Strona 944 z 1002
Pokaż wyniki od 9,431 do 9,440 z 10013

Kwietniówki 2017

Palina dacie rade! Trzymam kciuki żeby było jak najmniej nerwowo!
    Moja Teściowa w zasadzie bardziej dopytuje np jakie są teraz zalecenia np co do karmienia itp i opowiada jak to było za jej czasów nie robi tego złośliwie wiec jest ok. Jasne dobre rady tez są niektóre pomocne a inne wiadomo kiedyś ktoś mi powiedział ze mądry rodzic słucha wszystkich rad ale potem robi co uważa za słuszne

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    My wczoraj byliśmy u teściów.

Karmienie było, mega kupa z salwami armatnimi, trochę płaczu. I teraz uwaga... u teściowej płacz, a jak teść wziął na ręce to spokojna, wpatrzona, zaczął jej nucić piosenki i moment zasnęła

Przez sen ciumkała to teściowa od razu, że głodne dziecko i muszę MUSZĘ w tej chwili karmić... Obudziła się a teściowa już do niej, że mama zaraz da cyca. Ja na to, że dam jak będzie chciała, a teraz tylko się obudziła a ona do dziecka "widzisz mama nie chce dać jeść, głodzi dziecko, i smoka też nie chce dać. Ja Ci to wszystko powiem jak dorosniesz".

Ehh brak słów.

No ale co poradzić. Taki typ, tzn.typiara

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Macierzanka u mnie to samo, płacz wczoraj pół dnia, przy jedzeniu płacz i prężenie aż nie mogła złapać sutka przez co gorzej płakała że głodna. Jak już się udało po 2h jedzenia to usneła na 5 min i znowu brzuszek i pierdki ją wybudziły. A dziś, dziecko podmienione też :P je z godzinkę i usypiam dość szybko (daję cyca do różka na koniec, taka tajna broń )

Maminka dobra ta Twoja teściowa ale bym się wkurzyła jakby moja tak gadała

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    awrell no położna mi mówiła, że bezpieczny spadek masy to 1 lub 1,5kg na miesiąc. Ale na pewno sporo w tym straszenia. Ja dużo jem, więcej niż potrzebuję byle tylko nie zrzucić tyle. Organizm też pewnie wybiera sobie co do mleka dać najlepszego więc nie martw się

Ja czytalam dwie wersje
    - 0,7kg/tydzień czyli 2,8 kg/miesiąc
    - 2,5 kg/miesiąc

Myślę ze spadki rzędu 2-3 kg/mc nie powinny być obciążeniem... No i wszędzie gdzie czytam pisza o tym by odchudzanie zacząć najwcześniej po 8 tygodniach od porodu.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Ja schudłam więcej niż wasze wytyczne. Sądzę, że najważniejsze to się nie odchudzać przy kp, tylko jeść zdroworozsądkowo. Każdy ma inną przemianę materii, inne predyspozycje i nie m co siać paniki, jeśli się schudło więcej.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Fajny weekend za nami
    Wczoraj J poszedł z dziewczynkami na spacer, a ja na zakupy pojechałam.
    Po obiedzie Ulcia na rowerze i wszyscy do parku poszliśmy
    No i pogoda rewelacyjna

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Jak ubieracie swoje dziecko na spacer gdy na dworze 20 stopni? Bo ja już glupieje.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Palina, body na długi rękaw, koszulka na krótki lub sukienka z krótkim rękawem i półśpiochy lub śpioszki. Ogólnie to długi i na to krótki rękaw, kocyk opcjonalnie lub pieluszka bambusowa. U nas w weekend było 25°- 26°.

Idę dziś na zakupy bo moje Słoneczko nosi już rozmiar 68

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Ostatnie dni bardzo ciepłe, to i na forum cisza

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów