Strona 934 z 1002
Pokaż wyniki od 9,331 do 9,340 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Byłam w pepco - niektóre rzeczy fajne na lato. Jakościowo nie wiem, sprawdzę

Anka, właśnie tych endorfin brakuje :/
    Kiedy można zacząć ćwiczyć? Wiecie może?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    u mnie dziś słaby dzień :P kryzysik mnie dopadł hehe mała w nocy spała długo a przez dzień może 30 minut. No nie licząc tego na rękach jak ją tuliłam do snu. Zaczynam wątpić w pokarm, czy jej wystarcza, bo ssie godzinę a i dłuzej nawet i ciągle otwiera dziuba. Któraś też tak ma ?

Co do diety to dziewczyny karmiące piersią, na miesiąc można zrzucić max 1,5kg. Jeżeli chudniemy więcej to wtedy toksyny z tkanki tłuszczowej przechodzą do mleka i do maluszka.Ja mam d przodu jeszcze 8kg więc chciałabym szybko zrzucić, ale jem żeby chronić małą.

Z tym cwiczeniem to dosyc indywidualna sprawa ale na 100% trzeba skonczyć połóg. Lekarz wam powie czy juz mozecie na wizycie kontrolnej. Jesli chodzi o wage to juz wrocilam do tej sprzed ciazy i mimo ze jadlam normalnie nie cwiczylam to zrzucilam 6kg w 6 tygodni i nawet moj brzuch jest calkiem ładny i jedrny

Domi ja tak mialam. Jak odciagnelam zeby sprawdzic mleko to praktycznie sama woda leciala i niestety dlatego przeszlismy w tryb mieszany bo nie chcialam jej calkowicie odstawiac.

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Karola91 Zobacz posta
    Domi ja tak mialam. Jak odciagnelam zeby sprawdzic mleko to praktycznie sama woda leciala i niestety dlatego przeszlismy w tryb mieszany bo nie chcialam jej calkowicie odstawiac.
    A mi znowu z tym odciaganiem nie idzie, nie leci cos i tak zasysa ze boli :/
    No nic, ppstaram sie ja pokarmic jeszcze a jak cos to mieszane. Bo tak dluzej nie wyrobie, karmienie 1-1,5h, potem usypianie i tak mam albo 20min wolne albo znowu karmienie.

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Dziewczyny,ile krwawiłyscie po porodzie? U mnie 16 dzien i od 5 dni nic nie krwawie i nawet nie plamie. Była polozna w piatek i powiedziała ze to zle Mam sie w srode odezwac jak nie powróci i konieczna szybsza wizyta u gina.
    Poza tym Alicja bardzo ładnie przybiera na wadze. Wazy 3510,wiec ok.200 g przybiera w tydzien. Duzo spi. Malo placze. Całkiem przeciwieństwo swojej siostry

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Wiem, że zbyt szybka utrata wagi jest niedobra. U mnie szybko poszło bo po samym porodzie zeszła mi większość zdobytych kg, a to przez to, że opuchlizna zeszła. Teraz schodzi powoli, ale systematycznie. Diety nie mam, tylko nie wszystko jem ze względu na kp, ale ilościowo się nie ograniczam wręcz J jest w szoku ile potrafię zjeść

Kp to wspaniała rzecz, jednak każda matka wie najlepiej co jest dobre dla jej dziecka. Domi, może etap wiszenia na cycu się zaczął. U nas przez moment też tak było, godzina z ciumkaniem było mało! Później wielkie ulewanie i znowu Lucynka była głodna.

U nas waga Małej to 4800 g, ważona dziś rano fajnie przybiera ta nasza Kruszynka

Pogoda się zepsuła :/ już wieczorem odczuwałam bóle w stawach i coś czułam, że się pogorszy :/ trochę szkoda, ale z drugiej strony milej siedzieć w domu z chorym dzieckiem!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Domi208

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez justyspj Zobacz posta
    Dziewczyny,ile krwawiłyscie po porodzie? U mnie 16 dzien i od 5 dni nic nie krwawie i nawet nie plamie. Była polozna w piatek i powiedziała ze to zle Mam sie w srode odezwac jak nie powróci i konieczna szybsza wizyta u gina.
    no samo krwawienie u mnie tak 3 tyg, potem z tydzien tak pół na pół, a w 5 tygodniu praktycznie nic. Więc trochę to trwało, u Ciebie faktycznie coś za krótko chyba.

Justys u mnie typowe krwawienie tydzien pozniej taka sie zrobila ciemna wydzielina i jasniała stopniowo. Odchody połogowe miałam rowne 4 tygodnie pózniej zrobila sie jasna normalna. Z tego co wiem zbyt wczesne przestanie krwawienia nie jest dobre, ale sie czasem zdarza znajoma miala 10 dni i koniec.

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Hej.
    Kp to wspaniała rzecz, jednak każda matka wie najlepiej co jest dobre dla jej dziecka. Domi, może etap wiszenia na cycu się zaczął. U nas przez moment też tak było, godzina z ciumkaniem było mało! Później wielkie ulewanie i znowu Lucynka była głodna.
    Chyba masz rację. Już miałam garnek z wodą na butlę, ale szkoda mi się zrobiło małej i stwierdziłam, że spróbuję w innej pozie. Położyłam ją i zawisłam nad nią, pięknie jadła. A jak przestała to zabierałam całkiem i wtedy znowu ciągnęła mocno. Tak chyba muszę robić. bo inaczej to wisi i wisi, a gdzieś tam łaskotanie i pobudzanie nic nie dawało. No nic, oby się udało, zawzięłam się a po tym dobrym karmieniu i szybkim uśpieniu nabrałam sił aż się lżej robi i wszystko lepiej wygląda bo w nocy nad ranem to już płakałam z bezsilności a teraz taki power :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów