Strona 915 z 1002
Pokaż wyniki od 9,141 do 9,150 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Justy gratuluję
    I ostatnie nasze dzieciątko jest na świecie
    Wspaniale, że się doczekałaś i jesteście już razem

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    sezon dzieci kwietniowych chyba juz mozemy oficjalnie uznac za zamkniety.- gratulacje Justyna.

moj tel. znow ma problemy z internetem, moge czytac, ala rozlacza sie gdy probuje wyslac wiad.

teraz pisze jedna reka z kompa, bo uspilam bena po 1,5 h spacerze w tym 30 min. krzyku wracaja stare koszmary.... ja nw co on ma w głowie... nie moze zniesc tego ze cos sie wydarzy bez jego obecnosci? zawsze malo spal ale w lóżeczku zasypial ladnie a teraz znow jak po urodzeniu. Disa obudzila sie jak Ben zasnal, ale grzeczna jest, ssie irobi qupy. tylko w nocy aktywna i po ostatnich rozbojach nocnych Bena, gdyby nie kawa to chyba bym nie dala rady bo w ciagu dnia nie moge odpoczac.

ide dzis ogladac dom, ktory chcemy kupic. tesciowa ma mi pomoc z Benem bo maz w pracy. niestety niezaakceptowali oferty meza mimo, ze byla 10proc. powyzej ceny wyjsciowej, dzis sa otware drzwi a potem licytacja.... mam nadzieje ze cena nie wzrosnie zbyt duzo, bo dom w sumie wymaga remontu. 3majcie kciuki, bo pierwszy raz ja i maz jestesmy zgodni co do wyboru domu

przykro mi iglak... mam ndzieje ze czas szybko minie.
    Yza mam nadzieje, ze Ula szybko bedzie lepiej.
    palina.... sprobuj tj. mi powiedziala pielegniarka- sciagac przed podaniem piersi, bo jak twarda to moze za szybko leciec mleko- wtedy dziecko czesciej i wiecej zwraca, a to co sciagniesz mozesz podac w butli.
    meg- trzymaj sie.
    Disa wczoraj ponad 4,4 kg- maz mowi ze nw co mam w piersiach..;D .robilismy tez zdjecia, a w pn znow kontrolne pobranie krwi w Falun

Ben sie obudzil... cale30min. snu... ide do niego...
    ... you are the dream that come true ...

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Justyś Wielkie Gratulacje W końcu i Ty masz maleństwo

Współczuje pobytów w szpitalu i to takich długich, ale jak nie ma wyjścia oby z dzieciaczkami było wszystko dobrze i zdrowe do domku wróciły z wami

U nas dobrze położna zadowolona z wizyty, pępuszek ładnie się goi, Konradek apetyt ma coraz większy, waży już ponad 4kg.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Moja Ula nie odstępuje mnie na krok! Cokolwiek robię, gdziekolwiek idę, jest przy mnie! W nocy do nas przychodzi non stop, aż w końcu J nie daje rady jej odprowadzać do niej i śpi z nami :/ nie wiem jaką metodę na nią zastosować by się nie czuła odtrącona, ale nasze zmęczenie sięga zenitu. Bo nawet jak jest czas na sen, to praktycznie miejsca na łóżku brak :/

Czekam na J jak wróci z pracy i idę na spacer z Małą! Muszę trochę się przewietrzyć!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni

Smile

Justys gratulacje!!
    Kwietniowe bobaski wszystkie na świecie a dopiero na drugie badania prenatalne się wybierałyśmy ... szkoda słów jak ten czas leci

Ania trzymam kciuki za zakup domu, jak Wam się obojgu podoba, to tym bardziej oby udało się kupić!
    My w przyszłym roku będziemy się rozglądać za domem choć mąż kusi na duże mieszkanie w nowym budownictwie z miejscem parkingowym bądź garażem, narazie jednak odkładamy kasę żeby udało się bez kredytu albo przynajmniej ze sporym wkładem własnym.

Palina super że już w domciu jesteście, Iglak wytrwałości oby nadchodzące dni szybko minęły.

U nas dziś pogoda na siedzenie w domu, dobrze że wczoraj zaliczyliśmy wieczorny spacer.

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    moja Emila dziś coś marudna. 3h tylko jedzenie i zmiana pieluchy, jak już po jedzeniu przysnęła to od razu płacz bo pielucha mokra i takie błędne koło :P w nocy też była niespokojna więc chodzę jak zombi teraz śpi już całe 30 min i coś zaczyna się przeciągać, dobrze że prysznic zdążyłam wziąć i włosy umyć. Oj nie jest łatwo

Dziewczyny czy któraś wie jak zrobić tę grupę zamkniętą ??

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Justys Gratulacje

U nas tez ciezkie noce niestety i tez chodze jak zoombie Kawa musi byc obowiazkowo!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Pijecie kawę przy karmieniu piersią? Jeżeli tak to jaka? Ja nie pije ale brakuje mi kawy bo ostatnia wypiłam 3 tygodnie temu.

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Ja z kaw piję tylko inke, aromatem czarnej rozkoszuje się jak mąż sobie zrobi

Spokojnej i przespanej nocy życzę

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ja też inkę (zwykłą, karmelową i czekoladową :P), Moja własnie zasnęła. 2h na cycu, ciągle się pręży i bączki puszcza, kupy dziś nie było. Myślicie, że to moja czekoladowa muffinka zjedzona do inki ? Czytałam, że w niewielkich ilościach czekolada jest ok ale teraz już sama nie wiem na ile to przenika do mleka. Dziewczyny karmiące piersią, jak u Was ze słodyczami ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów