Strona 922 z 1002
Pokaż wyniki od 9,211 do 9,220 z 10019

Kwietniówki 2017

Yza robiłam delikatny masaż ale nie pomagało. Może ja boli ale nie wiem od czego bo nic nowego nie jadłam.
    Ona jest wiecznie głodna, położna stwierdziła że ma takie dni że jest duży głód ale to minie. I że jak czuje ze mam puste piersi to podać mm. W nocy dzisiaj też obudziła się 4 razy a nie 2 jak do tej pory.
    U nas dzisiaj piękne słońce ale tylko 6 stopni także w południe idziemy na spacer.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Hej
    Czytam Was na bieżąco, ale za bardzo nie mam czasu pisać. Mąż od tego tygodnia już w pracy więc na ogół sama z synkiem jestem. Ciągle też pranie, prasowanie i coś do jedzenia naszykować i schodzi. Znowu jak ładna pogoda to na spacer nawet 2 razy dziennie chodzimy, szkoda wtedy w domu na kompie kisnąć. Zresztą Konradek lepiej śpi na spacerze i po nim.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Domi mój ma podobnie z kupkami, potrafi nie zrobić nic przez około 20 godzin a potem jest mega kupa, prawie się wylewa z pieluszki. Następnie po godzinie do dwóch następna, troszke mniejsza, potrafi z 3 takie właśnie zrobić, potem tylko czasem jakiś kleksik .

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    U nas znów zimno, brzydko i pada... i siedzenie w domu...

Co do spania no cóż musiałam się przeprosić z kołyską... bo inaczej nic bym w dzień nie zrobiła... bo czasami się zaśpi i śpi a czasami to jak wróbelek na gałęzi z lekko uchylonymi oczami...
    No i dzięki temu tak co ok. 2 godz. pobudka czasami jak zaśnie to i dłużej...

A nocki pobudka ok 23, 3, 5-6, 7 a raczej od 5 to już taka kombinacja i kręcenie się...

Też mam zamiar kupić chustę kółkową ale raczej będę malutką motać bardziej w wersji leżacej którą widziałam na filmiku na youtube...

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    My nadal karmimy się cycem plus mm. Z kolkami jak na razie problemu nie ma za to ulewanie to nasza zmora. Jak jest u Was?
    Synek potrafi uać i moim i mieszanką, jest też tak że jak go położe po pół godziny po jedzeniu, odbije mu się porządnie, zasypia ładnie i po pół godziny, 40 minutach budzi się i ulanie, całkiem sporo tego potrafi zwrócić, zawsze go kładę na boku do spania. Jutro będzie jeszcze u nas położna to może coś podpowie.
    Córka moja tak ulewała i w końcu skończyło się na bebilonie do ulewań. Wtedy był spokój.
    Przez to ulewanie mały jest nie spokojny i chce jeść częściej, krócej przez to śpi, bo go to wybudza. W nocy jest w miarę na ogół co 3 godziny się budzi, ale dzisiaj też mu się ulewało.

O mnie
    My mamy bardzo miłą położną ale była dziś ostatni raz... teraz to jak coś to dzwonić...

I co do kolek to ja mam porównanie bo Pawełek miał kolki a teraz Patrysia nie ma... i teraz już wiem co mogę jeść a co nie... i jednak uważam że nasza dieta może mieć wpływ na kolki... takie są moje spostrzeżenia...

A my wybieramy się w poniedziałek do wawy z Pawciem do lekarza chciałam przełozyć wizytę ale najbliższy wolny termin za 3 miesiące więc zostaliśmy przy poniedziałku... Tylko Pawełek niepocieszony bo na wycieczkę do Bałtowa nie pojedzie bo akurat tego samego dnia...

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Domi208 Zobacz posta
    No to pospala, 30 min. Akurat sie polozylam zeby sie przespac a teraz wiszenie na cycu. I kiedy tu spac? Wkurzaja mnie wywody niektorych typu "spij wtedy kiedy dziecko spi". Ciekawe jak, chyba bez jedzenia, prysznica, prania, gotowania etc. Eh mam chwile zwatpienia ������
    Najlepszy komentarz do tekstów typu spij wtedy kiedy dziecko spi jaki słyszałam to: "a sprzątać mam wtedy kiedy dziecko sprząta i gotować wtedy kiedy ono gotuje"

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    U nas to była chyba najlepsza noc . Wieczorem wzielam marude do łóżka na tuli tuli i zasnęłam razem z nim. K przełożył do łóżeczka. Koło 3 zjadł dwie piersi i chyc do łóżeczka. Trochę się pokokosil ale pogłaskałam po główce i zasnął. Obudził się na jedzenie po 6. Takie coś to ja rozumiem .

Tak sobie myśle, ze mały chyba jednak nie ma kołek bo od dwóch dni nie koncertuje. Dwa dni temu dostał pierwszy raz probiotyk w kropelkach ale aż nie chce mi się wierzyć, ze pomogło tak od ręki...

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Drzewko Pomarańczowe Zobacz posta
    Najlepszy komentarz do tekstów typu spij wtedy kiedy dziecko spi jaki słyszałam to: "a sprzątać mam wtedy kiedy dziecko sprząta i gotować wtedy kiedy ono gotuje"
    No na pewno wykorzystam

Moja Emilka właśnie zasnela, a ja w czasie mojego snu poprasuję, wezmę prysznic, zjem śniadanie i zobaczymy co jeszcze się uda bo to nigdy nie wiadomo kiedy rożek zacznie się poruszać

Katarzynka u was taka kupa ale piszesz co 20 godzin, u nas bardziej co 48 dlatego mnie to niepokoi. Ale dziś położna to zapytam. Bardzo fajna babeczka z niej, szkoda że ostatni raz ma być.

Jesli chodzi o ulewanie to u nas chyba mało, bo tak z 2 razy na dobę może. Zwykle wtedy jak ją położę po jedzeniu na przewijak na zmianę pieluchy. Powinnam nie kłaść, ale jak ma mokrą pieluchę to dostaje czkwaki i wtedy też się ulewa więc tutaj nie widzę rozwiązania :P

A ja teraz inka i ciasteczka zbożowe, jak przyjemnie mieć 15 minut relaksu

Miłego dnia dziewczyny, dużo siły i trochę snu!

O mnie
    Jeszcze jedna duża refleksja... ostatnio był męża kuzyn ten od wcześniaka kilogramowego o którym kiedyś pisałam...
    Dziewczyny mamy za co być wdzięczne i szczęśliwe bo każda z nas prędzej czy później tuli zdrowego maluszka...
    Kuzyn na opowiadał mi trochę o szpitalu... Nie mógł sobie darować że jego syn leży tam bo urodził się w 27tc a obok dwoje dzieci z ciąż donoszonych w 40tc. Jedna dziewczyna prosiła o cesarkę bo wszystko wolno szło i czuła że coś nie tak... nie zrobili i dziecko z niedotleniem mózgu i najprawdopodobniej będzie miało opóźnienie umysłowe... A druga też po terminie dziecko urodziło się bez oznak życia bo w trakcie tętno zanikało, reanimacja i przywrócili funkcje życiowe ale już powiedzieli tej dziewczynie że mogą jej załatwić hospicjum dla tego dziecka chyba że chce zabrać je do domu...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów