Strona 947 z 1002
Pokaż wyniki od 9,461 do 9,470 z 10016

Kwietniówki 2017

Domi masz rację walcz o laktacje. Palina pewnie ze mm tez ok inaczej nikt nie pozwolilby tego podawac. Mami podziwiam taką pasję i trzymam kciuki jesli to lubisz to działaj i zakładaj firme. Byłam wczoraj na kontroli u gina. 7 tygodni po porodzie waga wyjściowa. Dostałam zielone światło na ćwiczenia i wszystkie normalne aktywnosci.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Mami, myślałam o Tobie, ze się nie odzywasz... niewesoło było u Was ale mam nadzieje, ze szybko wyjdziecie na prostą.
    Sysiasia tez coś się ńie odzywa.

Z tego co Was czytam to widzę, ze ńie tylko mój Julek dzikuje przy cycku. Może to ten skok rozwojowy?
    Wczoraj miał bardzo kiepski wieczór, strasznie płakał . Noc za to ładnie przespał. Zasnął koło 0.30, potem pobudka o 2.30 i 6.30. Potem zasnął o 9 i spał do 12. Ogarnelam mieszkanie i nawet ciepła kawę wypiłam .
    Miłego popołudnia

Drzewko położna moja obstawia skok - karmimy się na śpiocha to co są krzyki i wrzaski to szok !!! W nocy pięknie je w dzień armagedon !!! przybiera Ok póki co

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    U mnie jest to samo. W nocy je ładnie, a w dzień bonanza . Oby to był skok

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Dziewczyny,

na blogu u sroki chyba podejarzalam w inspiracjach prezentowych układankę Kinoptik firmy Djeco. Bardzo fajna, kreatywna rzecz! Kupiłam najwiekszy zestaw na urodziny i dzień dziecka dla mojego pięcioletniego chrześniaka. Chłopak przepadł na długie godziny! Polecam mieć w pamięci na potencjalny prezent .

Anka38 jesli nadal chcesz zmienic mleczko, a jeszcze tego nie zrobilas - moj Kamil mial zaparcia po bebiko a to juz bylo 3 mleko i nie chcialam znow zmieniac. Położna doradzila mieszanie bebiko z bebiko comfort. I tak rano daje pół na pół i wieczorem i kupa jest piekna

Witajcie
    U nas leci powoli, ale dobrze  Karmimy się, bez większych rewelacji już obecnie … mieliśmy skok rozwojowy, ale u nas to nie jest dzikowanie przy cycu, ale marudzenie i gorsze spanie, częstsze jedzenie po prostu… wczoraj jakby mi ktoś dziecko odmienił – wrócił Michaś
    Zaliczyliśmy pierwsza wyprawę w Bieszczady, taką jednodniową wycieczkę i rośnie nam kolejny mały podróżnik, a to bardzo dobrze, bo my uskuteczniamy takie wyjazdy jak się tylko da… na wakacje możemy jechać spokojnie 
    Magiczne Ogrody albo Bałtów teraz w planach… 
    2 lipca u nas będą chrzciny…zaklepany kościół, lokal, zaproszenia się już robią, bo wczoraj to załatwiłam… teraz ubranko dla Małego… dla dziewczyn jest dużo więcej, ładniejsze i praktyczniejsze… owszem niektóre są fajne, ale np. taka czapka z daszkiem – chyba po to żeby rozjuszyć mojego syna do granic ;p

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Możesz sprobowac z obecnym mlekiem takiego sposobu zeby dziecku nie mieszac...

mami-mami , powodzenia w spełnianiu marzeń - grunt to mieć pasję i ... jak można pracować spełniając ją...super podeślij zdjęcia potem swoich dekoracji

I znów czytałam wszystko, ale ciężko nawiązać...
    Widzę, że wiele z Was boryka się z brzuszkami i problemy z jedzeniem... powodzenia Dziewczyny! to mija...
    Mój pediatra mówił, ze z jego obserwacji bardzo dobrze tolerowany jest Bebilon Comfort... ale pewnie co lekarz to inne opinie. U nas przez chwilę jak brałam leki to właśnie to mleko było i było wszystko dobrze...
    O laktację na pewno warto powalczyć, na fb są grupy, gdzie jest wiele cennych porad... (chociaż chwilami to już przegięcie...bo są sytuacje, gdzie walka o kp jest źródłem frustracji, a nie o to chodzi...rozumiem jednak że ta grupa ma na celu ... kp za wszelką cene...warto jednak z niektórych rad korzystać)
    osobiście bardzo cenię sobie kp... wygodnie, wszędzie mogę karmić, tanio ;p ... i lubię to ... jakoś z butelkami więcej zachodu
    Ważne żeby i mama i dziecko były zadowolone

Jak ten czas leci... już Dzień Dziecka... dopiero były święta...
    Aaa...moja Córa w sobotę miała pierwszy turniej tańca - ale emocje, mówię Wam Mamy medalistkę (wszystkie maluchy dostawały...ale jej duma... matko, rozpierała ją! ... i nas!)
    Prezenty zakupione na Dzień Dziecka? u nas już tak.., oczywiście książki tez będą Zakochałams ię ostatnio w książce z Zielonej Sowy o Doktor Misi (są dwie obecnie). Nie widziałam chyba piękniej ilustrowanej książki! no i tematyka dla mojej małej, bo dziewczynka pomaga zwierzaczkom...
    Co do zabawek... dzięki za wszelkie pomysły (jak z tą układanką djeco) bo ja mam listę i jak na coś trafię to wpisuję...potem przed okazjami wiem co mogę komuś podpowiedzieć, żeby nie zaginął w gąszczu badziewia

Dobra, zmykam... Mały śpi, a ja idę coś chwilkę ogarnę, bo potem spacerek obowiązkowo
    Miłego dnia!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów