Strona 970 z 1006
Pokaż wyniki od 9,691 do 9,700 z 10052

Kwietniówki 2017

Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Hej

My nosimy rozm 62 i mala wazy okolo 5100 Ma 2,5 m i
    Dwie noce teraz przespala od 22.00 do 7.00 rano
    Je juz lepiej co 2-2,5h od 80-130ml czasami na raty dobowo wychodzi około 700ml

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Palina - mi sie plamienie przytrafiło w weekend i dziś rozmawiałam z położną, która od razu umówiła mnie do doktor.
    Mówi, że trzeba sprawdzić.
    Także ty nie odpuszczaj - niech się lekarz wypowie.

Drzewko dobrze, że wróciłaś
    Jak sie wesele udało? Wybawiliście się?

Yza - jak samopoczucie?
    Można w końcu tą furaginę przy kp czy nie?

My dzisiaj szczepiliśmy pneumokoki.
    Przy okazji przegląd u pediatry
    Mała zwyczajowo dała koncert na pół przychodni i się dr dopytywała czy ona tak zawsze
    Mamy masować intensywniej kanalik łzowy bo jej prawe oczko ropieje.
    Przybiera książkowo i waży już 4800 g.

Fajnie sie różnią nasze maluchy

yza jak sie czujesz?

My własnie wróciłyśmy z pierwszego dłuższego spaceru. 5,5h nas nie było i zrobiłam jakieś 10km pieszo, w miedzy czasie wiadomo tu rossman czy inny sklep, ławeczka, karmienie itp. Powiem Wam że po długiej przerwie od takich spacerów nogi czuję mam tylko nadzieje że po tym spacerze np plamienia nie wrócą, ale bede obserwowac

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Palina moj pierwszy okres po pierwszej ciazy byl wlasnie taki ... nijaki a nastepny 2 mies pozniej juz normalny i potem juz normalnie co 23 dni, takze mam nadzieję, ze to okres bo na czyszcxenie juz chyba zbyt pozno... niech gin sprawdzi.
    Z polskich firm , w ktorych kupowalam to pinokio ma b. zanizona, endo tez dosc znacznie, ale jakosc fajna- tylko radze ew. zakupywac o rozm wiekszy niz dziecko nosi aktualnie. Pepko, ani ff nie mialam chyba okazji miec. Smyk to chyba raczej dla tych szczuplutkich dzieciaczkow... wiec nie dla moich tzn.do 1rz. bo rozm. 80 byl juz ok. 5.10.15 ma rozm. najwieksza ze znanych mi polskich. JJestem b. zadowolona z ich ubranek, podobnie cocodrillo, ale nie nialam najmniejszych rozm. od nich. 5.10.15 podoba rozm. do H&M, alhans, lindex i kapp ahl maja super ubranka i chyba nawet wieksze niz H&M albo podobne

O mnie
    A i jeszcze ubranka p.op., me too & name it maja dosyc dyza rozmiarowke, ale nw czy sa dostepne w Polsce. Mialam chyba tez cos z Reserved ale nie pamietam. .. rozm. 92 nie jest natomiast szczegolnie duzy.
    Jak tam u Ciebie Yza?
    A i jeszcze taka refleksja jak czytam o wadze waszych maluchow... lekarka na kontroli powiedziala, ze dziecko karmoione kp nie moze zbyt duzo przybierac i ze powinnam sie cieszyc, ze corcia zdrowa i sliczna, po prostu robi zapasy . . . ale wiecie nosic nie jest latwo bo ma tylko 2 mies... wiec trzeba b. uwazac.

O mnie
    Macierzanka- jak pcham pod gore syna ok.14kg i corke 6.5kg + wozek i pakunki to czuję kazdy miesien ale w sumie co innego sama cora takze zazdroszcze ze dalas rade, ja to szukam zaraz jakiegos placu zabaw dla Bena jak jestesmy w 3 jakby nie bylo juz zapomnialam, ze kiedys bylam dosc wysportowana osoba

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    hej ponadrabiałam Was trochę choć czytałam na raty i już nie pamiętam co której miałam napisać dziś mały spi po pół godz. co więcej zasypia na rekach wiec zanim go odłożę to się budzi okres iurodzinowy sie u nas skonczył to czas myśleć o chrzcinach Chrzestna nasza ma 2 pomysły an prezent i powiem szczerze mam zagwozdkę co wybrać, może doradzicie??? a może któraś coś z tych 2 rzeczy miała???
    https://e-zabawkowo.pl/pl/p/VTECH-GR...WA-WERSJA/3553
    https://e-smoby.pl/smoby-jezdzik-buj...kowa-4777.html

a może coś innego podobnego u Was się fajnie sprawdziło??? bo przy 1-szym synu nie mieliśmy żadnej z tych 2 rzeczy tzn.autko mieliśmy ale większe juz takie ze mając jeszcze 4 lata jeździł i się odpychał i niestety przez stanie na balkonie sie odbarwiło i zardzewiało.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Tzn dziewczyny to nie jest plamienie tylko wydzielina podbarwiona na różowo albo żółto i jest tego trochę. Ale nie ważne jutro jadę na wizytę. Pewnie w kolejce spędzę pół dnia ale co tam. Jak będe po wizycie to dam znac co i jak, mam nadzieję że to nic groźnego. Jakoś tak po tym porodzie mam ciągle pod górkę.... Ale nikt nie mówił że będzie lekko.

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witajcie.

Przyjemnie się schłodziło
    Mała dziś bodziak z długim rękawkiem i galotki

Byłyśmy na kolejnej wizycie u ortopedy. Dodatkowa pielucha spełniła swoje zadanie i na chwilę obecną wszystko jest ok. Kontrola gdy Olinka skończy 9 miesięcy.

Ja już pierwszą miesiączkę mam za sobą. Czułam się źle, bolało paskudnie a lało się jakby ktoś kran odkręcił.
    Trzymało mnie 7 dni. Za miesiąc umówiona jestem z moim ginekologiem na założenie spiralki.

Ostatnio pochwaliłam Oliwkę że długo spała, no cóż, wczoraj już tak fajnie nie było. Faktem jest że nocki przesypia pięknie, z jedną pobudką na karmienie, ale dla mnie jej zasypianie o 23 jest za późne. Próbuję wszelkimi siłami przestawić ją o godzinę wcześniej, ale mała "bestyja" uparta.
    A może przesadzam? Może za wcześnie jeszcze?
    Ostatnio edytowane przez monyka ; 21-06-17 o 17:35

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Moja starsza córka dzisiaj podarowała młodszej siostrzyczce własnoręcznie uszytego Mr. B.
    Marta z zamiłowania jest krawcową i tego dziwoląga podpatrzyła u swojej koleżanki która ma już własne dziecko.
    Gdy Olinka zobaczyła to szmaciane COŚ, oczy chciały jej wyskoczyć z orbit.
    Teraz cały czas patrzy na niego i chyba to jej kolejna ulubiona maskotka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów