Strona 964 z 1005
Pokaż wyniki od 9,631 do 9,640 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Hej sysiasia dobrze ze jestes.
    No mi wlasnie polozna odradzila zastrzyki... ze raczej dla starszych dziewczyn jesli juz... bo to zostaje w organizmie dluzej i nawet do roku po zaprzestaniu stosowania nie mozna/ nie powinno sie zajsc w ciaze... mysle o spirali miedzianej- bezhormonalna, a zawsze mowilam , ze nigdy w zyciu. Problem w tym, ze miesiaczki u wielu kobiet sa b. bolesne przy jej stosowaniu... nw jak ja bym to przetrwala bo i tak bylo kiepsko jest takie cos co aplikuje sie w reke, gorna czesc i wymienia co 3 lata, nie wiem jak to sie nazywa- ale niestety dwuskladnikowe, dobre jest to, ze usunac mozna w kazdym momencie...
    no coz Maminka... katastrofa i tyle... ja bym chyba nie jezdzila do tesciowej a w akcie desperacji zalozyla jej kocyk ba glowe i wyszla... a ja raczej z tych spokoj niejszych jestem...
    telefon znow dziala
    No i deszcz mnie zmoczyl, lunelo jak wkladalam Bena do wozka a po kilku mibutach przeszlo, zaliczylan wiec juz pierwsza przebiezke po ciazy, z podwojnym obciazeniem i pod gorke od razu... ze 30 min. dochodzilam do siebie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Witajcie. Ale czas leci. Alicja konczy 6 tyg. Wazy 4,500. Jest urocza. Mieliśmy umawiac sie na szczepienie,ale starsza córka przeziębiona. Poczekam z tydzień aż jej przejdzie, wtedy pojdziemy.

Co do antykoncepcji to my prezerwatywy narazie.

Maminka podziwiam spokój ja zaprzestalam odwiedzania tesciow bo moje dzieci potem chorują;( nie fizycznie ale psychincznie.... Duzy zachowuje sie jakby w niego diabelek wstapil a maluszek płacze jak opetany przez caly czas....szkoda moich nerwow. A takiej tesciowej jak Twoja to bym podziękowała!

Ja tez nie przegrzewam synka. Na spacer body i spodenki i ewentualnie pielucha albo kocyk gdyby sie nagle ochlodzilo. I tylko 3 razy czapeczke synek mial na glowce...

A ja juz mam miesiaczke wiec cykl mozna pilnowac. I pewnie na razie prezerwatywy pójdą w ruch...:/

Maminka mnie by coś trafiło przy takiej teściowej. Moja na szczęście jest jak złoto mała ją uwielbia, nie wtrąca się i jak zostawiłam u niej Lili to w 100% spełniła to co mówiłam. U nas też narazie prezerwatywy. Po pierwszej miesiączce może wrócę do pigułki. Aniab w Polsce spirala wciąż jest chyba mało popularna.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Temat testowych na tapecie widzę... u nas podobnie: "w taką pogodę z nią wychodzisz!? Przecież tak zimno!" - a na dworze ok.18° , "tak strasznie wieje, zasłoń ją!"'. Ale trzeba robić tak jak się uważa i tyle my spacerujemy nawet w deszcz bo przecież z cukru nie jesteśmy, wiadomo nie w ulewę, ale jak lekko pada, to nie uciekamy do domu.

Ania, ja będę miała spiralę, właśnie tę, o której piszesz. Już drugi raz, pierwszy po urodzeniu Ulci i teraz też się na tę zdecyduję, ale dopiero w połowie sierpnia będę ją zakładać bo przed wyjazdem na wakacje nie chcę, a teraz jeszcze nie mam wszystkiego zagojonego.
    Mnie zależy na tym by hormonów nie było więc i tabletki i zastrzyki i większość metod odpada. A do tego te kilka lat spokoju będzie, tym bardziej, że w najbliższym czasie nie planujemy dzidziusia

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Moja teściowa Alicji jeszcze nie widziała. Mieszka 10 min.od nas piechotką. Ona należy do tych co sie nie intreresuja,ale jak ona ma interes do nas to wie kiedy przyjść. Duzo by pisać,szkoda słów.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Justy, to też masz ciekawie :/ nie wiadomo co gorsze czy nadgorliwość, czy brak zainteresowania:/ jedno i drugie nieprzyjemne!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    A ja swoją teściową mogę pochwalić. Pomaga, gotuje, prasuje, interesuje się małą ale rad daje mało, raczej rozmawia niż radzi i nie krytykuje. Możecie zazdrościć

Moja mała znowu dziś kolki, męczy ją od rana. W takim momentach najgorszych daję jej butlę bo przynajmniej wiem ile zjadła, a przy piersi możemy tak się karmić nawet 2 godziny (a wtedy już pierwsza część jest strawiona) i tak w kółko - ja zmęczona, mała też. Mam nadzieję, że jakoś utrzymam przy tym laktację, ale nic na siłę.

Jak u Was z kolkami ? przechodzą powoli ?

A moja teściowa tez nienajgorsza, ale widzimy się rzadko.

My szczepimy się podstawowymi tylko wymieniamy szczepionki na bezpieczniejsze - np. euvax na engerix. I rozciągamy szczepienia w czasie - syna tez szczepilam w ten sposób. Duże te wasze dzieciaki zwłaszcza ani b - mój syn taki przybierał i na 2,5 miesiąca miał 7 kg i do dzisiaj sporo waży a nie wyglada - on wisiał na cycu co 1,5 h go karmiłam za to córka je co 3h - nie wiem ile waży teraz - ale bardziej jest długa niż pucata - zjada ładnie - jak odciagnę to 150 zje, dużo śpi i jest grzeczna, u nas nie ma kolki, dużo gazów jest za to, ale bezbolesnych - ja nie uważam z dietą - kapusta już była

My śpimy w śpiworku - rożek już rozkopany był

Czy wasze dzieciaki lubią pozycję na brzuszku - moja nie... podniesie kilka razy główkę i płacze...robi mi się jej żal i szybko przytulam.

mami moja nie cierpi pozycji na brzuchu... placz ryk jakby ze skory obdzierali... za to uwielbia pozycje jak do odbicia na ramieniu i tylko dlatego robi postepy w trzymaniu glowy... wiem ze powinna na brzuchu ale strajk jest taki ze masakra i tak od pierwszych dni

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów