Strona 932 z 1005
Pokaż wyniki od 9,311 do 9,320 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Wiadomo,że wszystko musi się ułożyć najważniejsze by dzieci zdrowe były a na wszystko się siły znajdą!
    Moja Lucynka niespokojna i cały czas na rączkach, ale jest tak cudowna, że jak tylko na nią patrzę, to od razu mija zmęczenie! To taka moja Nagroda za tyle lat niepowodzeń, smutku i płaczu!

Palina, tak wszystko wyliczasz?
    Ja nawet nie wiem ile czego używamy. A zamiast chusteczek, u nas w użyciu jest miseczka z ciepłą wodą i waciki. Super skóra jest po takim myciu i bardziej naturalne
    Pieluchy zmieniamy jak potrzeba, w dzień raczej dady zakładamy, a na spacer czy na noc pampers premium care.
    Lucynka śpi na rękach, to też odpocznę choć trochę!

Sysiasia nic się nie odzywa! Cattie też!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,

Nasz Julek drugi dzień już nie spi. Tylko krótkie drzemki i czujny jak ważka! Dzisiejsza noc za to w miarę przespana. Padł wcześnie bo koło północy, nakarmiłam go jeszcze na śpiocha i do 4 ładnie pospal.
    Mi się wydawało, ze takie maluszki potrzebują dużo snu a tu niespodzianka.

Wybudżacie dzieciaki w nocy na jedzenie? Bo ja wyczytałam, ze do 6 tyg obowiązkowo trzeba, ale jak on tak cały dzień nie spi to się zastanawiam czy nie powinnam dać mu pospać. Kiedyś ten organizm musi się regenerować! Jak go obudzę w nocy to potem słabo spi..

Julek skończył miesiąc. Wazy 4,5 kg i ma dwie brody. Po mamie chyba . Zaczyna już sobie gwarzyc i dwa razy się do mnie uśmiechnął . Mamy chyba szczęście bo owszem wariuje co wieczór ale nie jest to płacz nieutulony. Łatwo to opanować - smoczek plus tulenie i jest ok.
    Nosek non stop zapchany. Psikam solą fizjologiczna lub woda morska i czasem sam wykicha a czasem musimy odciągnąć.
    Jeszcze dwa tyg temu piszczałam nad moim karmieniem, ze chciałabym chociaż miesiąc pokarmic. Miesiąc minął a ja wciąż karmie . Muszę trochę dokarmiać, ale karmie . Przestałam już histeryzować i cieszę się każdym ml, który mu daje
    Miłego popołudnia Dziewczyny!

Yza nie wyliczam bo nie oszczędzam na pampersach czy chusteczkach. Wiem po prostu jaki miałam zapas i już się skończył, więc pora na zakupy.

Czy wasze dzieci też tak szybko zasypiaja przy piersi? Łucja zawsze po chwili zasypia po czym się budzi głodna bo mało zjadła, rzadko kiedy zjada z obu piersi bo nawet nie zdarze jej przełożyć bo już śpi.

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Yza nie wyliczam bo nie oszczędzam na pampersach czy chusteczkach. Wiem po prostu jaki miałam zapas i już się skończył, więc pora na zakupy.

Czy wasze dzieci też tak szybko zasypiaja przy piersi? Łucja zawsze po chwili zasypia po czym się budzi głodna bo mało zjadła, rzadko kiedy zjada z obu piersi bo nawet nie zdarze jej przełożyć bo już śpi.
    U mnie idzie gdzies 15 pampersow na dobe.

A zasypianie to norma, jak mysle ze juz pojadla to odkladam i wtedy sie okazuje ze mało. Niestety czasem tak kilka razy, takie glupie dokarmianie i wtedy schodzi czas prawie do nastepnego karmienia a czesc jedzenia juz strawiona. ostatnio 3 razy już miałam zastój jak przy nawale. Bo mała jadła i cyckała po 3h to sie wytworzylo wiecej pokarmu. Na szczescie mała w nocy sciagnela to wszystko, oczywiscie w glupiej pozycji ale na szczescie sie udalo bo juz prawie w goraczce bylam.

Member Awatar alex85
    Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Anka38 obyś była dobrą wróżką ;-)
    U nas też jak u Yzy w użyciu jest woda i waciki. Jakoś nie mam przekonania do tych chusteczek, zboczenie zawodowe... ;-) Mam tylko takie małe opakowanie schowane w wózku, na wypadek zmiany pieluchy poza domem.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Gratuluję Drzewko karmienia super, że się udaje, a przede wszystkim, że jesteś wyluzowana w końcu

Alex, też mam zawsze paczkę chusteczek, właśnie na spacery, podróż czy inne sytuacje, w których może być trudno o ciepłą, czystą wodę.

U nas noc niezła, pobudka na zmianę pieluchy i cyca o 2, później po6. Ulcia też pięknie przespała całą noc

Chyba nabiał u mnie odpada :/ zjadłam wczoraj sera białego i wieczorem była zielona kupa :/ eh... szkoda... choć próbować będę.
    Zamiast mleka, piję napój ryżowy, sera żółtego nie jem bo też było niefajnie:/ niby to nie powinno szkodzić, a jednak obserwuję coś innego!

Jak oczy Waszych Maluchów?
    U nas jeden dzień bardziej niebieskie, tak jak ja i Ula, drugi - brązowe, jak J. Ciekawe jaki Lucynka będzie miała kolor oczu

Ooo jeśli chodzi o wybudzanie do karmienia - w szpitalu wybudzałam, jak zaczęła znacznie spadać na wadze. W domu już nie. Jeśli dziecko choć raz się w nocy budzi, to uważam, że nie trzeba. Chyba, że w ogóle mało je, słabo przybiera na wadze czy inne tego typu rzeczy.

Idę śniadanie zjeść, może się uda księżniczkę odłożyć by pospała sama

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć

U nas noc słaba, ale Dziedzic rano najadł się i dał pospać do 12.30 .
    W domu używamy cieplej wody i wacikow, ale chusteczek tez. Woda i waciki głównie ze względu na to, ze Mały nie lubi zimnych chusteczek na pupce .

Oczy ma ciemne szaroniebieskie. Takie jak tata. Moich piwnych raczej nie będzie miał.

A jak Wasz powrót do formy sprżed ciąży? Mi zostało 6 kg a mój brzuch wyglada fatalńie! Jak dorzucę niechciane kg sprzed ciąży to do zrzucenia mam 16! Zacżelam energiczne spacery z małym i niedługo jakieś fitnesy muszę przedsięwziąć bo dobrze nie jest .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ny chyba kończymy karmienie piersią... Nie daje już rady, ŁUCJA ciągle głodna i ciągle na cycu a i tak później butla i mm. Kupy znowu nie ciekawe a nic już nie jem bo tylko pieczywo wędliny drobiowa, gotowany kurczak czy wieprzowina i warzywa, kasze, ryż. W nocy niby ok ale dzień tragedia. Ja już reż nie mam siły, ciągle mi słabo i ogólnie czuje się źle.

Member Awatar awrell
    O mnie
    hej dziewczyny!

Widzę,że coraz więcej maluszków ma problemy brzuszkowe u nas już lepiej, odstawiliśmy wszystkie kropelki tj. sab simplex, espumisan forte i delicol. Teraz raz na jakiś czas ma ataki bolącego brzuszka, na przykład wtedy kiedy się przeje albo tak łapczywie je,że łyka dużo powietrza. Wtedy tylko masaże brzuszka i termoforek. Ja dalej nie spożywam laktozy i piję herbatkę rumiankową 2-3 razy dziennie.

Nasz mały budzi się sam w nocy na karmienie co 2-3 h, czasem wysypiam się bardziej czasem mniej

Mój mały przybrał w 4 tyg około 1,6 kg na piersi łapczywek mały, też ma dwie brody i tak grubą szyjkę,że ciężko się dostać do fałdek. Co do pielęgnacji to bardzo chciałam ciepłą wodę i waciki, ale nie wyrabiam się z robieniem wody na bieżąco,bo mały jest taki nerwusek jak narobi w pieluchę,że używam chusteczek polecam fitti i kindi. Pieluszek schodzi 10-15 dziennie. Używamy dwójek od pampersa i dady, innych jeszcze nie próbowaliśmy.

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Hej,
    ja nie chciałabym za wcześnie pochwalić się ale moja Emilka od 5 minut śpi, po pierwszym położeniu więc mega sukces. Bylismy dziś na grilu, po powrocie tak pięknie jadła! no i zasnęła szybciutko, tydzień temu po grillu było to samo więc widać świeże powietrze jej służy.

No i mega sukces, dziś rano jeszcze sie troszke prężyła i były gazy a po południu już mniej no i teraz na wieczór (a wtedy u nas jest najgorzej) nic! Podałam dziś espumisan, 5-10 kropelek przed każdym karmieniem, i albo mamy dziś dobry dzień albo kropelki działają raczej wydaje mii się, że to kropelki bo przecież nie zmieniłam i tak już mocno restrykcyjnej diety. Obym tylko jutro nie pisała że problemy brzuszkowe wróciły no ale chociaż trochę radości

Zrobilam sobie jeszce inkę i zaraz sie położę na drzemkę do następnego karmienia. Oby pospała dłużej.

Niektóre mamy faktycznie coś się nie odzywają, pewnie zajęte maluszkami

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów