Strona 96 z 327
Pokaż wyniki od 951 do 960 z 3267

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Znów cała noc krwawilam .ledwonsie trzymam.na nogach. Straciłam dużo krwi ...I dalej ze mnie leci ...Dziś już czekam na zabieg .
    Czy ktoś z was miał poronienie i był czyszczony lyzeczkowany ...
    Słyszałam że ciężko potem już zajść w ciążę. . Nie wiem ile prawdy w tym ..
    Mówią w szpitalu ze trzeba ok 3 Mac odczekać ....

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kakasia26 Zobacz posta
    Znów cała noc krwawilam .ledwonsie trzymam.na nogach. Straciłam dużo krwi ...I dalej ze mnie leci ...Dziś już czekam na zabieg .
    Czy ktoś z was miał poronienie i był czyszczony lyzeczkowany ...
    Słyszałam że ciężko potem już zajść w ciążę. . Nie wiem ile prawdy w tym ..
    Mówią w szpitalu ze trzeba ok 3 Mac odczekać ....
    Ja miałam (moja pierwsza ciąża) i potem nie miałam problemów z zajściem w ciążę (1 próba i od razu), a u mnie to było w 17 tc. Fakt, że ja miałam poronienie zatrzymane i potem zrobiłam sobie górę badań, żeby wiedzieć dlaczego. 3 miesiące, żeby organizm się zregenerował. Mi kazali czekać min pół roku, bo bardziej zaawansowana byłam.
    Trzymaj się kakasia!!!

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Jest na forum wątek - Ciąża obumarła, łyżeczkowanie a kolejna ciąża.
    Są tam super Dziewczyny
    I prawie każda z Nich jest juz Szczęśliwa Mama albo zaraz Nią zostanie
    Także wiem ze po zabiegu tez jest szansa na zdrowego Dzidziusia
    A 3 miesiące właśnie są na regenerację organizmu

Trzymaj się Kasiu
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Kakasia, przykro mi...

Maminka, też myślałam, że skoro od dziecka miałam kontakt z podwórkowymi kotami, które kochałam niezmiernie i wiadomo jak to było to IgG mi wyjdzie dodatnie... a tu zaskoczenie w poprzedniej ciąży...moje koty jednak nie przenosiły toxo... Toxo wbrew pozorom nie tak łatwo się zarazić, trzeba uważać oczywiście...ale to nie czai się za każdym rogiem więc nie można panikować...
    Mam też badania do powtórki w 7 miesiącu...

Ala, spokojnie ... każda ciąża przebiega inaczej... indywidualnie... i nie można się sugorować, że ktoś już ma brzuszek czy inne objawy a ja nie to na pewno coś nie tak... Po co się tak stresować...? Trzeba się cieszyć, że się dobrze czujecie... też brzuszka u mnie nie widać, nudności i wymioty w ciąży - nie wiem co to jest świetnie się czuję i wierzę,że wszystko jest ok. Poprzednią ciążę też tak przeszłam i mam piękną zdrową Córkę
    Głowa do góry...

marzenka, pojedynczych wartości z badania nigdy się nie interpretuje. Jeśli masz wątpliwości to zadzwoń do lekarza, a nie szperaj po necie, który nie jest dobrym doradzcą - ZAPEWNIAM... w ciąży wartości WBC mogą być wyższe niż normalnie, to fizjologia... ale Twoja wartość też może być ok... I jeszcze raz... nie szukajcie pojedynczych wyników badań i interpretacji u dr. gogle... - takie rzeczy zawsze czyta się całościowo łącznie ze stanem pacjentki...

Okrąglinka
    , cieszę się, że wizyta Cię uspokoiła

My mamy w poniedziałek wizytę... dzisiaj robiłam badania... ale tylko mocz i morfologię... Nie mogę się już doczekać 12.09...
    I tego, aby powiedzieć Córci

Miłego dnia!
    Ostatnio edytowane przez CattiBrie ; 07-09-16 o 09:50

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    My czekamy żeby Gabi powiedzieć do następnego USG
    Chyba ze bardzo będzie widać - chociaż ostatnio stwierdziła że Mama jest Gruba i to wystarczyło

Wiem ze ten czas będzie jej się bardzo dłużył... więc wole poczekać

Ja jutro już w 11 tydzień wchodzę... więc jej powiemy... tym bardziej, że za chwilę bedzie widać, a tu nikt prawie nie wie... i chce już móc potwierdzac. Natomiast za wszelka cene chcemy uniknąć sytuacji, ze Córcia dowie sie od kogoś innego niż my...
    Także byle do poniedziałku...

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez CattiBrie Zobacz posta
    Ja jutro już w 11 tydzień wchodzę... więc jej powiemy... tym bardziej, że za chwilę bedzie widać, a tu nikt prawie nie wie... i chce już móc potwierdzac. Natomiast za wszelka cene chcemy uniknąć sytuacji, ze Córcia dowie sie od kogoś innego niż my...
    Także byle do poniedziałku...
    Nie no jasne
    Jeśli czujecie ze to "ten" czas...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A ja dzisiaj mam jakiś gorszy dzień jakoś tak słabo się czuję a jak chodzę to wydaje mi się że toczę się jak ogromna słonica. Nic mi się nie chce. Jutro wizyta ciekawe co słychać u mojej fasolki. Pewnie jutro ginekolog jeszcze mi nie założy książeczki ciąży bo powie że przy następnej wizycie jak będę miała zestaw wyników z krwi i moczu. Czy wy też musicie mieć na każdej wizycie badanie moczu? ja w pierwszej ciązy na każdej wizycie miałam mieć badanie moczu a morfologia co 3 miesiące.

Junior Member Awatar eMilki
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-17 zobacz kalendarz
    Palina na którą jutro masz wizytę? Ja na 1715 . Mówił mi że teraz założy karte ciąży, ale badań nie kazał robić a się pytałam.
    Ta wizyta to będzie wyzwanie bo musimy zabrać synka , nie mam go z kim zostawić. Mój mąż w poprzedniej ciąży nie opuścił ani jednej wizyty, wiem że też czeka na serduszko. A wy wchodzicie same czy we dwoje?

Junior Member
    Nat-alia

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-02 zobacz kalendarz
    Ojej ! Ale miałam do nadrobienia

Kasiu, bardzo mi przykro życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Ja właśnie przechodzę zapalenie pęcherza, niestety tak silne że dostałam antybiotyk, ale już jest dużo lepiej, ja również nie mogę sie doczekać aby zobaczyć moje maleństwo, ale to dopiero w 12 tc ;(

Dziewczyny mam do was pytanie, czy to jest możliwe że urosła mi stopa ? wszystkie buty robią się za ciasne.. ;o

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów