Strona 921 z 1005
Pokaż wyniki od 9,201 do 9,210 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    My się karmimy i zaraz w drogę.
    Zobaczymy co zaradzi. Szkoda, że Ulcia nie może jeszcze z nami jechać...
    Byłyśmy na dworze, deszcz nas złapał, dobrze, że folia przeciwdeszczowa jest pod wózkiem. Byłyśmy tylko 40minut bo strasznie zmarzłam! :/

Palina, może Małą boli brzuszek? Masaże, kompresy stosowałaś?

Ania, fajnie, że położna taka z powołania mnie aż będzie brakowało naszych cotygodniowych spotkań a 30minut spóźnienia to dużo - ja też z tych punktualnych

Trzymajcie kciuki by coś dr zaradził na te kolki!
    Choć podobno nie ma na to złotej rady! Zobaczymy!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny z poranionymi brodawkami podsyłam link do artykułu o jakimś nowym opatrunku na tę przypadłość:
    https://www.hafija.pl/2017/05/nursic...-brodawki.html

Nie znam i nie stosowałam, ale rzuciło mi się w oczy a może któraś z Was zechce sprawdzić.

Yza,
    Jak wizyta i zalecenia lekarza? Da się coś z tym zrobić czy musimy przeżyć?

U nas, odpukać tfu tfu tfu, póki co spokój... oby tak do rana, bo jak zbliża się tylko wieczór to się zaczynam już martwić, jak go przetrwać.

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    U nas wlasnie nawał pokarmu,brodawki bola. Narazie karmie przez kapturki bo inaczej nie daje rady. Mleko odciagam ale szybko sie pojawia. Jutro przychodzi polozna moze cos podpowie. Jestem kraina mlekiem plynaca Alusia jest spokojna. Nawet duzo spi.

Niestety tesknie za corka. Tak chcialabym ulżyć jej w chorobie. Maz mowi ze nawet lagodnie przechodzi ospe ale to dopiero 3 dzien.... Jeju,jakie to wszystko trudne.

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witajcie koleżanki.

Wczoraj, choć nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, nocka była udana. Może dlatego że za zgodą położnej Oliwka dostała na noc mleko modyfikowane. Przespała od 22 prawie do 3 nad ranem. Wtedy dostała moje mleko, a że w godzinach wczesno-porannych jest podobno najbardziej sycące, więc pospała do 6.30 rano.

Z dnia na dzień widzę jakie zmiany następują u córeczki. Pierwszy - od przedwczoraj mniej sypia w dzień. Przygląda się nam z zainteresowaniem, uśmiecha się nie tylko przez sen, ale również wtedy kiedy do niej mówimy. A gdy ją coś przestraszy to się rozpłacze. Wydaje się bardziej świadoma, bystrzejsza

A i nauczyła się stękać i sapać, zwłaszcza przy przebieraniu. Smiejemy się że mamy w domu nie niemowlę lecz starą babcię

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Mój chłop głupieje na punkcie małej

Dzisiaj jej się wyrwało "LAAAA" a on krzyczy z pokoju: "Moniaaa, Moniaaaa słyszałaś? Powiedziała TATA"

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cattie, chustę kółkową mam z little frog, 100% bawełna (dla mnie lepsza niż len, bardziej miękka i łatwiej się dociąga i fajniej pracuje - mam porównanie tylko z lnem), długość 2m - wszystko zależy od rozmiaru osoby, która będzie jej używać (ja noszę teraz 36/38 rozmiar, ale mój J XL więc stąd taka długość, jakby miała być tylko dla mnie, spokojnie krótsza byłaby ok i "ogon" też by wisiał). Gramaturę mamy 240 i wydaje się, że będzie ok, ale jak się sprawdzi, to zobaczymy w praktyce. No i zwróć uwagę by kółka były metalowe, mnie przy plastikowych dość szybko się chusta luzowała, gdzie Lucynka była z 3 kg przy jej używaniu więc jakoś nie widzę by akurat to się sprawdziło przy cięższym dziecku.
    Jeśli chodzi o używanie jej przy naszych maluchach, to ja wkładam Lucynkę w pionie, w pozycji z zaokrąglonym kręgosłupem, podkurczonymi jak żabka nogami. Oczywiście główkę asekuruję cały czas.
    Polecam bardzo, ja jestem bardzo zadowolona
    Nawet mam nerkę z takiego samego materiału co chustę

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez monyka Zobacz posta
    Mój chłop głupieje na punkcie małej

Dzisiaj jej się wyrwało "LAAAA" a on krzyczy z pokoju: "Moniaaa, Moniaaaa słyszałaś? Powiedziała TATA"
    Ciekawe jak zareaguje na prawdziwe "tata"

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    My po dr: oprócz tego co zalecił, mamy dodatkowo zbadać poziom bilirubiny. Czasami bóle kolkowe są przez to, że żółtaczka się utrzymuje. Niewielka, ale jednak.
    W przyszłym tygodniu najprawdopodobniej pojedziemy na badania. Narazie o tym nawet nie myślę bo przecież to konieczność - nawet na wypisie ze szpitala mam zaznaczone by zbadać poziom tsh, a dodatkowo zrobimy morfologię, bilirubinę, crp i grupę krwi oznaczymy.

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    no ja odbyłam wizytę u kosmetyczki, ale relaks
    tylko jak wróciłam o 19 to od razu karmienie no i problemik. Płacz, prężenie, nie może złapać cyca. A za chwilę kupa x3, znowu po 2 dniach. Nie wiem czego to objawy, ewidentnie jakieś problemy trawienne ale kupa luźna więc nie zatwardzenie. Ma któraś tak samo z kupkami ? Że długo długo nic a potem to chyba cała zawartośc jelita, nawet nie wiem jak ten brzuszek to pomieścił.

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    No to pospala, 30 min. Akurat sie polozylam zeby sie przespac a teraz wiszenie na cycu. I kiedy tu spac? Wkurzaja mnie wywody niektorych typu "spij wtedy kiedy dziecko spi". Ciekawe jak, chyba bez jedzenia, prysznica, prania, gotowania etc. Eh mam chwile zwatpienia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów