Strona 963 z 1002
Pokaż wyniki od 9,621 do 9,630 z 10013

Kwietniówki 2017

Tak, u nas też guganie i nowe dźwięki śmieszek rośnie zdecydowanie... CUDOWNE najbardziej reaguje na ... Siostrę

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    U nas guganie, zaczepianie, już wiemy, który dźwięk co oznacza łapki bardzo pakuje do buzi, bąbelki robi i sama jest zaskoczona nowymi umiejętnościami
    Gryzaczek przyszedł, super wygląda aż żałuję, że nie wzięłam dla siebie korali, ale nic straconego

My jeszcze na spacerze

Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny

Niedawno Wam pisałam jak moja mała fajnie je (750ml) , ma 2 miesiące i 6 dni. Od wczoraj no nie wiem o co caman....jak jadła100 czy 120 w miarę regularnie, to teraz 40 ..60 po nawet 3h.... wierci się ,pręży i marudzi podczas podania butelki albo odwrotnie rzuca uśmiechami i się Nią bawi i nie pije.....Dobowo wyszło wczoraj niecałe 600ml, dziś podobnie je jak wczoraj... Szczepienie było z tydzień temu, nie ma gorączki ani innych objawów chorobowych, mleka też nie zmieniałam...
    Zaczęła się mocno ślinić i wkłada piątki do buzi ale dziąsełka nie są opuchnięte...
    Czym to może być spowodowane ?

Anka38 pogodą, skokiem wzrostowym,... U mnie jest to samo. Z 90 ml zszedł na 30, 50....i wytrzymuje do 3 godz.! Jest za to niespokojny, ciagle jeczy i placze. Wrecz nerwowy jak diabli! I na raczkach zle i w łóżeczku zle...
    U mnie do 17 pogoda byla fatalna!
    A teraz Kamil sie jakby uspokoil-slonko wyszlo i nie wieje

Synek zasypia w dzien w lozeczku,na raczkach albo w wozku na spacerze. A na noc -na raczkach i potem ze mną w lozku spi. Niczym nie otulam. Rozkow spiworkow ani nic co krepuje ruchy nie używam.

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    no ja zrobiłam pierwszą próbę odrożkowania i skutecznie ponosiłam w śpiworku, pokołysałam i usnęła. Przy odkładaniu trochę się poruszyła ale zasnęła. I teraz patrzę na pusty rożek i aż się wzruszyłam, że czas rożka dobiegł końca, a tak uroczo w nim wyglądała

a z tą ilością mleka to uważajcie, bo moja przez 2 tygodnie praktycznie nie przybierała na wadze a ja nie widziałam ile je bo z piersi tylko. A też się budziła, nie chciała spać i tylko na cycu wisiała. Ja myślałam, że duzo je a tu dupa była.

U nas oczywiście odczyn po szczepieniu tak jak u Julii. Łucja wieczorem miała 38,1 więc dałam jej czapek bo dziwnie oddychala i było widać że się bardzo męczy. W nocy już ładnie wypila mleko temperatura też była 37,2. Teraz śpi bo w nocy spała niespokojnie. Mieliśmy dzisiaj iść do znajomych na urodziny ich syna a Łucja miała zostać z babcią ale chyba sobie odpuszczę jak mała będzie miała temperature.
    U nas piękne słońce od rana i ciepło szkoda ze nie będę mogła wyjść z Łucja na spacer. Miłego dnia.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    wczoraj bylam w przychodni... nasza Pyzunia 8 tygodni i 6200g- rosnie jak szalona ja tez po kontroli, mam wybrac rodzaj antykoncepcji i tyle jest roznyh mozliwosci teraz, ze az zwariowalam... nalepiej byloby bezhormonalnie... zobacze. czy jest cos co odradzacie i dlaczego?
    bylysmy dzis z corcia na grupie dla niemowlakw, dziala przy przyhodni- ostatni raz przed prerwa wakacyjna... fajne sa takie spotkania, odprezajace.

Disa juz od dluzszego czasu guga i spiewa) i usmiecha sie od urodzenia a dzis na spotkaniu mahala raczkami i "podskakiwala" przy muzyce

idziemy teraz odebrac Bena z przedszkola, pogoda dzis lepsza ale wieczorem ma padac i tak przez caly weekend.
    ... you are the dream that come true ...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Hej!
    My dziś 2 miesiące skończyłyśmy kiedy to zleciało?

We wtorek byłyśmy na szczepieniu. Waży 5400.
    Zdecydowałam się na pojedyncze szczepionki. Tyle jest różnych głosów o tych skojarzonych, że uznałam, iż biorę to, co znam i co mi samej nie zaszkodziło.
    Pediatra zleciła rozbicie dodatkowo liczby wkłuć i teraz było tylko wzw i dtp. Niunia popłakała chwilę, ale zaraz się w moich ramionach uspokoiła. Żadnych nopów nie było. Uff

Dziś byliśmy u teściów na grillu. Co ja się nasłuchałam znowu, że ziębię dziecko... szlag mnie już trafia. Próbuję kulturalnie powiedzieć teściowej, że dziecku nie jest zimno, i że to moje dziecko i ja decyduję, ale ona nie słucha. Spojrzałam wymownie na męża, on poparł mnie, a ona do niego "Ty siedź cicho i się nie odzywaj". Nosz kurde!!!

W ramach wyjaśnienia. Niunia miała delikatne body z długim rękawem i leginsy, na dworze 24°, dodatkowo leżała w foteliku. Dla spokoju nakryłam jej nóżki cienkim kocykiem, bo trochę wiało, a teściowa trajkotała. Poszłam do domu na chwilę, wracam a Jula nakryta polarowym kocem złożonym na 6 razy!!! Wkurw mnie ogarnął, zdjęłam koc a ona mi go na nowo wciska na dziecko.
    Sił mi brak...
    Od razu odechciewa mi się z nią spotykać, bo traktuje mnie jak nieudolną matkę. Ciągle robię coś nie tak. Źle się odżywiam, ziębię dziecko, za mało karmię, noszę pionowo co podobno niszczy kręgosłup i dopóki nie trzyma sztywno głowy to powinnam nosić w rożku na leżąco...

O losie...
    Mam jednak małą satysfakcję, bo jak teściowa bierze Julę na ręce to płacze, a jak teść to jest aniołkiem ha ha ha i dobrze

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc Wam..
    Stesknilam się za Wami.: )
    Troche mnie nie bylo.. Maz mial urlop i praktycznie nie wchodzilam na neta.. Rodzice juz tez nas odwiedzili. Jedynie tesciow jeszcze nie bylo ale chyba nawet sie nie wybieraja..
    Martynka rosnie jak na drozdzach Tydzien temu wazyla 6100g , ale niestety nie zaszczepilismy sie bo oczko nam ropialo i dostalysmy kropelki.. Ale juz jest ok i za tydz bede dzwonilaw sprawie szczepienia. My szczepimy panstwowymi.

Martynus tez gada he he. Smieje sie i zaczepia. Kochane malenstwo
    20 konczymy 2 miesiace Ale ten czas leci

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Co do antykoncepcji mi gin zaproponowala zastrzyki raz na 3 mies. W tym ze nie miesiaczkuje sie po nich.. Moze ktoras z Was to stosowala?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów