Strona 962 z 1002
Pokaż wyniki od 9,611 do 9,620 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Domi - ja moją karmię w łóżku i usypia przy piersi.
    Na noc odkładam do kołyski, jak już śpi przynajmniej pół godziny.
    W dzień zasypia w wózku na spacerze, w foteliku jak gdzieś jedziemy albo w chuście i jest nieodkładalna.
    Mój m. ją usypia zamotaną w grubym kocyku i daje się odłożyć.
    Zasypia też przy karmieniu na rogalu i czasem tak drzemie przytulona do mnie, a czasem da się ją odłożyć.
    Zamiast rożka u nas okręcanie cienkim kocykiem albo pieluchą bambusową.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Macierzanka dobrze ze obyło sie bez zabiegu.

U nas tez juz drugi dzien wietrznie i przy tym zimno strasznie choc dla mnie super. Własnie wrocilismy ze spacerku. Mały jeszcze spi takze mam chwile bo o 12 juz na rehabilitacje jedziemy. Zyje w takim biegu ostatnio ze masakra. Ciagle wizyty u lekarzy i dzieci ze szkola no juz niech sie konczy ten rok szkolny wkoncu troche odpoczne.

U nas usypianie w dzien w wozeczku przewaznie na spacerku a wieczorem po kapieli i jedzeniu odkladam do lóżeczka właczam muzyke i tak spi. Od tygodnia przesypia całe nocki.Budzi sie rano koło 6 ale ja tez juz wtedy wstaje zeby wyszykowac starszych do szkoly wiec jest super.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    U nas przygotowania do chrzcin ida pelna para. Wiekszosc zaproszeń juz rozwiozlam jeszzcze tylko 3 mi zostało ale to na weekendzie mam zamiar dostarczyc. Dzis jade do kucharek ustalic menu. zobaczymy co mi poleca.

U nas zależnie jaki Cora ma dzień:
    - jeśli jest w miarę spokojna to spiworek
    - jeśli dużo się wierci i macha raczkami przez co sama siewybudza to tulik. Balam się np otulaczy bambusowych i innych sposobów na otulanie bo blokuje się tam biodra stad inwestycja w tulika którego Mała bardzo lubi

My po szczepieniu Łucja dostała 6w1 ( 5w1 nie było), rota i pneumokoki. Waży 4600gr także coś słabo przybrała bo w 2.5 tygodnia tylko 460gr. No ale ważne że jest przyrost.
    Boje się że będzie miała temperaturę ale nic na to nie poradzę.
    Łucja zasypia w kołysce, wózku albo na rękach. Nie noszę jej już od 4 tygodni w rożku tylko na poduszce (tzw Jasiek). Wiadomo najlepiej na rękach u mamy. Nie używamy żadnych otulaczy, śpiworków itp

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Cattie, my obecnie Emi czytamy - jest cała seria książek z tą bohaterką.
    Lucynka usypia w dzień w chuście, albo po kamieniu, albo na spacerze. Na noc po jedzeniu. Rożka nie używamy już od dłuższego czasu, Mała śpi w pajacu albo w body i śpiworku. Lubi machać nóżkami, a rożek ją ograniczał.
    Na dwór też idziemy, tylko zjem wczesny obiad i po 12 wyjdziemy. Mimo niepogody spacerujemy dwa razy dziennie bo i Mała lubi i ja też
    Jutro są urodziny mojego taty, okrągłe 70!!! Tort już zamówiony dawno, jutro odebrać tylko.

Czekam na dwie przesyłki i doczekać się nie mogę - na wymarzoną chustę i gryzak dla Lucynki

To moja Anioł - śpi w łóżeczku lub kołysce - wkładam cumelek i włączam szumisia i sama zasypia, w gorsze dni idzie do wózka i tam potrafi spać cały czas z przerwami na karmienie. A jak nie śpi to uwielbia maty i podłogę. Za to nie lubi pozycji na brzuchu... ma podobno mocne plecy, a słaby brzuch i oczywiście od razu robilitacje wojty zalecała lekarka z poradni. Nie wiem jak Wam, ale mi się wydaje, że teraz jest straszna nagonka - co drugie dziecko rehabikitacja. Jakoś dawniej nikt z nas nie miał i każdy zdrowy...mi mądry zaprzyjaźniony lekarz powiedział, że do 3 miesięcy dziecko może być napięte i niesymetryczne i żaden dorosły nie jest idealnie symetetryczny i nie ma badań na to, że ta rehabilitacja pomaga, bo on uważa i wiele mądrych lekarzy, że to układ nerwowy dojrzewa i potem jest Ok. Moja też się układała w c i odginala główkę, ale widzę, że z każdym dniem jest coraz lepiej. W c przestała się układać, główkę odgina mocno przy pozycji do odbijania. Syn mój tak miał i wyrósł na super dzieciaka. Dlatego zanim coś Wam wmówią to się 10 razy skonsultujcie - dziecko mojej koleżanki tak pałakalo na widok matki jak się tylko do niej zbliżała taki miało uraz po tej wojcie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Catti - dzięki
    Macierzanka - dobrze ze u Ciebie Ok

Czy wasze maluchy już tak słodko gugają i uśmiechają się jak moja ???

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mami_mami Zobacz posta
    Czy wasze maluchy już tak słodko gugają i uśmiechają się jak moja ???
    Nawet banieczki potrafią już ze śliny robić. Buzia mokra aż po brodę

Pogoda się poprawiła. Dziś został tylko wiatr, zero burz i deszczu. Idziemy na spacer.
    Trzeba zakupy też zrobić bo jutro wszystko ma być zamknięte.

Oliwka matę edu przyjęła ot tak sobie, woli swojego motylka. Za to duże lusterko które jest do maty doczepiane to HIT ! Tylko to ją interesuje i kolorowy pałąk. Nóżki w górę siuup, nawet próbuje podnieść główkę
    Ostatnio edytowane przez monyka ; 14-06-17 o 11:04

My już po pierwszy spacerze ;p załatwiłam co miałam załatwić... Mały zjadł i śpi...
    W dzień usypia w łóżeczku
    Wieczorem karmię go i usypia w ramionach... ale to mój wybór, bo pewnie by zasnął sam.. - ale to właśie to o czym pisałam - tak szybko wyrośnie i tyle mojego tulenia, miziania, usypiania
    No i na spacerze w wózku śpi...

Yza, ja też chyba dzisiaj dostanę gryzaka ;p Emi widziałam, ale na razie mamy TYLE do czytania że szok... a jeszcze biblioteka pod koniec czerwca, bo pani będzie miała urlop

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów