Strona 942 z 1002
Pokaż wyniki od 9,411 do 9,420 z 10019

Kwietniówki 2017

Potrzebuje porady. Czy zielone pasma w żółtej kupię mogą być spowodowane tym że wczoraj zjadłam kostkę czekolady?

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Potrzebuje porady. Czy zielone pasma w żółtej kupię mogą być spowodowane tym że wczoraj zjadłam kostkę czekolady?
    Raczej nie, ja bez czekolady bym nie wytrzymała, trzyma mnie przy życiu teraz, a nic takiego się nie dzieje..

Member Awatar awrell
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Maminka89 Zobacz posta
    Moja córa lubi maminy śpiew, od którego uszy, kwiaty i witki więdną ale dla niej to najlepszy koncert.
    Biedne jej uszy

Z innej beczki pytanie. Macie sprawdzoną stronę z prognozą pogody?
    Najlepsza zagraniczna stronka: https://www.yr.no/sted/Polen/

Maminka mój się śmieje jak szalony, chyba cycuś mu się śni

Dominsia gratuluję synka! Nam pediatra zabroniła używać katetrów,mówi że złe konsekwencje mogą być dla odbytu dziecka i nie powinno ich się stosować.
    Ostatnio edytowane przez awrell ; 26-05-17 o 15:27

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Awrell nie wiem czemu, ale przeczytałam, że Twój mąż się śmieje i śni o cycusiu i trochę zbaraniałam

Tę stronę norweską znam i korzystam, ale godzinowe wersje ostatnio mnie parę razy zmyliły i zaczęłam szukać alternatywnej strony do weryfikacji.

Member Awatar awrell
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Maminka89 Zobacz posta
    Awrell nie wiem czemu, ale przeczytałam, że Twój mąż się śmieje i śni o cycusiu i trochę zbaraniałam

Tę stronę norweską znam i korzystam, ale godzinowe wersje ostatnio mnie parę razy zmyliły i zaczęłam szukać alternatywnej strony do weryfikacji.
    haha dobre

Dziewczyny, pomóżcie mi zrozumieć....

Córa w nocy fajnie śpi zasypia między 19 a 21 potem budzi się między 23 a 1 i potem między 4 a 6 no i jak się obudzi między 4 a 6 to już nie ma mowy o spaniu.... Tak od kilku dni... w dzień między 6 a 19 córa czasami utnie sobie godzinną drzemkę (jedną) a tak to nawet jak przyśnie przy karmieniu to jak ją odłożę to jest max 10-15 minut spania a potem oczy jak 5 zł.... najlepiej oczywiście na rękach... No i tak jak na początku spacery to była przyjemność bo Młoda głównie spała, więc dziecko było dotlenione ja spokojna to teraz są dla mnie źródłem mega stresu bo wychodzimy na spacer, chwila spokoju i zaciekawienia tym że wózek się rusza że krajobraz nad nią trochę się zmienia, że dźwięki inne a potem zaczyna się marudzenie.... a ja się stresuje bo dziecko marudzi a potem zaczyna się drzeć i co mam co chwile stanąć*na środku ulicy, nakarmić*i iść dalej?! pomijam że spacer będzie trwał wieczność... ale średnio to komfortowe...
    Dodam, że np. dziś w przeciągu godziny przed spacerem karmiłam Córę (ładnie ssała i karmiona do momentu aż sama wypluwa brodawkę i nie chce jej wziąć), odbijałam - 3 razy..... do tego stopnia że ostatni raz był w momencie gdy dom już zamknięty, wózek wystawiony a ja odstawiłam karmienie jeszcze w ogrodzie dla pewności.... Smoczek jest dla Córy pojęciem abstrakcyjnym i go nie przyjmuje.
    Trochę nie ogarniam i nie wiem jak mam zorganizować sobie spacer...

Jakimś wyjściem jest chusta, ale po zakupy dużo wygodniej byłoby wózkiem żeby nie targać zakupów... (chusta kupiona, będzie u mnie we wtorek)

Apropos chust na stronie producenta Little Frog jest promocja z okazji dnia mamy -20% https://goo.gl/hXWabF

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Macierzanka, zrozumieć nie pomogę, ale mogę napisać, że i u nas tak bywa.
    Zawsze biorę Julę na spacer po karmieniu, żeby te 3godz móc spacerować. Ale ona ma swoją wizję. Dopóki nie dojadę wózkiem do parku to jest stękanie, marudzenie i płacz.

U nas wprowadziłam smoczek właśnie na takie sytuacje. Tyle, że te 10min drogi to są 3moje kroki, zatrzymanie, żeby dać smoka bo wypluła i płacze, znów 3kroki, znów smok i tak aż do białej gorączki,kiedy to mam ochotę przyspawać jej ten smok albo zostawić wózek na środku drogi albo zawrócić do domu.

Uspokaja się na żwirowej ścieżce. Tam zasypia, ale jak tylko zjadę na inną to się budzi i tyle ze spania. I wtedy szuka cyca...

Wczoraj na dwie godziny spaceru karmiłam ją dwa razy, raz przewinęłam i większość czasu niosłam na rękach bo świat jest ciekawszy niż wózek i sen.

Po takim spacerze miałam ochotę użyć wszystkich przekleństw świata. Dopiero później doszłam do równowagi i uświadomiłam sobie po raz kolejny, że to ona przecież dyktuje warunki, a nie ja. To ja mam spełniać jej potrzeby teraz, i jeżeli tak się zachowuje, to widocznie potrzebuje tulenia i mojej uwagi.

Dla pocieszenia dodam, że nie każdy spacer taki jest. Czasem wystarczy raz nakarmić

Wiem, że jest Ci ciężko, coś Cię trafia, pewnie masz chwile, gdy najchętniej wynajęłabyś kogoś, kto by ten spacer odbębnił. Mój wniosek jest taki, że już to duuuuży trening cierpliwości spowodowany potrzebą bycia z mamą.
    Może się mylę, ale ta wersja pozwala mi w miarę spokojnie przetrwać te trudniejsze spacery

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Ze spaniem też tak mamy ostatnio żeby chociaż trochę pospała to pozwoliłam spać na mnie po cycu. 3godziny spała.super! Tyle, że ja nic nie zrobiłam a po jej drzemce od początku zabawa- pielucha, cyc, odbicie, kołysanie... i tym sposobem przez cały dzień zjadłam tylko paczkę śliwek suszonych

Ale dziecko spało książkowo

Senior Member
    Domi208

O mnie
    U mnie ze spacerami to samo. Wcześniej wystarczyło wyjść z domu i spała, a teraz jedynie krawężniki i nierówny chodnik ją uspokaja. Wczoraj chciąłam zrobić zakupy to musiałam po krzywym chodzić z 15 min bo tak płakała.

Wcześniej też miałam kryzysy ale teraz jakoś się uspokoiłam, nie denerwuje się, stwierdziłam własnie tak jak Maminka że to mała dyktuje warunki i teraz musze sie dostosować. Ja jestem spokojniejsza przez to i może mała też, bo jak ją usypiam to jakoś od 3 dni mi lepiej idzie niż w złości. Musimy by silne

Ja dopiero śniadanie jem bo mała wymagała uwagi z 3 godziny, najgorzej że zrzuciłam ponad normę (3kg w 2 miesiące to norma, a ja mam 3,5kg w niecałe dwa miesiące). Mam nadzieję, że żadne toksyny się nie wydzielają jak to mnie położna straszyła i że ta granica jest troszkę płynna...

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jejku jak dobrze Was mieć u mnie też ostatnio kryzysy spacerowe..ogólnie mały chce ciągle jeść i się tulić. Ciągle na rękach, na kolanach, zasypiać na moim brzuchu, nie mogę się ruszyć, bo taki lament jest..i tak od 3 dni. Nie wiem już sama czemu tak się zachowuje, ale jeżeli potrzebuje czułości to mu ją daje, ale sama przez to jestem mega nieogarnięta i bolą mnie ręce i kręgosłup

Domi trochę mnie przestraszyłas tymi kilogramami, ja w ciąży przytyłam 18 kilo, urodziłam 10.04 a już straciłam 13 kilo w niecałe 2 miesiące..6 kilo po porodzie a 7 później..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów