Strona 931 z 1002
Pokaż wyniki od 9,301 do 9,310 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej. U nas wczoraj znowu atak kolki
    Dziś od rana zabawa, ćwiczenia, pielęgnacja, a teraz śpi Lucynka w chuście. Ulcia u dziadków. J był w przedszkolu i wszyscy tęsknią i Ula ma wracać jak najszybciej

Ania, z tego co piszesz, to Benio faktycznie średnio znosi zmianę w rodzinie. Malutki jest, oczkiem w głowie był do tej pory i trudno jest zaakceptować nową sytuację! Nie rozumie pewnych rzeczy i sam jeszcze wymaga wiele troski i uwagi. Tak jak Ula, to ona dumna jest, że jest samodzielna, że sama zasypia (udało się ), że pomaga. Bardzo troskliwa jest i wczoraj na zakupach, zamiast coś dla siebie, wybrała książeczkę dla Lucynki
    Benio też się przyzwyczai tylko więcej czasu potrzebuje

U nas pomagają masaże więc termometrem się wspomagać nie muszę na szczęście!
    Pogoda jest piękna trochę żal siedzieć w domu, ale cieszę się, że Ulcia jest z dziadkami i tam wyszaleje się po dworzu ile chce

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    U mnie nosek też zatkany, codziennie pryskam i w końcu wychodzi albo wykicha albo znika ale w każdym bądź razie działa.
    Ja pierwsza noc całkowicie nie przespana. Mała ma takie gazy że jak wydala to aż się wystrasza i płacze. no i w nocy cyc, usypianie, płacz i tak w koło maieju. Do tego kupy jakieś rzadkie się zrobiły.
    Jestem na diecie, nie wiem od czego to, może to początek kolki, oby nie.Przed chwilą spałam godzinkę, pomogło ale muszę sie drzemnac jeszcze bo w nocy podsypiałam z małą na rękach, jakoś średnio to bezpieczne jak ją trzymam.

Ale mamy z tymi maluszkami

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Domi, oby to nie były kolki. Nikomu nie życzę.

Ania, tak jak Yza napisała, Benio jest jeszcze sam maluszkiem i pewnie nie do końca rozumie sytuację, ale z każdym dniem będzie lepiej

Yza, Ty masz chustę zwykłą czy kółkową? Mi koleżanka pożyczyła zwykłą, ale mam stracha włożyć tam Julę, że mi wyleci

U nas wczoraj dzień bez snu, dopiero pod koniec spaceru trochę przysnęła, ale śpi bardzo czujnie. Za to wieczorem atak kolki udało się w miarę szybko opanować (tylko 2godz a nie nawet 5...), i jak zasnęła o 21 to wstała dopiero o 3. Później już częściej, bo i co 1,5godz ale i tak jestem dumna z niej.

Jedyna bolączka to że ulewa sporo i to właśnie rano, tj. Od 6-7 jak ją karmię to masakra, czasem jeszcze cyc w buzi a już leci. Nie ma reguły czy karmię na leżąco, czy półsiedząco czy kładę ją na sobie. Tak samo to, że odbije nie daje gwarancji, bo i tak się zdarza ulać jeszcze. Popołudniu i wieczorem mniej tego ulewa, ale rano to mam wrażenie, że co zje to w większości wypływa.

Jest jakieś wytłumaczenie na to ulewanie rano? Najrzadszy pokarm jest wtedy?

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Maminka rano to właśnie jest dobry pokarm, bo w nocy wzrasta poziom prolaktyny i pokarm jest najbardziej wartościowy. Najgorszy tak wieczorem do ok. północy. Ja zresztą to widze po małej bo w nocy świetnie je i szybko i pada od razu a w dzień się już bawimy, wieczorem to już strasznie długo je, tak do 1,5h nawet albo podjada do następnego karmienia.
    Te kolki i płacz to tak ciągle przez 2h a nawet do 5? taki lekki czy taki jakby ze skóry obdzierali? bo moja czasem tak przeraźliwie krzyczy że mam wrażenie że się udusi. Gdzie tyle sił w tak małym ciałku!

Ojej, chciałam się drzemnąć teraz do godzinki a już się budzi... zjemy i idziemy na spacer.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Mam kółkową, ale zwykłą też. Kółkowa szybsza do zakładania.
    U nas jak jest atak kolki, to jakby ze skóry ją obdzierali :/ tragedia

Do tego straszne gazy a jak idzie bąk, to aż się pieni
    Od czego może być luźna kupa?
    Ile te dzieci sier namęczą

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    U nas nie jest to płacz non stop tylko z przerwami. Przerwy są wtedy, kiedy nowy sposób wdrażamy, np. Zmieniamy pozycję, śpiewamy, robimy samolot itp.
    A i płacz jest różny: od lekkiego stękania, przez kwilenie, płacz, po darcie ile pary w płucach aż się zapowietrza i robi bordowa.

Wczoraj dość lekko poszło, bo nie doszliśmy do etapu bordowego i w te 2 godz więcej było ciszy i naszego z mężem małpowania niż jej popisu.

Współczuję maluszkom tego cierpienia. Nam, rodzicom, też, bo nie ma nic gorszego niż niemoc w starciu z cierpiącym dziecięciem.

Member Awatar alex85
    Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Witajcie, my właśnie wróciliśmy ze spaceru, na szczęście cały słodko przespany :-) Nas też dopadły te wstrętne kolki. Wieczory są koszmarne. Mała wyje na całe osiedle a ja razem z nią. Dziwię się że sąsiedzi nie wezwali jeszcze policji z podejrzeniem znęcania się nad dzieckiem ;-) Pogoda jest cudna i mam nadzieję że utrzyma się do weekendu bo mamy w niedzielę komunię i wolę spędzić ten czas na dworze niż w pomieszczeniu ze wszystkimi gośćmi. Niestety nie mamy z kim zostawić Zosi więc idzie z nami. Najwyżej czmychnę po angielsku z imprezy przed czasem ;-) Ale już się boję jak będzie wyglądała noc po takiej ilości wrażeń... Będzie jazda na całego ;-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ania B 1,5kg w 4tygodnie to dużo a nawet bardzo moja mała w 4tygodnie 800g przybrała tylko że przez zoltaczke dużo spadła i nie przybierala na wadze.
    Yza ja dzisiaj byłam e szoku bo zmieniałem Łucji pampersa i zaczęła robić kupę i leciała aż taka piana. Nie podobają mi się te jej płynne kupy ale położna mówi że wszystko ok i tak jest na piersi. Bierzemy teraz Acidolac baby na te kupy no ale po 3 dniach stosowania jakiś rewelacji nie ma ale jest lepiej.
    Policzylam tak mniej więcej i przez miesiąc poszło u nas 2 małe paczki po 22sztuki i 3 duże po chyba 80 sztuk pampersow bo i chyba 4 paczki chusteczek. Także 400zł poszło do kosza czyli 500+ pójdzie na pampersy no i zostanie mi na waciki. A co najlepsze moja cwana 2,5 latka nadal robi w pampersy, jak jej nie przypomnę że ma zrobić na nocnik to się zesika. Już jej tyle tłumacze i w ogóle a oba swoje. Potrafi godzinę siedzieć na nocniku i nic po czym założę pampersa i zrobi od razu. Teraz będzie ciepło więc z gołym dupskiem na dwór i koniec może tak się nauczy.

Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez alex85 Zobacz posta
    Witajcie, my właśnie wróciliśmy ze spaceru, na szczęście cały słodko przespany :-) Nas też dopadły te wstrętne kolki. Wieczory są koszmarne. Mała wyje na całe osiedle a ja razem z nią. Dziwię się że sąsiedzi nie wezwali jeszcze policji z podejrzeniem znęcania się nad dzieckiem ;-) Pogoda jest cudna i mam nadzieję że utrzyma się do weekendu bo mamy w niedzielę komunię i wolę spędzić ten czas na dworze niż w pomieszczeniu ze wszystkimi gośćmi. Niestety nie mamy z kim zostawić Zosi więc idzie z nami. Najwyżej czmychnę po angielsku z imprezy przed czasem ;-) Ale już się boję jak będzie wyglądała noc po takiej ilości wrażeń... Będzie jazda na całego ;-)
    Alex85 ja miałam komunię starszegi dziecka teraz w niedziele i malutka (skonczone 5tyg) byla caly czas z nami tj do 19.00 Miała problem ze spaniem nieco ale daliśmy radę.

Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Palina moja podobnie przybrała

Ech no tak lekki nie ma dziewczyny ale będzie lepiej.Czas na spacery i romantycze kolacje też przyjdzie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów