Strona 941 z 1002
Pokaż wyniki od 9,401 do 9,410 z 10016

Kwietniówki 2017

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Hej.
    U nas taki atak kolki był wczoraj, że myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok
    Jestem wykończona ... i fizycznie i psychicznie!
    Jeszcze nie wiem jak jest na dworzu, ale dziś planuję pierwszy spacer po chorobie! Zastanawiam się ilu minutowy? Czy krótki, jakbyśmy od początku zaczęły czy jednak bez większych ograniczeń, jeśli pogoda dopisze!? Jak myślicie?
    u nas mały zaczął jeść jak wariat, rzuca się na pierś, łyka powietrze i znowu kolki wróciły, wczoraj z 5 razy go łapało, prawie po każdym karmieniu. Nie wiem czy to jakiś skok rozwojowy czy co, wróciliśmy do sab simplex i dziś spokój.

Co do szczepień, jestem za NFZ, ale moja pediatra poleca infanrix hexa 6w1 i nie wiem co robić - koszt 180 zł x3

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    My z Julasem mieliśmy wczoraj kryzys. Miał focha na moje cycki. Każde przystawienie to był ryk niemożebny . Szarpał puszczał - masakra. A już się cieszyłam, ze tak nam dobrze idzie. Chyba go coś bolało i dlatego tak się zachowywał. Musiałam wczoraj wrócić do laktatora.
    Dziś jest lepiej. W nocy i rano ładnie zjadał. Teraz spi już trzecia godzinę. Szok! Ja siedzę obok niego i czytam mu książkę. Może dlatego tak ładnie spi? Muszę to zbadać.
    Czytam mu dziś pierwszy raz. Wczoraj dorwałam piękne wydanie Dzieci z Bullerbym. Uwielbiałam te książkę w dzieciństwie! Mega się ucieszyłam z zakupu .

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Drzewko Pomarańczowe Zobacz posta
    My z Julasem mieliśmy wczoraj kryzys. Miał focha na moje cycki. Każde przystawienie to był ryk niemożebny . Szarpał puszczał - masakra. A już się cieszyłam, ze tak nam dobrze idzie. Chyba go coś bolało i dlatego tak się zachowywał. Musiałam wczoraj wrócić do laktatora.
    Dziś jest lepiej. W nocy i rano ładnie zjadał. Teraz spi już trzecia godzinę. Szok! Ja siedzę obok niego i czytam mu książkę. Może dlatego tak ładnie spi? Muszę to zbadać.
    Czytam mu dziś pierwszy raz. Wczoraj dorwałam piękne wydanie Dzieci z Bullerbym. Uwielbiałam te książkę w dzieciństwie! Mega się ucieszyłam z zakupu .
    Drzewko Dzieci z Bullerbyn to tez moja ulubiona ksiażka z dziecinstwa nawet moje dzieciaczki juz ja przeczytaly.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Drzewko, kojący głos mamy tak działa
    Nasza Lucynka uwielbia jak jej się śpiewa i mówi do niej czyli po prostu lubi słuchać głosu mamy, taty i Uli

Wróciłyśmy właśnie ze spacery, pogoda cudowna byłyśmy w parku i odwiedziłyśmy J w pracy. Później pójdziemy drugi raz na dworek, tylko poczekam na Ulcię

Awrell tak jak pisalam ja tez olałam zalecenie położnej i nie przemywalam niczym. Po dwoch czy trzech dobach samo pekło ale było dużo ropki. U nas szczepienie szczepionka NFZ i goraczki nie było ale coś na kształt kolki darła się 6 godzin a ja wyłam z bezsilności. Pózniej zrobiła gigantyczną kupę i był spokój. U nas od wczoraj niestety została sama butelka. 3 tygodnie temu zmarł mi tata i od wtedy mleka było coraz mniej a wczoraj sie skończyło a Lila szuka cyca

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Moja córa lubi maminy śpiew, od którego uszy, kwiaty i witki więdną ale dla niej to najlepszy koncert.
    Biedne jej uszy

Z innej beczki pytanie. Macie sprawdzoną stronę z prognozą pogody?

Karola przykro mi trzymaj sie.

Maminka ja koorzystam z meteo.pl (maja swoja appke na tel)

U nas przy uspokajaniu jak juz nic nie chce dzialac dziala metoda 5S w skrócie: http://www.mjakmama24.pl/noworodek/p...,549_8124.html tylko my pomijamy ssanie bo bronimy sie przed smokiem o dziwo appki z "bialym szumem" czy innymi nagranymi suszarkami/odkurzaczami itp nawet dzialaja

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    dominisia2605

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-26 zobacz kalendarz
    Witam was ponownie mamy !
    Niestety nic sie nie odzywalam poniewaz dopiero teraz wrocilo wszystko do normalnosci po porodzie . Urodzilam cudownego chlopca Oskarka 53 cm , 10/10 w skali Apgar 23.04 po 19h i 30 min w męczarniach i w koncu z litosci wielmożnej Pani doktor mialam z robiona cesarke .
    Niestety z braku sutkow nie karmie piersia i caly czas odciagam laktatorem na szczescie poki co nie zanika pokarm i jak widze ze jest pokarmu coraz mniej to od razu pije herbatki na laktacje .
    Na kolki i zaparcia polecam kateterki windy sa niezastapione i dzidzia od razu spokojna . Na bole brzuszka daje syropek debridat na recepte jest i jestem bardzo zadowolona .
    Co do szczypionek zdecydowalam sie na te 6 w 1 bo nie mam serca kluc 3 razy dziecko .
    Ostatnio edytowane przez dominisia2605 ; 25-05-17 o 22:07

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    A mi chyba ktoś dziecko podmienił. Dziś je i spi, w chwilach aktywności jest pogodny i uśmiechnięty. Raz mi tylko zrobił awanturę przy cycku .
    Aż mam ochotę go budzić .

Z ciemieniucha tez walczymy. Dziś spróbowałam użyć Linomag i chyba lepiej sobie radzi niż olej. Zobaczę jak jutro sytuacja będzie wyglądać.

Byliśmy dziś na długaśnym spacerze. 6 km w nogach i tyłku .

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Wszystkiego najlepszego dla nas Mamusie! By każdy dzień z naszymi pociechami przynosił mnóstwo szczęścia, radości, miłości i dumy

Moje słonko śpi na mnie i coś mruczy przez sen. Taki mam prezent plus mnóstwo uśmiechów przez sen! <3

Wasze dzieci też się śmieją podczas snu?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów