Strona 954 z 1006
Pokaż wyniki od 9,531 do 9,540 z 10052

Kwietniówki 2017

Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez monyka Zobacz posta
    Witajcie

Tydzień z urlopem męża minął zdecydowanie za szybko. Chcę jeszcze !
    Przyznam się bez bicia że uczciwie odpoczęłam

Mała od kilku dni jest wyłącznie na mleku modyfikowanym. Muszę znów przyjmować leki które niestety mają zły wpływ na pokarm.
    Dokarmiałam Oliwkę Hippem, i teraz Hipcio jest w 100%. Nie ma zaparć, nie ma bóli brzuszka, śpi długo i spokojnie. Kupa jest zawsze rano. A nocki przesypia z jedną pobudką na karmienie. Choć dzisiaj nas zaskoczyła, o 5 trochę się wierciła, więc w ruch poszedł smoczek a ja prędziutko po mleczko.. wracam a dzidzia śpi. I dospała tak do 7.30 rano ! Ostatnie karmienie było ok 23.
    Jedyne co mnie martwi, to jej sposób układania się do snu. Leżąc na boku zwija się w kłębuszek i wciska główkę w podusię, przy czym smoczek ssie jak szalona. I tak długo będzie się wiercić aż nie zaśnie. Podusia na szczęście z tych deskowatych, więc mowy nie ma o tym by dziecku stała się krzywda.
    Podobnie zachowuje się gdy tulimy ją w ramionach do snu. Główkę wcisnęłaby nam najchętniej pod pachę.

Poza tym, to bardzo wesoły i pogodny dzidziuś.
    W niedzielę będziemy mieć 2 miesiące ! Już wchodzimy w etap ślinienia się i wpychania łapek do buźki.
    Nadal lubi leżeć w leżaczku, co uważam za bardzo fajny wynalazek
    Szukam też jakiejś fajnej maty edu. Macie jakieś typy? Oliwka obraziła się na swój brzuszek i nie bardzo chce na nim leżeć. 5 minut i ma dość. A musi tak leżeć jak najczęściej - zalecenia ortopedy.
    Może mata ją zmotywuje?

Domi, moja córeńka to prawie tyle ważyła w dniu narodzin - 4150
    Monyka a które dokładnie Hippa dajesz mleczko bio combiotyk czy ha ?
    Moja też się już ślini i wpycha łapki do buźki

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Anka38

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Anka38 Zobacz posta
    Monyka a które dokładnie Hippa dajesz mleczko bio combiotyk czy ha ?
    Moja też się już ślini i wpycha łapki do buźki
    Jutro mamy dwa miesiące i badanie bioderek
    A dziś było szczepienie rotarix doustne i prevenar 13.Mała na razie śpi

Member
    Anka38

O mnie
    Palina ja też karmie mm w zasadzie od początku.Postanowiłam, że tym razem nie będę miała wyrzutów sumienia z tego powodu jak 10 lat temu z pierwszym dzieckiem który też był na mm. Powiem Ci, że póki co jest jednym z najlepszych uczniów w klasie Odchorował co prawda w przedszkolu swoje ale to też nie do końca od tego zależy.Mojej koleżanki córa cała przedszkole nie chorowała a też była od początku na mm

Member
    Anka38

O mnie
    Dziewczyny co myślicie o wyjeździe nad morze w lipcu.Mamy 9h jazdy nie wliczając przerw...Mała miała by 3 miesiące...Czy takie maleństwo tyle może siedzieć w tym foteliku ? Wiadomo przerwy byśmy robili ale sama nie wiem....

My już po chrzcinach Był obiad i kawa z pysznym tortem ( bo msza o 12.00) Malutka nie zapłakała ani przez moment. Rozglądała się zaciekawiona co się dzieje

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Maty cudne, dzięki dziewczyny. Jesteście wielkie. Kolory zdecydowanie moje, też nie lubię krzykliwych barw i tych wszystkich mega hałaśliwych dźw+ięków w zabawkach.
    Cattie, zwłaszcza Twoja propozycja przypadła mi do gustu. Na cenę nie patrzę. Mąż za ukończony projekt dostał fajną premię

Anka, ja podaję małej Hippcia BIO Combio. Z ciekawostek napiszę to co lekarz małej powiedział. Mianowicie: Producentem mleka początkowego z Lidla ( babyprima czy coś na tą podobę ) jest Hipp. Podobno jest równie dobre jak Combiotik a cena mniejsza o połowę. Jedyna różnica taka że nie jest BIO. Jak jest w rzeczywistości tego nie wiem. Nie próbowałam i raczej nie będę testować tego mleka skoro to które teraz podaję służy małej.

Herbatkę koperkową też podałam z Hippa, dziecko prawie skrętu jelit dostało. Bez koperku puszcza salwy armatnie a po herbatce był taki nawał że wszystko zatrzymało się w jelitkach.

U na pogoda w kratkę. Ledwo wróciłyśmy ze spacerku i zakupów . Już leje jak z cebra.

Senior Member
    monyka

O mnie
    Palina, nie słuchaj starych bab.
    Są rózne powody dla których matki nie mogą karmić piersią, i takie przeszkolone babsko powinno o tym doskonale wiedzieć.
    Moja starsza córka karmiona była tylko 3 tygodnie piersią. Dzisiaj to mądra i piękna dziewczyna. I nie jest też spasiona jak wieprzek - a tak mnie straszyli.

Teraz moja młodsza córeczka jest na mm i też jej niczego nie brakuje. Jest radosna, pyzata i zdrowa. A to ostatnie najważniejsze.

Senior Member
    monyka

O mnie
    Pytanie mam jeszcze

Powiedzcie kiedy wyjąć z fotelika-nosidła wkładkę dla noworodka.
    Tak patrzę na tę moja pysię i wydaje mi się że ledwo się już mieści.
    Natomiast po wyjęciu wkłądki, dziecko wpadło całe
    A jakie było zdziwienie haha. A CIO TO ? i oczy jak spodeczki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    monyka

O mnie
    Jeszcze raz ja.

W Kiku kupiłam małej obłędne balerinki myszki za 14.99, takie jak te http://allegro.pl/super-balerinki-ni...802202642.html. Z różnica taką że są różowe, mają białą podeszwę i nie są markowe.

Musiałam je pokazać, zakochałam się w nich. Może któraś z Was też zapała miłością i zapragnie mieć takie
    No i po co przepłacać jak zaraz będą malutkie.
    Ostatnio edytowane przez monyka ; 07-06-17 o 12:57

Myśmy mieli jechać nad morze w tym roku...a mamy jeszcze dalej ... ale przeważyło głównie to że jednak samo plażowanie itp. z dzieckiem które nawet nie siedzi to jednak nie to... plus mamy 5latkę więc połączyć ich dwoje ciężko...ale za rok nie ma opcji... JEDZIEMY!

Monyka ale to nie jest stara baba ona miała może max 32 lata, także nie wiem skąd u niej takie podejście.
    Co do wyjazdu na wakacje my mieszakmy w srodkowej Polsce i nad morze wybieramy się we wrześniu. Łucja bedzie miała 5 miesięcy, teraz sobie nie wyobrażam jechać nad morze w lipcu i cisnąc sie z wózkiem między tłumami ludzi, no i plażowanie z takim dzieckiem też ciężko.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów