Strona 936 z 1002
Pokaż wyniki od 9,351 do 9,360 z 10013

Kwietniówki 2017

Czytałam Was na bieżąco, ale za nic nie nawiążę, która co pisała... wybaczcie.

Też byłam na zakupach w Pepco... Małemu na lato kilka ciuszków kupiłam, ale tez w Tesco się obkupiłam, bo były dobre promocje, a lubię ich ciuchy. Pierwszy przglad szafy Michasia już mam za sobą i pierwsze ubranka poszły w odstawkę... Rośnie chłopak...

O Chłopak się budzi...więc znów nie popisze

Miłego dnia!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    I ja odwiedziłam Pepco, kupiłam Oliwce śliczne bodziaki z myszką Mickey, skarpetki i rajstopki. Trochę są duże, ale w szafie mogą leżeć bo to jeść nie woła

Wczoraj odwiedziliśmy teściów. Poczęstowali nas obiadem - proszonym od tygodnia. Nie będę się rozpisywać, w skrócie - sama sól. Nawet mój chłop nosem kręcił
    Nie obyło się bez ich ulubionych tematów - opłaty i choroby. Byliśmy u nich ze dwie godziny, a ja wyszłam zmęczona jak koń po tygodniowych derbach.

Dziś na pocieszenie mam wolne od garów, mój syn, początkujący kucharz coś ma upichcić. Mam być zadowolona

Pogoda zapowiada się fantastyczna. Mała znów będzie radosna i wyspana po spacerze

Pojutrze mamy szczepienie. Trzęsę porami. Mąż zapowiedział że czekać będzie w samochodzie bo nie będzie mógł patrzeć na płaczące dzieciątko. Jezu ..

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Catti to uCiebie sielanka

monyka też się obawiam szczepienia ale cóż, trzeba znieść i utulić maleństwo.

Ja dziś noc średnio przespana bo nie chciała spać, ciągle się budziła i musiałam nosić a potem usnęła na 10 min bo czas karmienia był
    No ale przy karmieniu usnęłyśmy obie i tak przespane 2h

Pogoda piękna, nie wieje, fajny spacer będzie.

Miłego dnia dziewczyny!

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Monyka, to teściowa ugościła Was
    Cattie, super, że u Was dobrze

My dziś na usg lecimy - bioderek i przezciemiączkowe. Może dostaniemy zielone światło na spacery!

Ula poszła do przedszkola szczęśliwa bardzo, a rano wstała jak nigdy - bezproblemowo tak się stęskniła!

Teraz obiad się gotuje

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Witajcie w poniedziałek!

My właśnie wróciłyśmy z mega spacerku.
    Czuję go w nogach
    Mała standardowo dosypia i pewnie zaraz wstanie.

Yza - powodzenia na badaniach!
    I oby już było po chorobach u was.

My jutro mamy USG brzuszka.
    Trochę się stresuję, bo w czasie ciąży u małej wykryli torbiele w nadnerczu i jeszcze mają sprawdzić czemu pępek sie nie goi.
    Mam jednak nadzieję, że będzie OK.

Czy wy po weekendzie też jesteście takie "rozwalone"?
    U nas było małe zamieszanie, bo rocznica komunii syna.
    W związku z tym na obiedzie byli rodzice i moja siostra na kawie, a ja sie czuję jak po mega imprezie .
    Dom niby ogarnięty i nawet obiad na dziś tylko do odgrzania, ale mi na wszystko weny brak.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć ,

Za nami pierwszy wyjazd z noclegiem poza domem . Przeżyliśmy
    W pt pojechaliśmy do moich rodziców. Podróż w obie strony przespał. Łóżeczka turystycznego nie braliśmy. Mieliśmy gondole i gniazdo. Pierwsza noc spał ze mną w gnieździe bo K zaliczył pierwsze pepkowe i został odesłany na kanapę . Druga noc w gondoli. Noce ładnie przespał. Sobotę cała na rękach, praktycznie zero snu. Byłam wyczerpana! Niedziele za to cała przespał . Nie idzie za nim nadążyć .

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Pomyślnych wizyt Dziewczyny! My bioderka mamy za tydzień.

Jeśli chodzi o krwawienie to u mnie trwało 4 tygodnie i teraz tylko czasem plamie. Za tydzień idę do lekarza i mam nadzieje, ze dostanę zielone światło na wszystkie aktywności .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Witajcie

U nas pogoda super, tylko spacerować

Co do karmienia piersią, to koło 6,7 tygodnia jest kryzys laktacyjny, jak się go przetrwa to już jest z górki, więc nie zniechęcajcie się dziewczyny! Po tym czasie ilość mleka jest odpowiednia w piersiach, czyli idealna do potrzeb maleństwa, dziecko umie już złapać pierś a karmienie staje się przyjemnością

My wczoraj byliśmy na komuni mojej chrześnicy, było całkiem fajnie, mimo wcześniejszych obaw. Córcia grzeczniutka, budziła się na mleko i dalej szła spać. Miałam kącik z fotelem do karmienia więc moja siostra pomyślała o mnie zamawiając salę. Syn- wicher szalał na placu i w małpim gaju, że musiałam go przebierać bo był cały mokry.
    Ostatnio edytowane przez Ann85 ; 22-05-17 o 14:55

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Z krwawieniem po porodzie jest różnie a już na pewno zależy od samego porodu. Po cc odchodów jest znacznie mniej. Po urodzeniu syna po kilku dniach zaczęłam używać wkładek, bo praktycznie tylko plamiłam i wszystko było ok ale warto skonsultować się z lekarzemem bo zatrzymanie krwawienia może być spowodowane zamknięciem ujścia co może być bardzo groźne.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    W weekend pojechałam z siostra do lumpka i kupiłam Julkowi dużo super ciuszków. Z niektórych nam już powyrastal. Muszę chyba częściej odwiedzać lumpki bo wybaczyłam naprawdę fajne ciuszki a zapłaciłam grosze. Jakiś czas temu poszliśmy do h&m coś mu kupić i zapłaciłam za dwie rzeczy 120 zł. Przeginają z tymi cenami za kawałek materiału.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów