Strona 966 z 1002
Pokaż wyniki od 9,651 do 9,660 z 10013

Kwietniówki 2017

Yza, tą chustę widziałam na necie... i chyba najpiękniejsza ze wszystkich dla mnie... ta, i tęczowe ważki... CUDO!

2. dzieckozakupy.pl
    Piękna jest a dajecie rade latem? o gramature pytam bo jest zdaje się 290, nie za ciepło?
    sprawdziłam mój LF nazywa się AMMOLIT IN LOVE

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Ja mam LF od koleżanki pożyczoną. Wczoraj pierwszy raz próbowałam, ale Juli się nie podobało. Może za gorąco? W sumie ja się przez te kilka minut nieźle zgrzałam. Fajnie jest nosić bobasa w chuście, ale chyba nie w taką pogodę.

Też myślałam o chuście ale obawiam się że latem bedzie cięzko bo gorąco tym bardziej że moja Łucja nie lubi gdy jest ciepło bo od razu marudzi.
    Udało mi się umówić do ginekologa w tym tygodniu bo trochę boli mnie brzuch. Niby ma prawo boleć ale wolę to sprawdzić.
    Za 3 tygodnie chrzest Łucji a my nie mamy sukienek. Cięzko mi gdziekolwiek się wybrać tym bardziej że od piątku jestem przeziębiona i czuję się kiesko.

Pytanie do butelkowych mam. Ile wasze dzieci piją mm? bo wydaje mi się że moja mała za mało pije. Wiem że dziecko dziecku nie równe ale chciałabym porównać.Bo moja pije 6 razy dziennie po 90ml.Czasem wypije wszystko czasem zostawi 20ml. Wczoraj skończyła 2 miesiące wiec chyba powinna pić wiecej.

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Palina moja od 9 tygodnia jest na karmieniu mieszanym, dziś skończyła 10 tydzień. Przed chwila wypiła 100ml, a np wczoraj po południu 120 i jeszcze z cyca bo jej mało było. A waży nie wiele bo coś koło 4800g. Na moim mleku jest napisane, że 2-3 miesiąc to 120-150ml na porcję, przy 6 porcjach.

Dziewczyny fajne te chusty macie, ale mnie lekko przeraża to wiązanie, no i druga sprawa - moja mała jest i tak straszną przylepą więc obawiam sie, że po chustowaniu to by juz sama spać nie chciała.

Jak z kolkami u Was? u mnie ciągle wzdęcia i gazy ale jakby już trochę lepiej. Podaje kropelki Colinox, może to one lekko złagodziły.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Myślę, że przy temperaturze oj.30°, to nawet chusta ze złotych włosów jednorożca tkana na niebiańskiej chmurce, byłaby nieodpowienia latem i przy upałach, to wózek chustę mam zawsze ze sobą, w razie W. Wczoraj było ok22-25° max i było nam idealnie. Nie spociłyśmy się, mimo, że faktycznie symfonia jest dość gruba.
    Cattie, ważki też są cudne ale tutaj muzyczny motyw mnie przekonał

Palina moj pije 60-90 ml 7-8 razy na dobe... Uwazam ze nie warto przekarmiac dzieci mm bo pozniej istnieje wielkie prawdopodobienstwo otylosci i innych chorob... A jesli Łucja ladnie przybiera na wadze to nie ma problemu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    U nas zgodnie z tym co napisane na kartoniku czyli 6 razy po 120 czasem zjada 5 razy.
    Palina sprobuj kupić sukienkę przez internet wystarczy miarka krawiecka, sklepy podają dokładne wymiary. Ja na chrzciny kupilam sukienke na vubu. Co prawda ponad tydzien czekalam bo akurat mojego modelu nie mieli na stanie, ale moja mama zamowiła w niedziele we wtorek dostala przesyłkę.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    My na dworze, znowu. Pogoda piękna, ale tym razem poszłyśmy na plac zabaw, właśnie w chuście. Siedzę sobie z Małą na ławce, w cieniu oczywiście, wózka nie musiałam znosić i na takie wypady idealnie. Tylko torbę wzięłam bo picie, klucze etc.
    J na działce pracuje, już coraz ładniej tam jest
    Wszystko z głową trzeba robić - używanie chusty, ubieranie, spacery w wysoką temperaturę. Wszystko jest dla ludzi... mądrych

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Też kupiłam kiedyś coś z Vubu, a ostatnio z Fasardi i Reserved. Tym bardziej, że można bez problemu oddać, to zamawiam. Staniki raz kupiłam przez neta, ale odesłać musiałam bo za małe były. Zresztą z dziećmi na szybkie zakupy chodzę.
    W weekendy też sklepy otwarte i w godzinach wieczornych również więc Palina na pewno dasz radę jechać na zakupy. Problemu z zostawienie dzieci z mężem pewnie nie będzie bo Mała na butli więc za cycem płakać nie będzie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów