Strona 926 z 1005
Pokaż wyniki od 9,251 do 9,260 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny za miłe słowa
    Ann, fajnie, że udało Wam się uniknąć zarażenia bobo!
    Ja to nawet podejrzewam kiedy to Lucynka została zarażona. Ale nic nie zrobię, czekam cierpliwie, przyrulam Małą, dużo noszę.
    Justy, rozłąka jest straszna, ale lepsze to niż miesiąc ponad szpitala w domu!!!

Oczy same mi się zamykają... czuję, że jestem na rezerwie :/

Dobrej nocy

2. dzieckozakupy.pl
    Yza bądź dobrej myśli, może Lucynka przejdzie ospe łagodnie.
    Jaki znacie dobry sposób na czkawke? Bo Łucja często ja ma i od razu jest marudzenie i ulewanie.
    My usg bioderek mamy 22 mają, a szczepienia chyba będziemy mieć z opóźnieniem że względu na zoltaczke małej bo tak położna mi mówiła.

Stosujecie coś na ciemieniuche?

Palina ja slyszalam od mamy o nacieraniu glowy chyba margaryna ale nie wiem czy to dobra metoda. Yza wspolczuje epidemii w domu ale male dzieci z reguly duzo lagodniej to przechodza. Mowia ze im szybciej tym lepiej. Trzymam kciuki zebys nie sfiksowala w domu

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Yza współczuję oby Łucja łagodnie przeszła to paskudztwo

Palina na ciemieniuchę oliwka, smarujesz i zostawiasz na ok pół godziny po czym wyczesujesz dobrze włoski czy główkę - tak robiłam u córki, miała straszną ciemieniuchę i długo z nią walczyliśmy. Są też gotowe kremy na pewno z oilan, spróbowałabym, stosuję kosmetyki z tej firmy od dawna i jestem zadowolona.

Klin kupiliśmy i testujemy

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    A z tej margaryny na ciemieniuchę to się uśmiałam
    Ewentualnie z domowych rzeczy to oliwa z oliwek

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Imprezę przeżyliśmy Konradek nawet spał w nocy po tych wrażeniach więc jest dobrze

Mamy mega piękną pogodę i zaraz pakuję małego i jedziemy na jurę

Dobrego dnia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    No o oliwie z oliwek to słyszałam ale o margarynie hmm nie bardzo. U nas nie ma jeszcze ciemieniuchy choć widzę że ta skóra na główce zaczyna robić się taka nie ciekawa także pewnie będzie ciemieniucha. I tak się zastanawiam czy już za wczasu czymś smarować czy dać sobie spokój i czekac aż sie rozwinie.
    Zjadałam dzisiaj na śniadanie pół pomidora i będziemy się obserwować bo już tak mi się przejadała wędlina drobiowa czy wieprzowa że nie mogę na nią patrzeć.
    Chce mi sie coli, frytek i tortu z owocami i bitą śmietaną!

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Na ciemieniuchę oliwa z oliwek - tak jak piszą dziewczyny. Można jeszcze założyć czapeczkę, wtedy lepiej wsiąknie w skórę głowy. Później wyczesywanie i mycie główki.

My pospaliśmy do 10. Wszyscy! Fakt, że pobudki na cyca w nocy były, ale nawet Ula spała tak długo. Chyba ostatni czas nas wszystkich zmęczył.

Pogoda rewelacyjna Ulcia już chce iść na plac zabaw Lucynka w domudomu będzie, choć dr mówi, że można wyjść na trochę. Jednak wolę nie ryzykować i zostanie ze mną lub z J. Wyjdziemy może dopiero jak krostki będą się zamieniać w strupki.

Czasu na zakupy nie mam, więc uskuteczniłam wczoraj zakupy przez neta, jejjj jestem wdzięczna, że praktycznie każdy sklep ma odpowiednik internetowy

Miłej niedzielę kochane przede wszystkim zdrowia

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

yza u mnie przed chwilą byli panowei z tesco :P

zaliczyliśmy pierwszy spacer przy pięknej pogodzie zdecydowaiśmy się na pajaca bawełnianego, na to poszedł pajac z cieniutkiego polaru a na wierzch cieniutki kocyk który zdjęlismy w trakcie spaceru bo małej było za ciepło Pies zafascynowany opcją spacerów w 4

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów