Strona 959 z 1002
Pokaż wyniki od 9,581 do 9,590 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Macierzanka - no to trzymam kciuki.
    Może jednak nie będzie trzeba łyżeczkować.

Jutro chrzcimy naszą Klarcię
    Ciekawe, jak ona to przezyje
    Jednak zamieszania nie lubi za bardzo.

Spanie w dzień to różnie.
    Rano budzi się między 7 a 8 najczęściej.
    Ok 10 - 11 ruszamy na spacer i dopóki wózek sie toczy to śpi
    Najczęściej 3 godziny nam schodzi.
    A potem to już róznie - przeważnie 2-3 drzemki po kilkadziesiąt minut i przysypianie po jedzonku.
    Na noc zasypia koło 20 albo później.

2. dzieckozakupy.pl
    Macierzanka będzie dobrze, nie nastawiaj się od razu na najgorsze.
    Ja też nie byłam jeszcze u ginekologa tylko że moja ginekolog teraz ma prawie cały czerwiec urlop także dopiero w lipcu się wybiorę. Co prawda współżyłam już z męzem ale nie sprawiało to przyjemności tylko lekki ból. Mąż się śmiał że udaje dziewicę.
    Zaraz idę z Łucją na spacer bo u nas piękne słońce.
    Miłej niedzieli dziewczyny!

Palina , to nie kwestia nastawienia a przygotowania. Nie mam problemu ze sobą i z ew. Zabiegiem. Jedyna obawa to czy zdaze przygotować mleko dla Cory bo chciałabym uniknąć podawania mm.
    Po nocy i poranku mam 200ml... Momentami żałuje ze jednak kupilam ręczny laktator

Yza, i ja tez zamówiłam zawieszke z gryzakiem ale u ChmurkoweLove... mieli większy wybór dodatków w kolorze ktory mnie interesował bedzie fajna pamiatka i do zdjęć super... plus gryzak dzięki za pomysł... pochwalisz sie swoim projektem? :-)

Macierzanka, to powodzenia z tym ściąganiem... ręcznym na pewno trudniej i dłużej, ale można. Przy pierwszym dziecku cwiczylam

Cześć zaproszen ruszyla w świat... dwa rozdane... chrzestni zaklepani. Torta zamowilam... ciasta i ciasteczka robi mi Babcia i Tesciowa... Fotografa zamówiłam ... i nawet mini sesje Michaś bedzie mial szpilko tez kupilam ostatnio... pierwszy sklep, pierwsze buty..no szok

A dzisiaj spacerowo do poludnia... a teraz kucharzymy... ciasto z truskawkami... no lody domowe...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    A u nas dzień przygód
    Pospaliśmy do 9 - luksus normalnie! Około południa pojechaliśmy do zoo do Płocka. Cały dzień spacerowaliśmy, Ulcia zaliczyła zabawę w parku linowym. Do domu zawitaliśmy ok.19. Mieliśmy super pogodę. W planach było jeszcze molo nad Wisłą, ale zabrakło nam czasu - następnym razem będzie molo, plaża i rejs statkiem

Cattie, super, że butki kupione ja mam swoją ulubioną firmę jeśli chodzi o wysokie buty więc od razu tam się udaję jak czegoś potrzebuję

Widzę, że u Was temat chrztu na tapecie fajnie, że się z rodziną w większym gronie spotkacie, to jest plus takich uroczystości
    My planujemy taki rodzinny roczek dopiero

Yza, to piękny dzień macie za sobą

A ja uwielbiam szpilki z Kazara... ale nie ukrywam, że cenowo to one są w aktualnej kolekcji lekko przegięte... no i nie mam u siebie sklepu (o ironio u mnie są robione)
    Ale zwykle szukam polskie, skórzane i najczęściej znajduję się w małych sklepach...

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Ochrzczona
    Cudowna, spokojna i niezwykle rodzinna uroczystość za nami.
    Pogoda dopisała.
    Klara przespała większość w kościele a i na obiedzie zachowała się super.
    Wylulała ją chrzestna na rączkach do oporu
    Zresztą nie tylko ona.
    Wbrew moim obawom noc przespała spokojnie i teraz też sobie dosypia.

Ja skończę herbatkę i chyba co nieco ogarnę w mieszkaniu.
    Miłego dnia!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów