Strona 924 z 1006
Pokaż wyniki od 9,231 do 9,240 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Wody gotowanej można spokojnie podać dziecku. A na jakie mleko podajesz? Moja córka jak była na nan to takie zatwardzenia i kolki miała, zmieniłam wtedy na bebilon i był spokój, męczyliśmy się bardzo i cudowaliśmy również przez podawania rumianku i kopru włoskiego, można podawać po 2 tygodniu życia są gotowe herbatki, ale woda najlepsza.

Wczoraj ostatni dzień była położna Konradek przybrał w ciągu tygodnia 350g więc się mam nie przejmować ulewaniami bo rzybiera super, waży 4350g zasuerowała kupienie ewentualnie pod materac klina. Moje pytanie czy któraś z was posiada? używa? i jakiej opinie na jego temat?

Co do diety ja jem dużo rzeczy, w sumie to mały na ser żółty lub na banany zareagował niepokojem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Z zup jadam krpnik i pomidorówkę, zresztą pomidory ogórki i rzodkiewkę wcinam bez problemu. Pomidorówka nie zabielana bo nie cierpię śmietany. Tak to z mięsa indyk, kurczak, schab, polędwiczki, duszone na oliwie bądź z piekarnika. Z przypraw śmiało używam soli, pieprzu czarnego i ziołowego, natki pietruszki, majeranku i bazyli.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Dziś nas czeka mega gości już się boję. Babcia mieszka obok i robi imieniny masakra będzieoby mały spał

katarzynka1982 w szpitalu miał nan i robił 4-6 kup na dobe. w domu zmieniałam na enfamil bo wiele dobrego słyszałam o tym mleku. A wczoraj spanikowałam i wróciłam do nan ...może i kupy wrócą ?! ostatnia kupa miękka i duża (naprawdę duża) była 3 dni temu. Od tej pory młody tylko sika - spore ilości i bąki puszcza. a po każdym karmieniu niesamowicie się spina, pręży, popłakuje. masuje brzuszek, brzuszek do brzuszka przykładam. Podaję mleczko w mniejszych ilościach ale częściej...
    Panikuję?? Odbija mi już?? Szukam informacji po internecie. Niby nawet do 10 dni mogą dzieci nie robić kupy. Zawsze w ostateczności czopek można podać. Ale uzbrajam się w cierpliwość i czekam na kupę, bo nawet nie wiem czy będzie twarda czy miękka... A nie ma co rozleniwiać jelitek bo się nauczy i poźniej sam nie zrobi kupaska.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    U nas piękna pogoda.
    Wczoraj byliśmy na dworze, całą rodziną, w końcu!!!
    Lucynce wyskoczyło kilka krostek, nie wiemy czy to nie ospa. J ma dzwonić do dr. Jestem zalamana, jakby to było TO!!! znowu minium dwa tygodnie w domu. Oszaleję
    Na szczęście Ula już może wychodzić więc do dziadków będzie w razie W chodziła, a ja z Małą w domu. Jakoś przetrwamy, ale powiem Wam, że początki tego macierzyństwa są mega trudne ...eh....

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Co do mm nie pomogę.
    Cattie, kółkowa jest na szybkie wypady, tak jak pisze Ania. By nie było asymetrii, trzeba ją zakładać raz na jedną, raz na drugą stronę, tzn.ramię.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    katarzynka ja mam klin bo tak mi zalecali w szkole rodzenia, mała jest trochę przechylona w razie ulewania itp. Czy jest niezbędny, nie wiem, czy działa, też nie wiem, po prostu mam . Ja jednak przekładam małą na dwie strony i mogłam kupić dwa te kliny bo teraz na dzień i na noc przekładam a czasem mam już małą na rękach i średnio jest :P

a wracając do diety, skorzystam z Waszych porad bo wydaja się rozsądne. A co na przekąski w ciągu dnia ? Bardziej o owocach myślałam. Banan? Jabłko?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Katarzynka ja tez mam klin bo mi w szpitalu poleciła położna i sobie chwalę, zresztą moja mała nie lubi na płasko. Anabella ja jestem na trybie mieszanym właśnie z enfamilem i tez jest kłopot. Kupka jest tylko po moim mleku czyli tylko rano bo karmie piersia tylko w nocy i zawsze jest ogromna. Ale położna na patronażu kazala jakiś czas przeczekać zeby sie brzuszek do innego mleka przyzwyczaił.

Domi na przekaske mi polecała położna ciasteczka zbożowe np owsiane

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Domi - owoce to ja jem banany i jabłka, ale jabłka tylko pieczone.

Palina - dużo siły.
    Na szczęście będzie coraz łatwiej ogarnąc małą.
    Wiadomo, że początki z dwójką nie są najłatwiejsze.

My na środę jesteśmy umówieni z pania od chustowania.
    Jestem ciekawa tego spotkania.
    W sumie to z tego, co czytałam potrzebna mi chusta kółkowa, ale zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie.

M. dzisiaj zabrał małą na spacer - nasreszcie mam posprzątane i obiad na czas
    Idą podawać.
    Dziś ryż, pulpety w sosie koperkowym i sałata z oliwa i balsamico.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów