Strona 937 z 1002
Pokaż wyniki od 9,361 do 9,370 z 10019

Kwietniówki 2017

My też mieliśmy dzisiaj usg bioderek i wszystko ok, następne usg 26lipca.
    Co do krwawienia to ja nadal mam wydzieline taka lekko brązowa, jednego dnia mniej drugiego więcej jutro mija 5 tygodni od cc.

2. dzieckozakupy.pl
    Drzewko, lumpki do dobra sprawa jeśli chodzi o ciuszki dla Maluszków... można cuda znaleźć za grosze. Np. kurtki, bluzy, które w sklepach kosztują straszne pieniądze, a w lumkach można wyszperać jak nówki (no bo co takie dziecko zniszczy)... i dla takich maluchów jest dużo, bo np. dla córki już pojedyncze rzeczy wynajduję..

Pisałyście o chusteczkach.. u nas poszły w odstawkę, bo w pierwszych dniach pojawiły się zmiany na pupie.. (chyba chusteczki z Dady...) i od wtedy już tylko waciki i ciepła woda ... i pupcia śliczniutka. Chusteczki mam wyłącznie na wyjścia, Tami...
    Używamy Pampersów Premium Care, bo pieluszki z Dady też źle tolerował...dostawał drobnych krosteczek... ale przy córce też Dady weszły dopiero sporo później.
    Ale za nic nie wiem ile nam tego idzie... sporo na pewno, bo Mały nienawidzi cokolwiek mieć w gaciach

Na mnie zerka właśnie sterta prasowania...ale ... piję kawę i pisze do Was

Wczoraj z biblioteki przytargałam książki dla siebie i dla córki... Będziemy poznawać Tappiego Wikinga ... jestem już książkoholiczką ..w odniesieniu do książek dla dzieci. Dla Ani lista nie ma końca... (dobrze, że uwielbia książki!)... a dla Michałka też już mam co nieco wybrane...

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witam i ja po kilku dniach. Podczytuje was codziennie ale wieczorami jestem taka padnieta ze nie mam sily juz pisac.
    mały coraz lepiej jeszcze czasami go najda płacze te wrzaski wrecz ale to juz zadko ale wymaga ciagle mojej uwagi.

My na bioderkach bylismy w tamtym tygodniu. wszystko wporzadku. Kontrola dopiero we wrzesniu.
    Wczoraj bylismy na kolejnej kontroli u kardiologa i nastepna dopiero za 3 miesiace. Miejmy nadzieje ze ten otwor wkoncu sie zamknie.

Oj szczepienie przezylismy tragicznie. 4 wklucia na jednym szczepieniu . On sie tak bardzo nie darł przy wkuciach ale gorzej bylo wieczorem był wrzask niesamowity temperatura i tak przez ponad 2 godziny.dopiero jak dałam czopka to po jakiejs chwili ustapiło.

Co do lumkow to nie chodze ja osobiscie bo nigdy nic nie umiem wynalezc ale za to tesciowa chodzi i zawsze cos fajnego wyszuka. Ostatnio szukalam dla najstarszego syna spodni turystycznych z odpinanym dolem zeby zrobic spodenki i w sklepie takie kosztuja od 80 zl wzwyż a ona mi znalazla super spodenki takie za 8 zl.syn potrzebuje bo jedzie w gory.

U mnie krwawienie ustalo po 5tygodnaich. Teraz czekam na okres. juz myslalam ze cos jest bo w tamtym tygodniu miałam jedno dniowe krwawienie i ustapilo i w niedziele znow było to samo. w piatek wizyta u gina wiec zobaczymy co i jak.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    my tez duzo spacerujemy bo maly lubi na swizym powietrzu spac w domu w dzien nie chce spać. troszke to niefajne bo mozna by bylo sobie cos w domu porobic jak spi a tak to nic.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    hej, ja tez czytam, ale do kompa nie mam czasu podejść niestety, a tel. mnie wyrzuca
    teraz też mam tylko chwilę, bo chcę obiad zrobić i nastawić pranie a potem jedziemy na kontrolę do lekarza a potem to już i Bena odbieram z przedszkola po drodze... a mała dopiero zasnęła po rannych figielkach.

U nas dużo się dzieję, niestety nie wszystko super ale i bez prawdziwych problemów... tfu tfu
    Mała super- wczoraj miała ostatnie rutynowe pobranie krwi i po wycieczce chyba była b. zmęczona bo zasnęła po cycu ok. 9ej a wstała dpiero 2.30 a ja z nią... zwykle jak w zegrku miedzy 3,5 a 4 h śpi a tu proszę i widać było że zmęczona. na dodatek zasmarkana bo Ben w tamtym tyg. coś przywlókł z przedszkola... znowu wyglądałao jak grypa żołądkowa, także mąż też chory i do tego b. wymęczony, Ben miała gorączkę i wymiotował, ale tylko 1 dzień a i ja w sobotę wmiotowałam i gorączka także ur. miał synek przeniesione na niedzielę na werandę... chociaż i pogoda taka do pupy. Co do wybudzania to tj. Yza napisała, moja pielęgniarka pow. że sama czuję jako mama czy trzeba po 4h, jeśli tj. Disa ładnie przybiera, ale jak już bliżej 5h to należy budzić- miała wtedy 4 tyg.

Pieluch idzie dużo mniej niż z Benem (ok.10 -12 wtedy) teraz nie mam pojęcia bo jedna paczka na dłuugo wystarcza- mała budzi się rzadko i później trochę figluje to i częstotliwość zmian niska- a qpki robi po obudzeniu przy cycu albo podczas zmiany pieluchy i nie przeszkadza jej pełna pieluszka. Kupiliśmy, gdy skończyła 4 tyg., Pampersy (3sic!), bo libero nie nadążały chłonąć tego co na raz ta mała namajstrowała- i dużo prania przez to. Ja do pupy też wody używam i jednorazowe papierowe ręczniki, bo dla mnie chusteczki to takie tylko przecieranie a nie mycie, skóra po nich lepka, więc tylko na wyjścia, no i mąż używa - bo łatwiej i szybciej;p

co do niespania to nie bardzo pomogę- ja i Bena i Disę karmię na żądanie a dzieci zupełnie inaczej się zachowują, i qpki inne i funkcjonowanie - ale na razie nie mamy kolki .... tfu tfu tfu więc malutka pogodna i uśmiechnięta często i ciekawska a jaką silną ma szyjkę!- pyzunia moja kochana.

Dziękuję za miłe słowa dziewczyny- Ben nadal zazdrosny- ale ja chyba spokojniejsza- jakoś to przetrwamy!

U mnie niestety lumpków jako takich brak a już na pewno ubranek dla maluchów- sama oddałam to co zbywało ale inni to raczej sprzedają przez neta- to czasami kupię jakiś pakiet dla Bena albo wyrzucają.

Moja sąsiadka biedna- już 11 dzień po terminie- jak ją widzę to mi jej szkoda...

Mocniej plamiłam przez miesiąc a teraz te ostatnie dni to tak troszkę tylko, także wkładka wystarcza. Ale okres poprzednio taki prawdziwy dostałam po 10 mies. także zobaczymy...

a i wewnątrz wałeczków smaruję Pyzunie czasami kremem z cynkiem- po obmyciu i wysuszeniu... sudocremu używam- ładnie wysusza jeśli pojawią się zaczerwienienia

Yza- ja też bałam się butelki - przy Benie za długo czekałam i później już w ogóle do ust nie wziął i to było b. ograniczające i stresujace, a wydaje mi się że jeśli dziecko już ładnie ssie a Ty chcesz mieć możliwość wyjścia czasami to warto spróbować- ale może lepiej żeby to Twój mąż jej podał, to wtedy nie skojarzy butelki z Tobą, bo o ile Disa piła od męża to jak ja jej potem podałam butlę to nie ciągnęła- tylko się patrzyła- co ja tam chcę jej wcisnąć hehehe

poduszkkę klina użyłam po raz pierwszy jak mała dostała flegmę- średnio to wg mnie wygląda- bo zsuwa się w gniazdku troszkę,, ale też i spała lepiej bo mogła oddychać lepiej

Dla dzieci w wieku 6-9 lat mogę polecić serię szwedzkiego pisarza Martina Widmarka -( Lasse Maja), część jest przetłumaczona na j. polski

pozdrawiam Was i miłego tygodnia!!!!
    ... you are the dream that come true ...

Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Hej
    My też jutro szczepienie ( po 6 tyg)... nie wiem na jakie się zdectdiwać...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    My po badaniach, wszystko dobrze kontrola z bioderkami za 6 tygodni.

Ja tylko na tel piszę, do kompa nie mam kiedy usiąść!

Teraz obiad się robi, a Mała uwielbia spać w chuście!
    Cattie, my też książkoholicy
    Ania, Och te choroby! Dobrze, że już kontrole Małej macie za sobą! Jak z domem?
    Anka, my szczepimy podstawowymi! Oprócz pneumokoków.

My tez właśnie wróciłyśmy od szczepienia. Zdecydowaliśmy się na 4 wkłucia. W miare bez histerii sie obyło ale boje sie wieczora. Lili juz 5 kg wiec od porodu przybrala 1,7 Powoli zaczynam tez małej czytać, dostała w prezencie Nowe przygodu Kubusia Puchatka i o dziwo lubi słuchać mamy

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Ja też tylko na telefonie
    Czytam cały czas tylko nie zawsze mam wenę, by coś napisać.

U nas chyba lepiej troszkę (tfu tfu tfu). Weekend fajny, bo byliśmy jednego dnia w Łazienkach, a drugiego na Polu Mokotowskim i na Starówce. Niunia pięknie nam spała, jak nigdy w ciągu dnia. Robiliśmy przystanki na karmienie.
    Na początku mnie to krępowało, ale uznałam mądrze, że to przecież chodzi o moje dziecko i nie będę przez swoje obawy o reakcje ludzi skazywać jej na płacz i głód.
    Przykrywamy się tetrą i doimy aż do syta
    Niektórzy nie reagują, są tacy co patrzą mniej lub bardziej subtelnie, ale i uśmiechy zdarzyło się wywołać.

Zastanawiam się nad zakupem specjalnej chusty do karmienia. Znalazłam dwa rodzaje, łatwo się zakłada, nieźle wygląda i zakrywa centrum wydarzeń.
    Ma któraś z Was coś takiego?

I drugie pytanie. Chcę kupić jakiś leżaczek bujaczek, najchętniej żeby miał opcje kołysania czy wibracji. Liczę, że w ciągu dnia by.trochę mi to pomogło, bo są dni, że leżenie na kanapie jej nie pasuje, a ja chciałabym czasem coś zrobić w domu

Dziś np. Śpi na mnie, zaraz będą 3godz, a wcześniej przez 1,5godz były piosenki i lulanie.

Oo kończę, bo już się obudziła i szuka cyca

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów