Strona 960 z 1002
Pokaż wyniki od 9,591 do 9,600 z 10019

Kwietniówki 2017

Gratulacje figa!

juz wiem ze nie uda mi sie ani litra ani nawet 700ml sciagnac... Na chwile obecną mamy 330ml. Z lewej jest spoko, z prawej jak sciagne 30ml na raz to wszystko... prawa nie lubi laktatora :/ ale za to Córa drenuje ja az milo Walcze dalej o to zeby jutro ewentualnego mm bylo jak najmniej.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Macierzanka, ile ściąganiesz, to i tak super nie zawsze idzie łatwo ściąganie, niestety.
    Cattie, ja zowuz uwielbiam buty Tamarisa.
    Figa, fajnie, że wszystko się udało i przede wszytkim Malutka niewymęczona

My dziś do na usg bioderek jedziemy
    A ja byłam od rana u dr bo dostałam uczulenie - i żaden z moich typów raczej się nie potwierdził. Dr obstawia farbę do włosów!!! Masakra!!! Tym bardziej, że jeżdżę do tego fryzjera już od lat! Będę do nich później dzwonić czy coś zmienili w składzie :/

Obiad już gotowy, zaraz zjem i idziemy na dwór choć pogoda taka na wpół.
    Miłego dnia

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny, mam pytanko na szybko. Ile wasze położne/pediatrzy zalecili podawać czopka glicerynowego? Moja pediatrra powiedziała mały kawałeczek w ostateczności, ale zastanawiam się ile to..tak z 1/4?

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Awrell ja mogę tylko z doświadczenia swego powiedzieć, że raz podałam 1/4 czopka (wersja dla dzieci), a raz 1/6 bo się bałam, że zbyt szybko daję kolejny raz (po 4dniach) i za każdym razem podziałało.

Yza, tez jestem fanka tamaris ich buty zamawiam nawet przez net bez mierzenia kilkuletnie czerwone botki od nich to moje ukochane buty <3

Mała ma dziś dzień wiszenia na piersi... Także ściąganie czarno widzę ale do 500 ml moze dobije tak czy inaczej super postanowilam sobie ze chce mieć na stale, dobowe zapotrzebowanie w zamrazalniku i cyklicznie je wymieniać. Będę się czuła bezpieczniej z takim zapasem.
    Zachustowalam Core żeby trochę w domu porobuc zasnęła, odlozylam, po 5 minutach oczy szeroko otwarte

Pytanie do dziewczyn które szczepiły dzieci na rotawirusa. Do którego tygodnia należy podać pierwszą dawkę? I jaki jest koszt u was tej szczepionki? Bo chce zaszczepić Łucje na rota i nie wiem czy nie bedzie za późno bo to już 8 tydzien. Wiem że z Julką miałam problem z ta szczepionką bo pielęgniarka mi powiedziała raz że za wcześnie na pierwsza dawkę a później że za późno i nie szczepiłam.

Member Awatar alex85
    Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Palina, musisz zaszczepić pierwszą dawką pomiędzy 6 a najpóźniej 12 tygodniem życia, a nastepna po 4 tyg. Są dostępne 2 szczepionki. Jedna jest dwudawkowa a druga trzydawkowa. Obie wychodzą ok. 650-700 zł. Choć ja ostatnio zamawiałam Rotarix (2daw.) na doz.pl i zapłaciłam niecałe 300zł więc w 600 zł zamknę całość.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Palina, dokładnie tak jak napisała Alex... ważne, żeby wyrobić się przez pół roku ze wszystkimi ewentualnymi przesunięciami...

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2017/6...15897_nasz.jpg
    takie coś już do nas leci...

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny- nareszcie udało mi się włączyć komputer. Czytam codziennie ale niestety z telefony nie mogę odp. - nie wiem dlaczego.
    Do wszystkiego nie nawiążę, ale cieszę się że u tych z Was co się odzywają- raczej dobrze- za Ciebie Macierzanko 3mam kciuki

Widzisz mami gdyby nam ktos dzieci podmienił to może byśmy się nawet nie zorientowały... to żart Benjaminek to czysty tatuś a Disa podobno podobna do mnie- jeszcze się wyklaruje z tymże u mnie odwrotnie- teraz mam dzieko spokone, śpiące dosyć dobrze ale i aktywne po przebudzeniu- ciekawskie- sama radość. Starszy brat... no niestety miłość do siostry przechodzi czasami w złość więc nie można go spóścić z oka dziś w nocy był u nas 2 razy i dwa razy go usypiałam- schodzi się dłużej niż z siostrą- ona tylko "tutus", pieluszka i pcia w gniazdku w swoim łóżeczku- ale też już powoli zaczyna się robić ciasne.

Jutro kontrola- zobaczymy ile przybrała i urosła.

Jeśli chodzi o szczepionki to nie powiem nic - mamy inny system, szczepię 6w1, pierwsza dawka w wieku 3mies. a jak chcę coś extra to też chyba bezpłatnie, ale wezmę tylko tuberkulozę po wakacjach- teraz mi odradzili, bo może być uciążliwe w czasie lata dla Bena- a zaszczepię ich razem, byle Disa przed ukończeniem 6mies. to wtedy łatwiej dzieciaczki przechodzą.

To gryzak Cattie?... fajny. My właśnie dostaliśmy w prezencie... żyrafkę Sofhie. Teraz jednak nie wiem, zy jej używać. Takie spersonalizowane są super... a żyrafka to tradycja- dla Francuzów, więc chętnie bym jednak zamówiła- jeśli wysyłają za granicę?

U nas lato pod znakiem deszczu, to i nie jest zbyt iepło- ale ja lubię taką pogodę- bo upały są tu straszne, ze względu na wysokie położenie słońca- b. męczące. Ale spacerujemy codziennie. Disa zasnęła gdy odprowadzaliśmy Bena do przedszkola i dalej sobie śpi w wózeczku -a ja kawka i laptopik... hihihi ale zaraz muszę się zabrać do pracy

Jeśli chodzi o wożenie dziecka w foteliku, to mi się wydaje, że jesli jednorazowo przejedzie w foteliku 3-4 h to nic się nie stanie, to nic dobrego, ale nie popadajmy w skrajności. Sama wakacyjnych wyjazdów nie planuję, może ewent. sierpień ale wolałabym wrzesień- z tymże dzieci rodzeństwa zaczną szkołę a brat pracę, więc trochę mniej rodzinny byłby wyjazd. O jak ja kocham wrzesień. Jak studiowałam- pracowałam czerwiec-sierpień a we wrześniu jeździłam w świat w tym roku wakacje pod znakiem remontu i preprowadzki, ale i bez tego wolałabym nie jeździć w upały z mała. Jak Ben miał 3 mies. jechaliśmy na ślub szwagra - 8h autem z tym nieśpiochem i powrót po 2 dniach... nic fajnego. Jak w drodze powrotnej zasnął to jechaliśmy dopóki dopóty spał i tyle... a mało było miejsc po drodze żeby się zatrzymać bo tylko norweski a potem szwedzki las

Któraś z Was się wybiera do Szwecji- jeśli do Dalarna - to zapraszam w odwiedziny

mała się obudziła... pozdrawiam
    ... you are the dream that come true ...

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Sprobuje z telefonu... chrzciny to u mnie w rodzinie to raczej mala rodzinna uroczystosc. Rodzice i rodzenstwo z rodxinami i czesto w domu obiad i tyle. Ja robilam obiad u zakonnic bo cena b. przystepna i smacznie i piekne otoczenie a i siostry sobie troche zarobily. Maz zaprosil tez rodziny ciotki i wujka, no coz bez nich bylaby tylko6gosci bo szwagier byl na miesiecznej podrozy poslubnej. Zreszta poza obiadem nie mielismy innych kosztow.
    Teraz sprawdzimy kiedy obydwojgu rodzicom chrzestnym pasuje przyjechac i bedziemy sie szykowac na sierpien, jak juz ksiadz bedzie w parafii, bo katolicka parafia jest tylko jedna na caly region.
    Byleby D. nie wyrosla z sukienki...
    Figa, zyczymy powodzenia w zyciu dla Klarci

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów