Strona 930 z 1002
Pokaż wyniki od 9,291 do 9,300 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Hej
    Ehh..dziewczyny, widzę, że większość z nas podają gorsze chwile :/
    Ja się chyba za dużo blogów naczytałam i reklam naoglądałam - myślałam, że będziemy sobie spacerowali, będę chodziła z Lucynką po Ulę, wieczory prawie przy romantycznej kolacji z J, przytuleni będziemy rozmawiali... a tu życie... od prawie miesiąca dzieciaki chore, jestem uziemiona, Lucynka ma kolki, ruszyć się z domunią sama nie mogę, bo Mała jakoś to wyczuwa i zaraz jest ryk! Na serio, chusta ratuje mi życie bo bym ani nie zjadła, ani się nie ogarnęła, nie mówiąc o jakimś sprzątaniu w mieszkaniu!
    Mam nadzieję, że w końcu się ustabilizuje wszystko!
    Poza tym, wczoraj znowu był taki atak kolki, że płakałam z Lucynką
    Dobrze, że chociaż słońce świeci i jest ciepło, jakoś milej się robi, nawet siedząc 24 godziny z chorym dzieckiem z domu!
    Yza normalnie jakbym czytała o sobie zreszta jak widze wiekszosc z nas nie ma latwo. powiem szczerze ze przy tamtych dwoch lobuziakach moich tak nie mialam bylo mi latwiej teraz to tragedia. ale fakt wtedy bylismy z mezem razem. No coz aby do wakacji i 2 miesiace moze bedzie mi lzej bo bedziemy razem a pozniej aby do stycznia i wkoncu na dobre bedziemy razem. sorki dziewczyny ze sie tak zale ale poprostu mam dosc ale swoje dzieci kocham nad życie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Doskonale Was rozumiem. U nas noc srednia byla. Nie mam jak odespac jej. Maż do konca tyg.w domu,pomaga, a co bedzie później? Jakos trzeba bedzie sie zoorganizowac.

Dzisiaj bylam pozostawiać w Mopsie papiery tj.becikowe itd. Jak fajnie bylo wyjsc z domu I do tego zmieścilam sie w swoje spodnie z przed ciąży

Spacer by sie przydał bo ladnie jest, ale nie wiem czy starsza córka moze juz wychodzić. Zostalo jej pare strupkow po ospie.

Widzę że wszystkie mamy ten sam stan. Też myślałam że będzie łatwiej. Próbuję być niezastąpiona i 2 dzieci sama ogarnąć, pranie, sprzątanie itp ale widzę że długo tak nie pociągne, jestem wykończona. Teraz siedzę na dworze z moimi dziewczynami, Lucja śpi, Julia bawi się w piaskownicy a próbuję odpocząć trochę.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Przeczytałam dziś artykuł jak to wlaśnie nie być niezastąpioną. W teorii wszystko pięknie, ładnie, a życie swoje! Trzeba dziecko starsze nakarmić, uszykować, coś z nim zrobić czy to lekcje, czy jakieś zadania domowe, a może po prostu się pobawić, obiad trzeba zrobić - tym bardziej jak się karmi cycem, to gotowce odpadają, wyprać, wyprasować, posprzątać u kotów i je oporządzić, dom ogarnąć, poodkurzać! Dużo tego, a i jeszcze na spacery wyjść, zakupy zrobić, a czas dla siebie? Czasami się zastanawiam czy te matki, co mają na wszystko czas, to trochę nie na pokaz? W domu syf, albo mają kogoś do pomocy.
    Bo naprawdę momentami jest ciężko, tym bardziej jak ślubny długo pracuje, albo go nie ma! Mój J jest w domu ok.19, najczęściej bierze Lucynkę, ja robię kolację i szybko idę pod prysznic, później kąpiel Małej, Uli i do spania dzieciaki. I tak wygląda jego pomoc. Hehe

Nam dr mówi, że jak strupki odpadają, to można już wychodzić, tylko unikać słońca by ślady nie zostały.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Mnie najbardziej dobija choroba

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Wczorajszy dzień był cudowny, mała spala pięknie ja jak superwoman ogarnelam wszystko w domu... Wstąpiła we mnie nadzieja... A dziś? Byle na rekach... Kręgosłup mnie boli... Źle się czuje...maz z pracy wróci przed 20...

Dzisiaj Łucja ma miesiąc, zlecialo szybko. W nocy 2 razy cyc a od 6.30 kręcenie się i marudzenie.
    Tak mnie głowa boli że będę musiała wziąć jakąś tabletkę bo cała noc mnie bolała, próbowałam wszystkoich domowych sposobów ale nic nie pomogło. Kupek mamy trochę mniej po kropelkach także mam nadzieję że obędzie się bez leków.
    Czy wasze maluszki też mają tyle babolow w nosku? Bo Łucji muszę codziennie czyścić nosek i jest tego sporo.
    Spokojnego dnia dziewczyny, oby dzieci były spokojne.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny, ja tak na chwilę, bo mała zaczyna marudzić, le może i z godzinkę pospać, bo tkby wypdało wg jej grafika
    Ben w przedszkolu, także chwila na ogarninie, ale postnowiłm usiąść, zreszt i chustę kółkową muszę poćwiczyć bo nie miałam kiedy.

Współczuję ospy i innych dolegliwośći, u nas na szczęście jest ok tfu, tfu...

Ja w sumie nastawiałam się na to że będzie ciężko, tylko mój mąż nie bardzo dje radę, bo nie ma czasu na to co zwykle robił... o sobie nie wspomnę. Jeśli chodzi o córeczkę to jest w sumie lepiej niż myślłm, na razie anioł- dziś 4 tyg. przybrł od ur. już 1,5 kg ale synek... no jest gożej niż myślałm- pobudki w nocy, krzyki, mmusi musi nosić na rączkach - ale czuję, że tego potrzebuje, więc noszę.

Na gzy w brzuszku i problemy z wypróżnianiem polecam Windi- jest instrukcja na opakowniu- nam pomaga, bo mał maduże qpki i często i jeszcze nie opanowła sztuki ich wydalania do perfekcji, chodziaż jest już dużo lepiej. Nam bardzo pomga to Windi.- w sam raz na twrdy brzuszek.

wstała....
    ... you are the dream that come true ...

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    a i jeszcze mala ma łzy ale pielegniarka nie kazala sie martwic, bo zwykle knaliki sie normuja jednak... tylko musimy szczegolnie uwazac na infekcje, zeby nie bylo. i pochwale ja- sciagnelam mleko i tata podal w butli, 60ml zniknelo w tempie blyskwicy i jeszcze cyc na poprawke, wiem wiec ze nie bede taka ograniczona jak z synem, bo chce tylko moje mleko jak najdluzej.

teraz Drozglada sie i zaczyna poznawac swiat na zmiane z cycem...

3majcie sie mamy, ja w trudnych chwilach wyobrazam sobie jk bedzie za rok... lub dwa;p
    ... you are the dream that come true ...

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Dzisiaj Łucja ma miesiąc, zlecialo szybko. W nocy 2 razy cyc a od 6.30 kręcenie się i marudzenie.
    Tak mnie głowa boli że będę musiała wziąć jakąś tabletkę bo cała noc mnie bolała, próbowałam wszystkoich domowych sposobów ale nic nie pomogło. Kupek mamy trochę mniej po kropelkach także mam nadzieję że obędzie się bez leków.
    Czy wasze maluszki też mają tyle babolow w nosku? Bo Łucji muszę codziennie czyścić nosek i jest tego sporo.
    Spokojnego dnia dziewczyny, oby dzieci były spokojne.
    Palina my mamy nosek zatkany od urodzenia co wyczyszcze to spowrotem juz nie mam do tego sily.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów