Strona 913 z 1005
Pokaż wyniki od 9,121 do 9,130 z 10047

Kwietniówki 2017

Meg ja też nie mogę liczyć na męża. Wczoraj wieczorem był ogromny problem żeby odszedł Julie położyć spać. I ogólnie podsumował że zacznie się darcie bachorow... Myślałam że mu przyłoże. Tak to jest z chłopami. Dzisiaj będzie miły bo wieczorem koledzy z firmy mają wpaść opic Łucje także będzie miał dobry humor.
    Justys trzymam kciuki, za parę minut poznasz swoje malenstwo.
    Teraz będę mniej pisać bo w domu sporo do zrobienia i chce z Julka trochę pobyć. Ale czytam was podczas karmienia.
    Jak będzie ładna pogoda idziemy w końcu na nasz pierwszy spacer.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,

Była dziś u mnie położna. Zapytałam o dopajanie przy mm. Powiedziała, ze nie ma potrzeby bo te nowe mieszanki już nie powodują zaparć tak jak kiedyś. A jak się karmi mieszanie to już w ogóle nie ma potrzeby. Trzeba obserwować kupkę. Jeśli jest luźna to wszystko jest ok .

Co do mojego karmienia to wszystko wydaje się być ok. Dobra technika przystawiania, wystarczająco częste przystawianie, mały ładnie, efektywnie ssie. Potrzeba cierpliwości, higienicznego trybu życia i mleko powinno płynąc. Dziś zjadł z moich piersi 65 ml przy jednym karmieniu. Niezłe. Co do dokarmiania to mam słuchać siebie. I jeśli nie mogę pogodzić się z wizja głodnego dziecka to "wiszenie na cycu" się u mnie nie sprawdzi. Butelka z mm wcale nie przekreśla laktacji zwłaszcza gdy tak jak u mnie jest zawsze podana PO cycu, nigdy zamiast. Muszę się wyluzować, wysypiać, najadać i nawadniać . Morale poszybowało w górę . I nawet jeśli nie uda się w pełni prżejsc na cyca to i tak każde ml, które mały ze mnie wyssie są cenne

Ciekawe jak tam nasz ostatni dwupaczek...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej
    Justy, jutro już blisko

Dziewczyny, nie komentuję zachowania Waszych facetów, bo słowa jakie mi się cisną na usta, są bardzo niecenzuralne!!! Nie wyobrażam sobie czegoś takiego, braku pomocy, takich tekstów, wyrzutów, etc!

U nas dziś ładna pogoda, mama przyjechała, a ja wyjdę z Małą na spacer

Ula już ma strupki, czekam by zaczęły odpadać, wtedy można na dwór zacząć wychodzić.
    Słonecznego dnia

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Drzewko Pomarańczowe Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny,

Była dziś u mnie położna. Zapytałam o dopajanie przy mm. Powiedziała, ze nie ma potrzeby bo te nowe mieszanki już nie powodują zaparć tak jak kiedyś. A jak się karmi mieszanie to już w ogóle nie ma potrzeby. Trzeba obserwować kupkę. Jeśli jest luźna to wszystko jest ok .

Co do mojego karmienia to wszystko wydaje się być ok. Dobra technika przystawiania, wystarczająco częste przystawianie, mały ładnie, efektywnie ssie. Potrzeba cierpliwości, higienicznego trybu życia i mleko powinno płynąc. Dziś zjadł z moich piersi 65 ml przy jednym karmieniu. Niezłe. Co do dokarmiania to mam słuchać siebie. I jeśli nie mogę pogodzić się z wizja głodnego dziecka to "wiszenie na cycu" się u mnie nie sprawdzi. Butelka z mm wcale nie przekreśla laktacji zwłaszcza gdy tak jak u mnie jest zawsze podana PO cycu, nigdy zamiast. Muszę się wyluzować, wysypiać, najadać i nawadniać . Morale poszybowało w górę . I nawet jeśli nie uda się w pełni prżejsc na cyca to i tak każde ml, które mały ze mnie wyssie są cenne

Ciekawe jak tam nasz ostatni dwupaczek...
    No tylko moja ma właśnie zaparcia a wody nie chce buuu

Frezyjks ile podajesz tego Bobotic? I przed karmieniem?

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anka38 Zobacz posta
    No tylko moja ma właśnie zaparcia a wody nie chce buuu

Frezyjks ile podajesz tego Bobotic? I przed karmieniem?
    wiesz co na opakowaniu pisze ze 6 kropli na dzien ale ja podaje tylko 3 i to do karmienia przed kapiela albo zaraz po kapieli wieczorem. Jak dawalam 6 kropli czyli rano 3 i wieczorem 3 to bylo za duzo i tez go brzuszek bolal te 3 wieczorkiem jest ok u nas.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    meg wspolczuje przezyc z mężem. ja naprawde mam kochanego meża . jak jest z nami to robi wszystko w domu pomimo tego ze on na urlop przyjezdza ale twierdzi ze ja tez musze odpoczac .

justys jak tam juz po.

mi moja polozna kazała dopajac malego woda choc jeszcze probuje piersia go 2 razy na dzien karmic reszte to mm. ale on tez nie chce wody pic.

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Nie mialam jeszcze cc. Bo byly nagle przypadki, a ja mam czekac. Dostaje kroplowki nawadniajace i czekac mam. Koszmar,ilez mozna.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    U mnie też była położna. Ona jest taka przewrazliwiona że szkoda gadać. Powiedziała że mam nie wychodzić z małą na dwór do niedzieli bo jest osłabiona po antybiotyku. Ale wzięłam Łucje na chwilę na taras. Mam podawać bio-gaje że względu że jest po antybiotyku i że ja jestem ma antybiotyku. Wiem że waga wadze nie równa ale Łucja od wczoraj przybrała 95g i waży teraz 3570g.
    Justys wiem co czujesz też mialammiec cc przed 8 a miałam przed 10. Czekanie i myśli są najgorsze.

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    My wrocilismy ze spaceru ale duchota na dworzu poprostu nie ma czym oddychac..

Justys moze przespij sie i odpocznij .. Wiem to czekanie najgorsze ale to ostatnia wolna chwila aby odpoczac Zaraz bedziesz na kazde zawolanie swojego babelka

Normalnie padam dzis.. Sennosc straszna mnie dopadla ..

Palina rzeczywiscie strasznie przewrazliwiona ta polozna.. Jeszcze rozumiem jakby byly mrozy itp ale np dzis jest cieplutko na dworzu mozna sie wietrzyc

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Ja odmowilam poloznej do domu.. Jakos jak z Nati mialam polozna do domu to wydawalo mi sie ze oglada mi katy w jakich warunkach jest dziecko.. A wiadomo wynajmowane mieszkanie ma czesto wiele do zyczenia.. Po drugie nic konkretnego mi nie powiedziala i jakos nie chcialam teraz..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów