Strona 916 z 1002
Pokaż wyniki od 9,151 do 9,160 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Hej
    Ofiacjalnie zamykamy kwietniowe porody, gratulacje Justyna!

Dziewczyny, nie wiem co jest z tymi facetami, mój K też się super z Małą bawi dopóki nie zacznie buźki wykrzywiać. Może to wina wieku, ma te 23 lata, może musi "dorosnąć" do tego. Fakt, ja mam 20 (w piątek skończyłam swoje ostatnie "naście" i teraz będą już "dzieścia" leciały ), ale w ciąży musiałam szybciej dorosnąć że tak powiem :P

Ja kolejny weekend na studiach, Mała dzisiaj pierwszy raz dostanie mm pokarm żeby ją karmić mam, ale już przestaje na odciąganie wystarczać... piłam femaltiker, dużo wody, ale nic z tego. Macie jakieś sprawdzone sposoby na zwiększenie tej ilości pokarmu?

Pogoda u nas też w kratkę, wczoraj po zajęciach we Wrocławiu takie piękne słoneczko, się ucieszyłam, że jeszcze z Wiki ma spacer wyjdziemy, jadę do domu, a tam chmury, wiatr i lipa

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Domi, ja wcinam na co mam ochotę i obserwuję Małą, póki co wszystko ok, nawet pizzę jadłam, o czekoladzie nie wspomnę brzuszek jej nie bolał, kupka ok, więc jest dobrze

Muszę spróbować tej Inki, myślałam że pijecie normalna kawę.
    Domi ja jem tylko biszkopty, herbatniki, drozdzowki z serem lub kruszarka, no i mama upiekla w piątek jablecznik także też jadłam i to dość dużo. Czekolady nie próbowałam ale brakuje mi jej smaku. Łucja ma lekka biegunkę po tym swoim i moim antybiotyku tak stwierdziła położna w piątek także nawet nie mogę sprawdzić jak działają na nią nowe pokarmy. Dzisiaj biorę ostatnia dawkę antybiotyku także za klika dni będziemy się obserwować.

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Witajcie mamusie!

Czytam Was ciągle, przy każdym karmieniu to moja rozrywka, a że karmię często to jest to aktualnie najczęściej otwierana strona w Internecie

Nie mam jednak weny, by coś napisać. Z jednej strony każdy dzień taki sam, z drugiej ciągle coś nowego. Taki paradoks.

Wciąż mamy wieczorem akcje z kolkami.
    Mimo, że uważam, że moja dieta nie wpływa na mleko i jego zgazowanie itp. to w akcie desperacji zaczęłam pić koper włoski, bo podobno pomaga... I wdrażamy kropelki Sab sinplex - ponoć też bardzo dobrze działają. Póki co gorzej nie jest. A czy lepiej? Hmm... Może łatwiej mi uspokoić Julę. Bo czy wpływa to na jej brzuszek to jeszcze nie mam pewności, dopiero dwa dni tych nowości więc obserwujemy.

Jutro idziemy na pierwszą wizytę do pediatry. Trochę się boję tego, jak sobie poradzę, jak mi zacznie robić cyrki w przychodni. W domu to co innego, a w miejscu publicznym same jeszcze nie byłyśmy, pomijając park, aptekę i pocztę. Spodziewam się jednak oczekiwania na wizytę i opóźnień jak to w NFZ. No cóż trzeba będzie przeżyć...

Co do tematu mężów/partnerów i wsparcia to u nas jest ok. Mąż pomaga, przejął raczej domowe obowiązki (zakupy, gotowanie, odkurzanie). W weekendy budzę go w nocy, by mi przyniósł małą lub wziął ją do odbicia. W tygodniu nie budzę, bo idzie do pracy to niech lepiej się wyśpi.
    Chociaż nie powiem, łatwo mi nie jest i teraz jak po tacierzyńskim wrócił do pracy to w domu był ok.19. I pierwszą rzeczą jaką miałam ochotę zrobić to wcisnąć mu Julę w ręce a sama się zbunkrować i odpocząć po całym dniu noszenia,tulenia, karmienia itp. Mam nadzieję, że unormuje mu się wszystko w pracy i będzie wracać wcześniej, żeby z nami pobyć, pocieszyć się Julą i trochę mnie odciążyć.

Jula jest cudowna, ale ja chyba jeszcze nie potrafię do końca się zorganizować i wszystko mi się tak rozwleka w czasie, że mam wrażenie, że nic nie da się zrobić mając niemowlaka. Jak czytam, że Wy ogarniacie dom, zakupy, drugie dziecko to jestem w szoku i mam wrażenie, że ja to życiowa matka-pierdoła, która śniadanie je o 13, a obiad o 21, zęby umyje jak się dziecko zgapi na parę minut i tak o...
    Niunia jak mi się budzi ok.6-7 na karmienie tak do 12 hulaj dusza. Trochę cyca poje i zaśnie na parę minut i zaraz powtórka. Dziś to było karmienie o 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11... Od tej 7 to takie karmienie-wiszenie bardziej chyba dla bliskości, ale odczepić trudno, smoczek nie działa, tulenie zwykłe też nie, bujanie huśtanie itp. też nie pomagają. Piękny to czas i widok gdy tak razem się karmimy, ale z drugiej strony to ja nic do tej 12 nie mam szans zrobić.

Dalej jednak spuentuję, że dziecko i macierzyństwo są piękne

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc
    Ja jem tez wszystko i obserwuje malutka Aha i pije nirmalna kawe jedna dziennie.. Jak w ciazy mozna to czemu karmiac nie? Jak mleko tez jest produkowane z krwii?.. Hmm

Pogoda sie znowu popsula :/ Niunia slabo dzis spalaw dzien :/

Nawal pokarmu chyba mam.. Caly czas mokre bluzki w pokarmie i piersi jak kamienie :/

O mnie
    Maminka, moja też czasem po prostu potrzebuje się ponosić i poprzytulać, a ja potrzebuje chociażby obiad zrobić. W takich sytuacjach idealnie sprawuje się chusta, Malutka spokojna, a ja mam dwie ręce wolne
    i współczuję tych kolek :/

Sysia, to laktator i mroź pokarm, na pewno się przyda

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    I po weekendzie. Strasznie szybko mija czas razem.
    Znowu jestem z dziewczynami sama, Ula jeszcze w domu, strupki ma, a do przedszkola pójdzie dopiero jak jej wszystko zejdzie. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu bo ciężko z dwójką w domu i jeszcze na dwór nie ma jak wyjść :/

Ja kawy nie piję, całą ciążę nie piłam więc teraz też nie. Podobno dziecko może być pobudzone po kofeinie - nie sprawdzałam więc nie wiem.
    My też się chustujemy, zakupiłam kółkową - szybko się mota więc idealne rozwiązanie jak dla mnie. Dzięki temu mogę coś zrobić w domu bo są takie dni, że Lucynka by cały czas chciała się przytulać i być na rączkach.
    U nas okazuje się, że kąpiele wzmagają odruch moro, który kończy się krzykiem i atakiem kolki. Zakupimy chyba wiaderko do kąpieli. Ula miała i fajnie się sprawdziło. Teraz patrzyłam na Allegro, to jest bardzo duży wybór, aż trudno zdecydować. Może któraś z Was ma i poleci konkretny model?

Po tym jak w sobotę było prawie 20°, tak wczoraj już zimno i wiało, dziś widzę, że pogoda podobna :/ och ta wiosna strajkuje chyba!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Witam u nas zimno się zrobiło... brrr

Weekend minął bardzo miło choć bardzo zmęczona jestem... obiecałam sobie że dziś w dzień się trochę prześpię ale nie umiem... Wczoraj odbyła sie komunia mojego G chrześnicy... jednak stanęło na tym że kupiliśmy złoty łańcuszek z medalikiem, do tego biblie z dedykacją i pamiątkę i dorzuciliśmy kasę aby Juleczka coś sobie dokupiła...
    Patrysia była w tym czasie u babci bo lokal był 100m od jej domu... grzecznie spała tylko raz poszłam przebrałam i nakarmiłam...

Co do diety przy kp to ja chyba oszaleje... bo mała robi zielone kupy z takim wyrzutem je słychać... a ostatnio nie jadłam nic oprócz bułek z chudą wędliną lub mięsem, na obiad rosół albo kurczak gotowany z ryżem.... Wczoraj też tylko rosół, kanapkę z chudą wędliną, i kawałek szarlotki na biszkopcie...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Meg, położna mi ostatnio powiedziała, że zielone kupy to nie tylko przez to co zjemy. Mogą takie być od przegrzania dziecka czy od tego, że kupa sfermentowała w jelitkach. W brzuszek boli czy tylko taka kupa?

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Czesc wkoncu mam chwile i ja. Boze moje dziecko jak nie spi to ciagle ryczy bo to nawet placzem nie można nazwać. Mam juz dosyc. Noszenie na rekach nie pomaga nic kompletnie.Nie daje juz rady a najgorsze ze nie ma mi kto pomoc dotego siada mi spowrotem kregosłup.W piatek bralam go na rece i nie dalam sie rady wyprostowac cos szczyknelo i bol do tego ze masakra. musze pojsc do lekarza niech mi moze zastrzyki da bo inaczej bedzie ciezko.

Dzis wynalazlam muzyke ktora choc na pol godziny go uspokoila i mogłam podszykowac swobodnie obiad. Tu jest link na mojego działa najlepiej ta pierwsza.
    https://www.youtube.com/watch?v=TCzWJCcB8kI

justys wogole to Gratulacje.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów