewna, trochę strach wychodzić z domu bo na wichurę się zbiera. Lucynka śpi zamotana, ja jem obiad, zaraz idę do taty, a później po Myszkę do przedszkola. Znowu będzie w biegu.

U nas idzie burza i kupa w tym samym czasie... Ciekawe co wygra

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Anabella Zobacz posta
    U nas idzie burza i kupa w tym samym czasie... Ciekawe co wygra
    Myślę, że kupa ma większą siłę przebicia

kupa wygrała! A zaraz potem bylo oberwanie chmurki taka cudna ulewa az mi dziecko usnęło

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    U nas też dzise deszczowo, pomimo tego i tak spędziliśmy całe popołudnie na dworze. Na szczęście nie było ulewy, ale deszczowe chmury straszyły i lekko nas moczyły.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów