Strona 945 z 1006
Pokaż wyniki od 9,441 do 9,450 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Julę ubieram w body na długi rękaw i spodenki/leginsy.
    Wczoraj jednak bylo jej w tym za gorąco. Nie chciała w wózku jechać, mimo tego, że gondola była pootwierana z każdej strony. Dopiero na rękach było ok, oglądała świat albo zasypiała. Ogólnie wzbudzała duże zainteresowanie. Nawet nie wiem, ile razy wczoraj dziękowałam za komplementy pod jej adresem

A wracając do tematu to na podobną pogodę co wczoraj rozważam krótki rękaw lub rampersy. Widziałam nawet bobasy w samym body, ale chyba jeszcze nie odważę się.

Co do chudnięcia to ja nie mam żadnej diety, nie ograniczam się. Jem dużo lodów bo obok w bloku otworzyli lodziarnię, a tam mnóstwo super oryginalnych smaków jem ogólnie to co chcę, czasem przez niunię obiad dopiero o 18...
    Od porodu z 16 kg spadło mi 13, ale w jakim tempie to nie wiem, bo nie mam wagi w domu i nie kontroluję.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Hej

Mamusie które dają tylko mm. Jakie mleczko dajecie ? Zastanawiam się nad zmianą bo mała ma zaparcia.Przepajanie wodą nie pomaga ani probiotyki...Myślę o hipp ha lub bebilon bebico comfort. Pije któreś maleństwo może ?

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Zauważyłam, że na główce Jula ma lekko zapadnięte ciemiączko. Czy to normalne? Mogło być od tych upałów?
    Moja mama mówiła mi kiedyś, że to oznaka odwodnienia. Tyle, że Jula sporo pije z cyca, zwłaszcza teraz właśnie, czasem i co godzinę/półtorej i często dwie piersi, a nie jak do tej pory tylko jedną.

Czy to możliwe, że mam zbyt tresciwe mleko i za mało w nim wody? (Teściowa ma taki pogląd)

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Maminka mała pewnie wie ile potrzebuje wypić/zjeść. Moja też ma lekko zapadnięte to chyba od początku.

Z tym chudnięciem poczytałam trochę i faktycznie tak do 2,5kg spokojnie na miesiąc można. A ja się przejmowałam :| No ale mam nadzieję, że przy kp będę chudła bo do stanu wyjściowego to mi brakuje jeszcze 7kg, więc sporo. Przytyłam 17, po porodzie zrzuciłam tylko 7 i teraz trzeba resztę ogarnąć.

W środę mam ginekologa to mi powie czy ok, a pewnie tak i chyba trzeba zacząć coś cwiczyć, na razie tylko w domu. A ja mam lenia i chętnie bym słodkie jadła gdzie moje postanowienie że popuszczam sobie tylko w ciąży a potem się biorę za siebie :P

U nas dziś 16 stopni. Córa śpi w wózku pół dnia Czapeczka + body z długim rekawem + polarowy pajac do tego zależnie od nasłonecznienia i wiatru cienki kocyk lub cienki kocyk + rożek w formie kołderki. Kark ani zimny ani gorący więc chyba ok
    Jak było ciut cieplej to najczęściej był bodziak z krótkim rękawem + bawełniany pajac do tego czapeczka i kocyk zależnie od potrzeb.

Też muszę pójść na zakupy i rozejrzeć sie za jakimś fajnym kapelusikiem od słońca dla Córy.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anka38 Zobacz posta
    Hej

Mamusie które dają tylko mm. Jakie mleczko dajecie ? Zastanawiam się nad zmianą bo mała ma zaparcia.Przepajanie wodą nie pomaga ani probiotyki...Myślę o hipp ha lub bebilon bebico comfort. Pije któreś maleństwo może ?
    Ja daje bebico takie mu odpowiada .Nie ma zaparc kupki robi raz na dzien.

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny.

U nas "Żar tropików" , dosłownie.
    Małą ubieram lekko, dzisiaj bawełniana sukieneczka, majciochy zasłaniające pampka i skarpetusie.
    Fajne galotki są w Smyku na przecenie, 3-pack 25,99zl. Mają śliczne falbanki na pupce

U nas 3 ostatnie nocki średnie. Mała nie mogła zasnąć do północy. Płacz pełen rozpaczy nie wiadomo jakiej przyczyny. Co usnęła to po paru minutach oczy wielkie jak u sowy. A wczoraj jakby nam ktoś dziecko podmienił. Przespała cały dzień, całą noc i dziś też jest ok. Przypuszczam że to marudzenie po szczepieniach było.

Olinka ma taki apetyt że moje cycki się buntują. Lekarz pozwolił dokarmiać, mówi że duże dziecko dużo musi zjeść. Tak że córeńka dostaje 2 x w ciągu dnia Hippa i 1 x Hippek na noc.

Ja schudłam tyle że ważę mniej niż przed zajściem w ciążę

Macierzanka, ja fajne kapelutki kupiłam w H&M i Coccodrillo. Dokupiłam też kilka opaseczek zasłaniających uszka. Teraz poluję na chusteczkę na opasce, taką którą można puścić luźno lub związać w kutasika na czubku głowy. Już widziałam w sklepach ale jeszcze wielkie rozmiary.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Od dzisiaj Olcia buszuje w nowym leżaczku. Nawet udało się się w nim usnąć dwa razy Jest zachwycona wibracjami, ale najbardziej tym, że towarzyszy jej ukochany motylek

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,

My na weekendy znów pojechaliśmy do moich rodziców. Mały w miarę grzeczny, w niedziele mało spał ale bez większych awantur.
    Ja w te upały ubierałam go tylko w body z krótkim rękawem i w razie potrzeby odkrywałam. Z tego co Was czytam to trochę zaszalałam z tym rozbieraniem. .kilka razy już nam się zdarzyło go przegrzać i dostał potówek.

Dziś mały dużo spi ale wyłącznie na mnie... w domu sajgon, nic nie zrobione.

Umówiłam się z konsultantka laktacyjna bo mały mi urządził strajk laktacyjny . Nie chce ssać, płacze, je na raty i nie opróżnia piersi. W nocy na nieświadomce jest ciut lepiej.
    Boje się, ze jak czegoś nie zrobię to będzie to początek końca naszej mlecznej przygody .
    Przystawiam go bardzo często, kilkanaście razy na dobę ale jest wielki krzyk. Trochę pojje i nerwy. Butelka za to bardzo spoko.
    Złe to wszystko zrobiłam. Jestem strasznie zła na siebie . Mam nadzieje, ze jeszcze da się coś z tego ukręcić.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    hej, ja ostatnio nie pisze bo tel. wciaz kiepsko dziaa, a Ben przestał spać w ciągu dnia więc ... czasu brak- jutro idzie do przedszkola, ostatnio byłl w środę, to się odezwe jesli córcia pozwoli właśnie uśpiłam synka i po cycu mąż ją przebiera do spania.... a ja padam bo od kilku ponad 2 tyg. mąż w pracy od poniedziałku do soboty ale w środę ma wolne...
    ale poza tym u nas wszystko ok. mała rośnie zdrowo. Szczepionę 6w1 polecam, Ben miał bo tutaj to standard- bezpłatna- a co jak co ale dobro dziecka jest w Szwecji na pierwszym miejscu- tak się przynajmmniej starają- więc myślę że koncerny farmaceutyczne mają mniejszy wpływ- po szczepionce może wystąpić gorączka, ale nie musi- Ben. miał tylko po pierwszej dawce.

Co do windi to się zmartwiłam, ale co mił ta pediatra na myśli- bo jeśli jest to produkt roku etc. to czemu nie piszą o konsekwencjach neg. użytkowania? powiedziała jakieś konkrety, bo jeśli chodzi o nieprawidłowe stos. bo ktoś instrukcji nie przeczytał, to trochę tak jak z patelnią- też można sobie krzywdę zrobć jak się nią będziemy uderzać w głowę a nie smażyć jajka my już nie używamy, bo nie potrzebujemy, negatywnych skutków brak.

Co do ubrania to mnie bardziej martwi przegrzanie i wiatr niż zbyt mało ubrania na gorąco. no i krem musi być przecisłon.

pozdr
    ... you are the dream that come true ...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów