Strona 938 z 1005
Pokaż wyniki od 9,371 do 9,380 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Maminka89 Zobacz posta
    Ja też tylko na telefonie
    Czytam cały czas tylko nie zawsze mam wenę, by coś napisać.

U nas chyba lepiej troszkę (tfu tfu tfu). Weekend fajny, bo byliśmy jednego dnia w Łazienkach, a drugiego na Polu Mokotowskim i na Starówce. Niunia pięknie nam spała, jak nigdy w ciągu dnia. Robiliśmy przystanki na karmienie.
    Na początku mnie to krępowało, ale uznałam mądrze, że to przecież chodzi o moje dziecko i nie będę przez swoje obawy o reakcje ludzi skazywać jej na płacz i głód.
    Przykrywamy się tetrą i doimy aż do syta
    Niektórzy nie reagują, są tacy co patrzą mniej lub bardziej subtelnie, ale i uśmiechy zdarzyło się wywołać.

Zastanawiam się nad zakupem specjalnej chusty do karmienia. Znalazłam dwa rodzaje, łatwo się zakłada, nieźle wygląda i zakrywa centrum wydarzeń.
    Ma któraś z Was coś takiego?

I drugie pytanie. Chcę kupić jakiś leżaczek bujaczek, najchętniej żeby miał opcje kołysania czy wibracji. Liczę, że w ciągu dnia by.trochę mi to pomogło, bo są dni, że leżenie na kanapie jej nie pasuje, a ja chciałabym czasem coś zrobić w domu

Dziś np. Śpi na mnie, zaraz będą 3godz, a wcześniej przez 1,5godz były piosenki i lulanie.

Oo kończę, bo już się obudziła i szuka cyca
    Maminka jak chcesz zeby cie troszke odciazyc to polecam hustawke ja mam lezaczek z fisher prica z opcja wibracji i nie zdaje rezulatu teraz. Przy drugim bylo super mały lubial w nim przebywac Nikos niestety polezy troszke i tyle a hustawke masz opcjie ustawienia czasu i buja malenstwo a ty w tym czasie masz wolne rece i mozesz cos zrobic. Przegladnij smyka sa fajne tam ja wlasnie zastanawiam sie nad opcja kupna hustawki.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Leżaczek mamy tiny love, rozkładany na płasko. Mała trochę w nim leży, ale zdecydowanie woli na rączkach a karuzelka, muzyczka czy zawieszki nie wzbudzają jej zainteresowania szczególnie.
    Na dzień dziecka dostanie od nas matę edukacyjną. Zobaczymy jak tym będzie się "bawiła". Czy jednak jeszcze za malutka jest.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Chusty do karmienia nie mam. Z Ulą właśnie zakrywałam się i Małą pieluszką i było ok.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    hej,

po badaniu wszystko super.... pani doktor stwierdzia, e karmię Disę śmietaną w kat. wagi przeskoczyła ze średniej linii prawie na +3 a wzrost nadal na średniej

Czekamy na J. znów cały tydzień w pracy bo teraz kolega ma tydzień wolnego

Yza, dziękujemy wszystko dobrze, umowa przedwstępna podpisana, teraz załatwiamy przelew i sprawę kredytu z bankiem- w sumie gotowe i 31.05 podpisujemy umowe

Disa śpi a Ben po chorobie wyjatkiwo spokojny ...
    ... you are the dream that come true ...

Byłam u pediatry z Łucja bo w kupach był śluz i widać że ewidentnie mała boli brzuch. No i mamy przypisany debridat i okazuje się że Łucja ma skaze białkowa, ja nie jem nabiału ale dokarmiam Lucja mm i dostaliśmy na próbę Babilon pepti żeby sprawdzić czy kupki i brzuszek się poprawi. Oby było lepiej bo mała ciągle tylko na rękach i marudzi.

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Maminka polecam chusty od mama bear, kosztują ok. 50 zł, ja mam są bardzo ładnie wykonane. Osobiście polecam,ale miałam okazję tak karmić tylko raz
    Co do huśtawek my mamy Ingenuity - taką z funkcją huśtania do przodu, na boki i wibracji, plus wbudowaną karuzelkę i muzyczkę. Tania nie była,ale mały uwielbia w niej spać.

U nas napady brzuszkowe już się uspokoiły, ma raz na dwa-trzy dni. Ostatnio jednak wyszedł synkowi guzek po szczepieniu na gruźlicę i zrobił się maluszek trochę drażliwy. Położna mówiła,że tak może być,ale żeby nie ruszać i nie przemywać niczym ranki,żeby się sama wchłonęła. Wasze maleństwa przez to już przeszły?

Awrell a to guzek? Mojej małej zrobił sie ogromny ropień. Położna kazała kwasem borowym obmywac a najlepiej okłady robić. W szpitalu mówili ze sie tego nie rusza wiec poczytałam i nie skorzystałam z rady a ropień po dwóch dniach sam pękł, ropa sie sączyła chwile i wchłonęło się ładnie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witajcie
    Mały dzisiaj pospał do 4... szok ale jego siostra też tak spała mniej więcej w tym czasie...ciekawe czy to pojedyncza noc czy tak zostanie? Zjadł potem poszedł spać, przed chwilą też zjadł i śpi...
    ...a mi się udało znów odciągnąć mleko ...

A pisałam Wam, że moja Córa ma turniej tańca w sobotę? Rano właśnie młode talenty... strój, numerki itp...poważna sprawa

Yza, Wy też książkoholicy...? ja już nie wiem gdzie te książki trzymać... ani skąd na nie brać kasę właśnie dzisiaj będę robić zamówienie, ale nie takie jak bym chciała, bo jednak jak nie pracuję to lipa i trzeba jakoś inaczej się organizować... Dobrze, że mamy pod nosem bibliotekę chociaż ja lubię mieć książki w domu... swoje...własne...

Pogoda się popsuła u nas... :/

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Hej.
    Oj dziewczyny, jedno jest pewne - lepiej mieć już badania i szczepienia za sobą. My odłożyliśmy wizytę w poradni, pobranie krwi zrobimy za dwa tygodnie we wtorek, a w środę - jeśli wyniki będą ok - robimy szczepienie. Ze względu na ospę wszystko przesunęliśmy. Niby już Malutka jest zdrowa, ale nie będę ryzykować teraz, lepiej odczekać, niech się organizm zregeneruje po chorobie.

Cattie, ja czytam na czytniku więc nie mam problemu z miejscem na książki już. Ula w swoim pokoju już kolejne półki ma w literaturze, Lucynce też przybywa książeczek - nawet takich robionych przez Ulę dla Lucynki

Nie wiem jeszcze jaka u nas pogoda, ale w nocy padało więc pewnie jest chłodniej.

U nas też prawdopodobnie skaza białkowa, ale tu się nie dziwię bardzo bo ja i Ula mamy. Dietę trzymam delikatną by brzuszek nie bolał, a jednak coś tam się dzieje. Mimo, że używam masła bez laktozy.
    Obecnie walczymy z ciemieniuszką, oliwka i wyczesywanie, ale to właśnie bardziej alergiczne jest więc mam nadzieję, że szybciej przejdzie, gdy odstawię masło.
    Ulcia przygotowuje się do występów na Dzień Rodziny bardzo jest zadowolona, że poszła do przedszkola już, bardzo tęskniła za koleżankami i kolegami.

Jutro do mnie masażysta przyjeżdża, ojjjj z kręgosłupem mam cienko we wtorek wizyta u gin. Mam nadzieję, że da zielone światło na jakieś ćwiczenia!

Czas powoli wstawać, śniadanie robić.

Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Hej.
    My po badaniach, wszystko dobrze kontrola z bioderkami za 6 tygodni.

Ja tylko na tel piszę, do kompa nie mam kiedy usiąść!

Teraz obiad się robi, a Mała uwielbia spać w chuście!
    Cattie, my też książkoholicy
    Ania, Och te choroby! Dobrze, że już kontrole Małej macie za sobą! Jak z domem?
    Anka, my szczepimy podstawowymi! Oprócz pneumokoków.
    To pneumokoki robicie te płatne a resztę z NFZ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów