Strona 969 z 1005
Pokaż wyniki od 9,681 do 9,690 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Domi, ja nie mogę ziołowych leków :/ po 14.00 będę dzwonić do głównego prowadzącego Lucynki - zobaczymy co on powie.
    Ten z NFZ powiedział, że można brać. Wzięłam jedną dawkę.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Zdrowia Yza!

Ja chcialam nosic kolkowa ale Disa nie lubila pozycji na lezaco a druga chusta, ktora mam jest zbyt gruba na lato. Sprobuje kolkowa za miesiac jak skonczy 3 mies i szyjka bedzie b. stabilna.
    No bo moja Pyzunia konczy dzis 2 mies wagowo to juz nieduzo jej brakuje do 6.5kg wzrost ok. 57.5cm (ale tu mierza inaczej, wzrost ur. 50 cm) rozm. 62 z polskich firm juz dawno pozegnalysmy te szwedzkie tez juz w wiekszosci za male, takze 68 jest obecnie na tapecie a dzis ma na sobie sukienke pop 4-6mies. I taka krotka.
    Ja tez raczej nie przegrzewam - sukienka krotki rekaw i pampers byly wczoraj, a dzis rajstopy i body djugirekae bo chlodniej. Pod reka mam zawsze pieluche tetrowa i cienki kocyk w razie naglego ochlodzenia/ wiatru bo tu niestety czesto pogoda zmienia sie w 5 minut
    Ostatnio edytowane przez ania b ; 20-06-17 o 14:39

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    U nas wczoraj rampers i skarpetki, a dziś bluzka bez rękawów i szorty i skarpetki.
    Jest taki upał, że dopiero pod wieczór ją nakryłam tetrą. Z resztą ten materac w gondoli od spodu strasznie grzeje, najlepiej by było żeby w gondoli był hamak wtedy byłby przewiew lepszy.

Byłyśmy dziś na kontroli bioderek. Lewy staw jest trochę słabiej wykształcony. Mamy dużo leżeć w pozycji na żabkę i kolejne usg za 6tyg.

Powiem Wam, że zawsze lubiłam upały, ale teraz mnie denerwują. Mam tyle sukienek a tylko ze 2 się nadają do kp. Na zakupy też nie ma jak iść, bo Julę denerwuje nadmiar bodźców. Wytrzymuje ok.5-10 min w Rossmanie i pepco.

A propo pepco. Ostatnio kupiłam Juli kilka ciuchów na 62. Od razu wyprałam, żeby nazajutrz już założyć coś lżejszego. I klapa, bo wszystko za małe. Ja nie wiem czy to rozmiarówka do kitu czy się pokurczyło. Raczej to pierwsze, bo wzięłam też leginsy na 68, żeby już było na zapas a są dobre już teraz. Żeby było śmieszniej to na styk, ale jeszcze się mieścimy w jedno body na rozmiar 50 z innej firmy

Podpowiecie, jakie firmy mają normalne rozmiary, a które zawyżone/zaniżone?

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witajcie, u nas tropiki.

Yza, zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka. Pij dużo żurawiny.

Córeczkę ubieram lekko, najczęściej jakaś lekka kiecusia i skarpetusie. Na głowę kapelusik, bo bywa tak że nie zawsze chce leżeć we wózku.
    Chwalę sobie wentylację w budzie wózka i zakładaną zwiewną moskitierę, nie wleci żadne robactwo. Zakupiłam tez parasolkę do wózka, co bardzo się przydaje gdy dziecko śpi a cienia brak.

Ubranka z 56 i 62 odłożyłam już jakiś czas temu.
    Maminka, co firma to inna rozmiarówka. Między Smykiem a Pepco ( rozmiar 62 ) jest ok 3 cm różnicy.
    Niby niewiele a na dziecku widać różnicę.

Próbowałam swoją pysię zachustować. Były u nas w mieście płatne warsztaty z chustowania. Mojej pysi się to zdecydowanie nie podoba. Może za późno się za to zabrałam, hmm.

Za to wczoraj stał się CUD ! Pierwsza kąpiel bez wrzasku, płaczu a nawet skrzywienia.
    Po kąpieli masażyk ( ok 21 ) i aż nie wierzyłam własnym oczom gdy mała przebudziła się o 1 w nocy do karmienia, kolejne o 5 i 8, czyli już standardowo.
    Zazwyczaj po kąpieli była pobudka o 22.30 i szła dopiero spać przed 24. A tu proszę

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,
    Yza, Palina zdrówka!

Nie zaglądałam bo sporo się u nas działo. Od wczoraj Was nadrabiam i dopiero teraz udało mi się skończyć .
    Mały w niedziele skończył 2 m-ce. Wazy 5700 i zaczynamy nosić rozmiar 68 ale to zależy od producenta bo niektóre 62 są wciąż spoko. Mieliśmy kontrole bioderek - wszystko ok.
    Julek najczęściej zasypia przy piersi. Na noc kładę go w jego "dostawce", kładę się obok, glaszepo główce i on zasypia. Często tez zasypia jak trzymam go na rekach, nie muszę szegolnie bujać. Często jest tak, ze jak zaśnie na rękach to nie da się odłożyć choć nauczyłam się już poruszać beżźelestnie jak pantera .
    Na spacery chodzimy wieczorami bo ja słabo znoszę upały. W dzień siedzimy ewentualnie w ogródku pod parasolem. W dzień Małego ubieram w bodziaka na krótki rękaw i często odpuszcza skarpetki. Wieczorem na spacer pajac. Zawsze w razie W w wózku mam cienki kocyk lub pieluszkę.

My ostatnio non stop w rozjazdach. Mały bardzo dobrze znosi podróże, spi w aucie jak zaczarowany. Auto to taki wielki szuszak . Jak by tego było mało to w gościach spi lepiej niż w domu . Musimy zaplanować jakiś wakacyjny wyjazd. Marzy mi się morze i budapeszt, ale K ma opory przed podróżą samolotem z małym :/.

Karmimy się nadal mieszanie. Podchodzę już do tego z wielkim luzem . Ilość podawanego mm zależy od tego jak wielkiego focha na cycka ma Julek . Dziś np tylko 120 ml, ale wczoraj w ogóle nie chciał jeść i musiałam ściągać.

Spokojnej i przespanej nocy Dziewczyny!

Chętnie bym coś zamowiła dla siebie przez internet ale przy moich 180 cm wzrostu cięzko coś kupić żeby nie było za krótkie. Więc wole w sklepie przymierzyć.
    Przeziębienia ciąg dalszy, mam głos jak facet, ale powoli przechodzi.
    Jutro ginekolog ale nie wiem czy jechać bo mam jakąs żólto-różową wydzielinę i nie wiem czy jeszcze się nie ,,czyszczę" i jest za wczesnie na wizytę chociaż wczoraj minęło 9 tygodni.Wiec chyba to nie jest normalne. Jeszcze brzuch mnie boli jak na okres:/ Czy któraś z was też jeszcze plami? Wiem że to indywidualna sprawa ale mam jakieś złe myśli że coś jest nie tak.
    U nas dzisiaj chłodniej niż wczoraj. Łucja wczoraj była ubrana w body na krótki rękaw i skarpetki.Dzisiaj już na długi rękaw i spodnie bo jedna jest chłody wiatr.
    Co do rozmirów ubranek my spodnie 56 a body 62. Łucja jest drobna wiec jeszcze długo będzie 62. Co do rozmiarówki w sklepach ja wszytsko praktycznie kupuje w H&M lub F&F, czasem smyk. Wydaje mi się ze te 3 sklepy mają podobna rozmiarówkę.

Palina a moze to okres? Ja po 5 tyg od porodu juz mialam. Szybko bardzo ale przy karmieniu mm tak jes:/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Chętnie bym coś zamowiła dla siebie przez internet ale przy moich 180 cm wzrostu cięzko coś kupić żeby nie było za krótkie. Więc wole w sklepie przymierzyć.
    Przeziębienia ciąg dalszy, mam głos jak facet, ale powoli przechodzi.
    Jutro ginekolog ale nie wiem czy jechać bo mam jakąs żólto-różową wydzielinę i nie wiem czy jeszcze się nie ,,czyszczę" i jest za wczesnie na wizytę chociaż wczoraj minęło 9 tygodni.Wiec chyba to nie jest normalne. Jeszcze brzuch mnie boli jak na okres:/ Czy któraś z was też jeszcze plami? Wiem że to indywidualna sprawa ale mam jakieś złe myśli że coś jest nie tak.
    U nas dzisiaj chłodniej niż wczoraj. Łucja wczoraj była ubrana w body na krótki rękaw i skarpetki.Dzisiaj już na długi rękaw i spodnie bo jedna jest chłody wiatr.
    Co do rozmirów ubranek my spodnie 56 a body 62. Łucja jest drobna wiec jeszcze długo będzie 62. Co do rozmiarówki w sklepach ja wszytsko praktycznie kupuje w H&M lub F&F, czasem smyk. Wydaje mi się ze te 3 sklepy mają podobna rozmiarówkę.
    Palina jeśli masz wątpliwości czy wszystko ok to jedz do gina. Nie odpuszczaj wizyty bo jeszcze coś zaniedbasz. .

Palina to koniecznie do gina czy sie czyścisz czy masz okres, przynajmniej bedziesz wiedziala co i jak. Ginekologowi nie powinno to przeszkadzac. A wzrost masz imponujacy

Na okres to nie wygląda. Skończyłam karmić 3 tygodnie temu. Pojadę na kontrole żeby potem nie mieć większych problemów.
    Karola wiele bym dała żeby być niższa ale niestety na pewne rzeczy nie ma wpływu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów