Strona 933 z 1002
Pokaż wyniki od 9,321 do 9,330 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    No czasem dopaść komputer i zdążyć zrobić coś wiecej poza ogarnieciem librusa starszaków to wyzwanie

Domi - mała spała?

My problemu ze spaniem nie mamy - dziś od 22.30 do 5
    Tylko, że powinniśmy ją budzić, bo żółtaczka wciąż jest duża i nie powinna mieć długich przerw w karmieniu.
    Ona jednak ma gdzieś zalecenia lekarza i nie daje się obudzić.
    Na śpiocha nie podejmuje prób jedzenia.
    Na szczęście poziom bilurubiny spada, wolno ale spada.
    Wczoraj miała przez skórę 8 - to nie jest poziom toksyczny

Drzewko - mi zostało +5.
    Na razie tylko dieta karmiącej i spacery - powoli leci w dół.

Miłej soboty!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Mała się obudziła, popłakała, ale jakieś 30 min usypiania i usnela, spała do 3:30 coraz bardziej wydłuża nocne spanie, fajnie choć w ciągu dnia nadrabia jedzenie i wtedy nie mam czasu na nic więc już sama nie wiem co lepsze :P dziś znowu piękna pogoda

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witajcie w ten piękny słoneczny dzień.

U nas przespanych nocy ciąg dalszy. Za to w dzień stanowczo mniej spania.
    Oliwka coraz bardziej ciekawska, lubi być w centrum zainteresowania, mnie tam też to pasuje

Powrócił wodowstręt, albo w kranie mam wodę święconą
    Przy kąpieli wrzask na pół miasta. Trzeba przeboleć i przeczekać a może z czasem polubi ciapcianie.

Moje córeczka też pulpaśna. Ma dwie brody, szyjki nie widać a wałeczki na nóżkach i łapkach wyglądają przesłodko Uwielbiam ją !

Byłyśmy na kontroli bioderek. Lekarz kazał wkładać na pampka pieluchę tetrową na noc. Taki babciny sposób na korektę. Za miesiąc do kontroli i zobaczymy czy to coś dało.

Upały u nas nieziemskie. W bawełnianych czapeczkach Olcia bardzo się pociła. Przeleciałam wszystkie sklepy w okolicy i niestety - jeszcze nie sezon.
    Wybrałam się więc do galerii, tam takiego problemu nie było. Kupiłam cudny haftowany kapelusz w H&M i drugi obłędny w Coccodrillo. Z tym ostatnim fajnie się trafiło bo po przecenie kosztował 29 zł
    Kupiłam też elastyczne gumki, kwiatki, koraliki i inne pierdółki i córka, starsza, będzie tworzyć opaski dla młodszej siostrzyczki

Nareszcie odpadł strup na ramieniu po szczepionce. Paskudziło się jakiś czas. łapka spuchnięta i boląca, przez co Oliwka mogła tak marudzić. Położna nie pozwoliła niczym smarować i przemywać. Zaschnie - odpadnie.
    Tak też się stało, uff .

Pije kawę, robię pranie, sprzątam mieszkanko, a później mąż wróci z pracy i zabierze pyśkę na spacer a ja będę mieć chwilę dla siebie ( znaczy prasowanie haha )

Pozdrawiam Was cieplutko

Senior Member
    monyka

O mnie
    W poniedziałek mamy sesję zdjęciową, zdecydowaliśmy się na taką mobilną. Kobitka przyjedzie do nas, zabierze swoje makiety, ubranka, kosze i inne potrzebne bzdety. Wybraliśmy sesję retro

Gdy oglądaliśmy prace babki to opadła mi kopara

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    U nas też piękna pogoda, Ula szaleje na tarasie, a ja z Małą ogarniamy mieszkanie, gotujemy, pierzemy takie sobotnie przedpołudnie hehe
    Wczoraj pojechałam na solarium, trochę się opalić, to jedyny sposób by uniknąć uczulenia na słońce bo ja z tych co w mące są kąpani aż kobitka na słoneczku pytała się czy to są białe rajstopy na nogach
    Lucynka została z tatą i nawet nie płakała - jest sukces
    Dziś do Pepco chcę podjechać, jakieś promo widziałam na rzeczy dla dzieci.

U mnie waga jest taka sama, jak przed ciąża więc fajnie. Ale brzuch jest straszny wisi, oponka i taki w ogóle niejędrny :/ zastanawiam się nad kostiumem kąpielowym o podwyższonym stanie by zakryć tę niedoskonałości! Jednak druga cc zmasakrowała mi mięśnie totalnie. Nie wiem kiedy można zacząć ćwiczyć po cc, do dr idziemy niedługo więc się zapytam. Ale najbardziej to zależy mi na mojej jodze i ćwiczeniach z dzidziusiem. O siłowni i moich treningach na razie nie marzę nawet bo to trochę hard core. Może na rower dostanę zielone światło.

Fajnie, że dzieciaczki coraz lepiej przesypiają noce. Lucynka też w dzień bardziej aktywna, jednak przerwa między spaniami nie może przekroczyć 1.5 h bo później ma problem z zaśnięciem.
    Usg stawów biodrowych mamy dopiero w czerwcu, przez ospę musiałam wszystko przełożyć i szczepienie i usg :/
    Nasze dzieci są coraz starsze to i kolki mogą być mniej intensywne. Tak powiedziała mi znajoma - a ona z autopsji to wie oby miała rację
    Miłego weekendu Wam życzę

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Monyka, super, że sesję sobie robicie

My mamy za tydzień z mojej chustowej grupy obyśmy byli zdrowi

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Hey dziewczyny

Chciałam Wam napisać, że Wasze posty dodają mi sił. Szczególnie Ciebie Monyka uwielbiam czytać
    Ja po moim w miarę lekkim porodzie b.dobrze się czułam a teraz dopadły mnie jakieś mega zmęczenie i słabość. Chyba wcześniej adrenalina trzymała...Może to też nadwaga Albo wiek bo jestem przed 40-stką. Nie wiem ale chyba te 10 lat temu przy pierwszym dziecku miałam więcej energii. Malutka kochana jest ale też daje czasem popalić.
    Dziś mam słabszy dzień jakoś...

Drzewko ja mam więcej do zrzucenia od Ciebie echh.... dieta po raz kolejny........... od poniedziałku planuję zacząć.

Jak układacie dzieci na noc ? Ja na boczku ale się przekręca na plecki i głowa na boki Już zaczęła zmieniać pozycje w kołysce

Pozdrawiam i miłego po południa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    monyka

O mnie
    Anka, jaki wiek, jaki wiek? Ja tez dobijam ostro do 4 dych Tfuu, znaczy mam 18 + vat
    Anka, a moze masz niski poziom zelaza? Albo problemy z tarczyca? Zrob kochana badania. Ja tak sie meczylam przed ciaza z paskudna anemia. Wstyd sie teraz przyznac, ale zdrowie bylo u mnie na ostatnim miejscu.

No i faktem jjestze kazda z nas ma chwile lepsze i gorsze. Wolalabym zebysmy mialy wylacznie te lepsze.
    Ale nie moze zawsze byc rozowo bo wtedy nie docenimy tego co mamy

Pogoda sie spaskudzila. Czarne deszczowe chmury widze. Pewnie dlatego ze dzis maz mial isc sam z mala na spacer. Ten to jednak ma farta. I tak oto sila wyzsza zmusila go do zmiay planow. Niech sie chlop zrelaksuje... przy zelazku

Senior Member
    monyka

O mnie
    Nasza lala spi na boczku. Tez przekreca sie na plecki, ale wpadlam na pomysl i z cienkiego kocyka robie walek i podpieram nim dzieciaczka

Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Ja z kolei z tych co latają po lekarzach z byle czym. O ile całą ciążę miałam anemię to po porodzie na wypisie hemoglobina 12,3 TSH też w porządku.
    Brakuje mi chyba ćwiczeń i endorfin. Przed ciążą schudłam 10kg i wszystko wróciło plus jeszcze więcej buuu ....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów