Strona 943 z 1005
Pokaż wyniki od 9,421 do 9,430 z 10047

Kwietniówki 2017

Dzięki dziewczyny, dużo daje świadomość że nie tylko ja tak mam. Acz przez jakiś tydzien spacerów raczej nie będzie... dla kompletu atrakcji skręciłam kostkę... :/ Córa właśnie skończyła spanie... całe 20 minut... mój mały mistrz świata w spaniu sprintem... (te 20 minut to drugi dziś najdłuższy sen )

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez https://www.hafija.pl/2011/03/jak-zwalczyc-kolke-niemowleca.html
    Sposób na kolkę niemowlęcą1. Bierzesz dzieciaka

2. Rozbierasz dzieciaka do pampersa
    3. Owijasz dzieciaka w pieluchy tetrowe (o jedną warstwę mniej na brzuszku)
    4. Chwytasz suszarkę
    5. Z bezpiecznej odległości ciepłym strumieniem powietrza ogrzewasz brzucho dzieciaka
    6. Uwaga żeby nie poparzyć dzieciaka, kontroluj strumień powietrza, jego odległość i ciepłotę brzucha!
    Dzieciak uspokaja się natentychmiast, a zasypia w ciągu 10 minut.
    Próbowałyście??

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Raz próbowałam suszarki ale na ubranko-body. Nie pomogło.
    Próbowałam też ciepłe tetrowe pieluchy kłaść na brzuszek i też raz pomogło, drugi raz nie.loteria

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    U nas dziewczyny tez juz na spacerach nie ma spania poprostu chyba przychodzi ten czas ze nasze dzieciaczki nie beda juz tyle spac ale naszczescie nie placze tylko jak poczuje ze wozek jedzie to jest spokojny ale moze dlatego ze ja juz go karmie mm tylko.
    Co do spania w dzien to tez juz malo spi ale za to jak go wykapie i zje to od godziny 20.30 przewaznie pospi do 2 w nocy. Pozniej juz pobudka za 3 godziny i pozniej juz dalsze karmienia w dzien tez co 3 godziny .

Polecam wam dziewczyny ksiazke http://www.empik.com/mamo-tato-co-ty...4630,ksiazka-p jest pokazane jak nosic dzieci i jak uukładac prawidlowo do odbijania pokazala mi to ostatnio rehabilitantka i mowila ze współpracuja z dr, Zawistowskim i powiem wam odkiedy stosuje te metody mały nie ma problemu z kolka odbija mu sie bardzo szybko po jedzeniu.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Macierzanka to wspólczuje skrecenia kostki.

Ja musiałam juz całkiem odstawic małego od piersi tak to jeszcze troszke chociaz sobie possal ale niestety moj kregosłup juz nie dawal rady i dostałm tabletki na ten ból i niestety nie moge go przystawiac do piersi teraz takze juz od tygodnia całkiem jest juz na mm atak to jeszcze ze 2 razy dziennie go przystawiałam.

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Frezyjka - trochę szkoda nawet tych 2 przystawień, ale zdrowie mamy też ważne.

U nas ze spacerami jest raczej OK.
    Zdarza się, że płacze ale taką prawdziwą masakrę to miałam tylko dwa razy.
    W domu śpi w dzień słabo - tzn. jak większość po 20 minut.
    Jak nie możemy wyjść wybawieniem jest chusta - nie mogę, co prawda posiedzieć, ale mała śpi.
    I świetnie nam się w chuście prasuje.

Tym razem kolka nas na szczęście omija, ale przy starszej córce suszarka nie umywała sie do odkurzacza - jego dźwięk koił najgorszy płacz i nasze nerwy

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Współczuję takich przeżyć na spacerach.
    U nas suszarka na stałe jest podłączona w sypialni, a odkurzacz stoi w przedpokoju tak jak pisałam wcześniej - chusta ratuje mi życie i dzięki niej mogę coś zrobić w domu. To że dwa razy w tygodniu przyjeżdża do mnie rehabilitant i odstawia mi terapię manualną, to inna kwestia o bólu kręgosłupa, biodra i kości ogonowej nawet nie będę pisać :/
    Byliśmy wczoraj na spotkaniu z okazji urodzin dzieci w naszym mieście fajna inicjatywa, wspaniałe prezenty i moc atrakcji, wszystko połączone z piknikiem.

Jeszcze co do ogrzewania brzuszka - u nas sprawdza się termoforek z pestek wiśni, albo zwykły na wodę.

Muszę dziś jechać na zakupy - Rossmann po kosmetyki, empik po papier do prezentów na Dzień Dziecka i ciuchowe dla mnie J pójdzie na spacer z dziewczynkami w tym czasie.

Miłej niedzieli Wam życzę, dużo słońca

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    U nas spacery są ok,najgorsze jest ubieranie i wyjście z domu a później mała śpi. Mi też kręgosłup wysiada nigdy mnie tak nie bolał jak teraz,najgorzej jest gdy się położę na wznak to później nie potrafię się przewrócić na bok bo tak boli.
    Łucja nadal na piersi ale to chyba kwestia dni bo i tak 3-4 razy dziennie dostaje mm. Bo ciągnie godzinę cyca i się denerwuje a jak dam mm jest spokój. Mąż też widzi ze się męczę karmić i mówi że mam całkowicie przejść na mm, bo nawet nie mogę nic zjeść bo mała od razu wysypuje i jest niespokojna.
    Dzisiaj chyba pierwszy raz pojedziemy w goście z
    Łucja do teściów bo musimy ich zaprosić na Chrzest, już się boję.

My wczoraj spedzilismy dzień u teściów.... Karmilam mała chyba 5 razy w ciągu 4 godzin bycia tam a ta dalej marudzila, spać nie chciała i w ogóle... Wychodząc od nich skrecilam kostkę... W domu do 22 krzyki i płacz mlodej, potem poszła spać. Noc była ok a dziś jakby mi ktoś dziecko podmienil! Przed 7 karmienie, potem dala sie ukolysac i odłożyć. O 10 wzielam na ręce, przystawilam (bo myslalam ze mi piers wybuchnie ), zjadła i śpi dalej! Czasem kweka i marudzi Przez sen ale pojade wózkiem trochę w przód w tył po trawniku i śpi dalej! W porównaniu z wczoraj? Magia!

Macierzanka własnie tego się boje że też tak będzie u moich teściów. A teściowa jak to teściowa, dobra rada i marudzenie co Ty bedziesz jesc u nas skoro karmisz i nic nie możesz... Ale musimy jechać w końcu bo ostatnio byliśmy w Wielkanoc. Zresztą nie ma co odkładać wyjazdów z dzieckiem.
    Łucja śpi po spacerze także mam chwilę dla siebie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów