Strona 920 z 1002
Pokaż wyniki od 9,191 do 9,200 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Justy, a czemu dr tak kazał izolować?
    U nas też ospa, ale jesteśmy cały czas razem.
    Ale dziś zimno u nas
    Moze dlatego ze Alicja ma dopiero 4 dni. Nie dopytywalam sie. Zarowno lekarka corki tak powiedziala i w szpitalu dr. Ze tak bedzie bezpieczniej ten 1 tydzień. Ale mysle ze w weekend pojde do niej,a po wrocimy do domu.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Justyspj - współczuję rozłaki.
    Wiadomo - tak bedzie lepiej, ale serce czasem nie zgadza sie z rozumem

Noc dzisiaj przyjemna.
    Pobudka o 23, 3 i potem 6.15, jak tatusiowi zadzwonił budzik
    Niunia zjadła i jeszcze dosypia a ja zdążyłam sie umyć, zjeśc śniadanie, nastawić zupę i ogarnąć kuchnię.
    W międzyczasie starszaki wyprawiłam do szkoły.
    Dzisiaj przed nami runda spraw urzedowych do załatwienia - ciekawe, czy też pójdzie tak gładko.

Iglak - wyszliście juz ze szpitala?
    Jak pępek małego?
    U nas też się nie goi i co 3 dni mamy się meldowac na chirurgii.
    Na szczęście w posiewach nam nic nie wyszło i tylko lapisują jej go a my w domu mamy traktować spirytusem.
    Mam nadzieję, że u was też już jest OK.

Miłego dnia wszystkim!

U nas pepek ok ale klopot z odczynem poszczepiennym. Brzydko wyglada polozna kazala obmywac kwasem borowym a niby nie pozwalaja tego ruszac. Ktoras miala podobny problem? Justys wspolczuje rozlaki. Nie zazdroszcze tez niepowaznych poloznych.

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    U nas wczoraj znów wieczór arii. Od 19 Jula była niespokojna. Tylko cyc i marudzenie. Później jakieś nagłe zrywy miała jakby ktoś znienacka jej krzywdę robił. Taki płacz przerażenia, strachu,bólu... brzuszek był cicho,bez bulgotania, więc kolkę wykluczyłam, ale i tak masowałam,ruszałam nóżkami. I tak do północy było. W końcu zasnęła u męża na rękach.
    Spała całą noc do 6. Rano coś pokwękała, ale w półśnie. Przebrałam (pielucha praktycznie czysta) i na śpiocha trochę nakarmiłam, bo się nie dopominała. O 9 znów na śpiocha dałam cyca. I ciągle śpi.

Zastanawiam się, czy odsypia ten męczący wieczór, czy ten poziom cukru jej spadł. Chociaż wczoraj przed tym jak zasnęła opróżniła dokładnie dwie piersi, bo tylko cyc ją uspokajał, więc zapas kalorii chyba sobie dostarczyła.

Zaraz spróbuję ją przebrać znów to może już wstanie, bo przez sen co jakiś czas się kręci.

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Zdążyłam napisać post i juz się śpiąca królewna budzi

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    U mnie wczoraj wyjątkowo spokojnie. Płacz był ale jakieś 15 minut, zrobiliśmy ciepły okład na brzuszek z pestek wiśni co ją troszeczke uspokoił i potemkąpiel. Dałam też pieluszkę na brzuszek jak pisałyście i fajnie, mała w ogóle nie płakała w kąpieli pierwszy raz. Potem cyc i zasnęła. I dalej nie wiem czy to był brzuszek czy po prostu płacz (podobno dzieciaczki małe płaczą średnio 2 godziny). Tyle rzeczy się próbuje i potem nie wiadomo co się działo i co pomaga :P

Ciekawe jak będzie dziś, Niemąż zapisał mnie do kosmetyczki w ramach relaksu, muszę tak nakarmić małą żeby wyjść na 1,5h i o konkretnej godzinie, zobaczymy jak się uda

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    U nas noc nieprzespana. Mały wieczorem niby nie płakał bardzo ale był nieodkładalny. U mnie na rąsiach wszystko ok a po odłożeniu syrena . Walczyliśmy tak do 1.30. Wzięłam go do łóżka, przytuliłam i dopiero ok 2 mogłam odłożyć do łóżeczka. Pospalismy do 4 i wybudziłam go na cyca. Zjadł, odłożyłam do łóżeczka ale zasnął bardzo płytko i musiałam głaskać i trzymać za rączkę. Do 6 prawie... potem pospalismy do 8. Jak on tak będzie codziennie to ja się wykończę .
    Przyjechała moja mama to mam okazje odespać trochę w ciągu dnia. Ale mama nie będzie z nami wiecznie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Biedne dzieciaczki z tym płaczem i my, z tej bezsilności

U nas była położna, ostatni raz. Ale mogę do niej zawsze zadzwonić lub napisać, do tego podejść do przychodni w razie czego. Za tydzień idziemy się zważyć
    Poza tym wszystko ok. Nie licząc wieczornego płaczu/ ryku/ wrzasku kolkowego. Jedziemy dziś popołudniu do dr, chce Małą obejrzeć bo dzwoniliśmy, że takie kolki ją męczą. Ula zostanie z babcią, a my w drogę.

Cattie, już trzy razy wywaliło mi posta o chustach. Napiszę jeszcze raz, tylko teraz pranie, obiad, etcże

Trzymajcie się ciepło

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Dziewczyny padam z bezsilności. Łucja od wczoraj rana śpi tak po 15 min później ryk i noszenie, cyc i tak przez godzinę lub dwie później znowu 15 min snu i tak do dzisiaj. Noc w miarę tylko 3 pobudki. Jest taka niespokojna że szkoda gadać. Julia też się buntuje bo ona chce iść na dwór a ja siedzę z
    Łucja.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    hej, u nas po wizycie pielęgniarki- po urodzeniu dziecko dostaje w przydziale pielęgniarkę, która prowadzi szczepionki, badania, kontrole, umawia na bad. lekarskie kontrolne etc. - fajna nam się teraz trafiła. Zwykle przyjeżdża w 1ym tyg. ale było dużo czerwonych dni i my ciągle mieliśmy te badania krwi więc się przesunęło za naszą zgodą. Spóźniła się całe 30 min. a mój mąż już że dłuuuuugo tu wszystko musi być na czas, a ja z polskich doświadczeń ogarniam takie spóźnienia ze spokojem wizyta pogadankowa, bo u nas na razie wszystko dobrze z małą .... tfu tfu i mamy kontrole w przychodni co tydzień więc brak presji na cokolwiek. Waga zacna córci - 4760g, czyli jutro w wieku 3 tyg. zapewne już 1,1kg n plusie od wagi urodzeniowej ubranka przebieram i najmniejsze już do odłożenia hi hi.
    Położna do mnie nie przychodzi, mam się zapisać na wizytę jak krwawienie przejdzie i tyle, ewent. dzwonić w razie problemów.
    Wit. D tutaj dostaje się w kropelkach- podajemy od 7dnia życia zgodnie z zaleceniem do 2rż i w okresach mniejszego nasłonecznienia.
    Ja chyba też się zaopatrzę w kółkową - znalazłam fajną na lennylamb, tkaniny produkowane w Pl - co mnie cieszy
    w sprawie domu wciąż czekamy...
    wszystkiego dobrego mamuśki- księżniczka się budzi i zaraz czas odebrać brata z przedszkola
    ... you are the dream that come true ...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów