Strona 965 z 1006
Pokaż wyniki od 9,641 do 9,650 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Moja nie lubi na brzuchu na płasikim, chwilkę i już płacz. Za to może na moim brzuszku trochę wytrzymać.

Szkoda, że pogoda średnia na ten weekend. Boże ciało tylko ładne było a wtedy byliśmy u mamy na imieninach. A fajny spacer by się przydał jak tata w domu.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    U nas od rana deszcz, ale musimy iść do sklepu bo znajomi z dzieciakami do nas przychodzą i chciałam kupić jakieś ciacho. Do tego mój ulubiony Pan od warzyw i owoców ma już czereśnie.

U nas leżenie na brzuchu na płaskim średnio idzie, po paru minutach jest ewidentne niezadowolenie zaś na moim brzuchu lub na ramieniu jako obserwator świata, to może baaardzo długo.
    U nas dziś wszyscy w domu
    Miłego dnia

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    U nas to samo z leżeniem - na płaskim stęka, chyba że jest senna to zdarza jej się zasnąć w tej pozycji. A tak to najlepiej na mnie na moim brzuchu lub pionowo na ramieniu - głowa się kręci jak szalona i cały świat jest nasz

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Moja tez nie lubi na brzuchu. Moja 1 córka uwielbiała i mając 6 tyg.dlugo i wysoko główke trzymała.

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    hej,
    Znikłam na chwile ale jeździmy po lekarzach a i wyprawiamy urodziny bo w niedziele mam ja a w poniedziałek mój syn pierwsze urodzinki dla znajomych za nami robiliśmy je w Boze Ciało bo wtedy każdy ma wolne na 100% a jutro urodzinki dla rodziny więc wiadomo większa spina.
    Co do lezenia na brzuszku to mój mały nie protestuje i jak ma "dobry dzień" to długo tak potrafi lezec a powinien jak najcześciej bo ma przepuklinę pępkową i tak sobie ja wciska.
    Czytając o Tym ze wasze dzieci maja 2 miesiące i już "gadaja" i się uśmiechają widzę ze jednaj mój wcześniaczek jest trochę do tyłu bo dopiero teraz zaczyna to robić.
    Macie jakieś fajne sprawdzone zabawki/gryzaczki dla naszych 2-3 miesieczniaków bo niedługo chrciny i jak nie narzuce rodzince co maja kupić to dostane tone niepotrzebnych przedmiotów.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    hej, maz wrocil z pracy wiec po obiedzie chwila wytchnienia... ja rozkoszuje sie kawka a corcia tutusiem wiec pisze 1 reka...

pozycja na brzuszku... hm trudno stwierdzic , bo jak juz lezy to jest silna i glowka wysoko, ale niestety starszy brat za brdzo przy tym chce sie przytulac i szybko musimy konczyc, bo malej przeszkadza... duzo bardziej lubi na rekach i wtedy jesli nie karmie to ie usiade ale to dobrze, bo ona dosyc duzo spi, a jak nie spi to widac ze jest aktywna etc.

tak mami- szybko rosnie i jest duuuuuza, mimo ze nie urodzila sie jakos wyjatkowo duza- 3690g, wiec przybrala w 8 tyg. 2,5kg. Ben rosl jeszcze szybciejale ur. sie mniejszy 3380g. ale on nigdy nie byl takim ludkiem Michelin co siostra, jak mial 6 mies. byl najbardziej okragly ale pozniej szybko wysmuklal jak zaczal raczkowac i jz nie rosl tak szybko, nawet wolno, teraz jest przecietny ale znow przyspieszyl, (do 6 mies. bylo prawie tylko kp.) kiedys zajrze do kart i porownam ich tak z ciekawosci

Yza - sama nw bo u nas tez nie zakladaja w lato wlasnie ze wzgl. na sezon kapielowy, ale ja basen z Disa zaczne w sierpniu, wiec tez kiepsko... no i obawiam sie min. co bedzie jesli jednak zajde w ciaze, wiem ze b. malo prawdopodobne, ale jednak... z drugiej strony nie lubie nic co zawiera hormony. Bardzo mi sie nie spieszy, bo sa prezerwatywy, chociaz ja ich nie lubie, dlugo tez moze potrwac zanim dostane pierwszego okresu, ale jakas decyzje w koncu bede musiala podjac

Wszystkiego najlepszego Magdzia! i nie przejmuj sie - Twoj maluch nadgoni- dzieci sa rozne i w roznym tempie rozwijaja poszczegolne umiejetnosci. moj Ben np jest b. rozwiniety pod wzgl. motorycznym, ale malo mowi- tak czesto jest, szczegolnie ze jest pierwszym dzieckiem i dwujezycznym, ale wiem ze wszystko jest w normie i w pewnym momencie nadgoni, a ja sie tym nie stresuje jesli jednak jest tak, ze dziecko ma problem to po prostu trzeba probowac pomoc mu jak najszybciej i skorzystac z pomocy specjalisty.

My dzis po deszczu wyszlismy na spacer i plac zabaw, wrocilismy po ok. 1,5h i zaczelo znow padac takze tym razem sie udalo. mam ndzieje, ze u Was lepsza pogoda? zycze Wam pieknej niedzieli!!!
    ... you are the dream that come true ...

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Magdzia moja Emilcia 2 tygodnie wcześniej urodzona a też mi powiedziała fizjoterapeutka że widać. Uśmiecha się tylko troszkę, może raz, dwa dziennie i dopiero zaczyna wydawać dźwięki a ma już 9 tyg. Ale tak jak ania b pisze, dzieci różnie się rozwijają. Najważniejsze, żeby były zdrowe
    Moja dostała właśnie butlę 120ml, wcześniej z cyca pociągnęła i nie chce łobuz zasnąć! a w ciągu dnia raz tylko po karmieniu spała, może 1,5h. Dobrze, że Niemąż z nią chodzi bo te prawie 5kg już są ciężkie do noszenia.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Hej.
    My w nowej chuście się nosimy dziś, Lucyś śpi, a ja odpoczywam bo migrena mnie straszna dopadła aż prawie zemdlałam

Dzieci są różne i nie ma co porównywać najważniejsze by się zdrowo chowały!

Yza na co padl Twój chustowy wybór? U nas pasiak od LF

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Macierzanka, pasiaczka mamy też z LF -cudnie się nosi, a teraz miłość od pierwszego spojrzenia - LL tęczowa symfonia właśnie się w niej tulimy na działce piękna

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów