Strona 911 z 1002
Pokaż wyniki od 9,101 do 9,110 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a ja mam mega depresje poporodową... Zero wsparcia ze strony męża... Od niedzieli prawie codziennie płaczę... kocham te dwa moje skarby ale nie tak to sobie wyobrażałam.... jestem bardzo rozczarowana zachowaniem męża bo jest gorsze niż poprzednim razem jak urodziłam pawełka... A mówił że był wtedy głupi i że zrozumiał że źle robił i takie tam... Ale to było tylko takie gadanie...

Pracuje w delegacji i jak wraca na weekend to bierze pawła i sobie idzie na piwko do kolegi... A w niedziele z rana przyjechał kuzyn i poszli na dwór... Wcześniej mówiłam że mam zapalenie piersi i gorączkę... To tak się przejął że się upił... chciałam pojechać do sklepu po kapustę na pierś.... chciałam go zawołać do niuni a ja patrzę a on ledwo na nogach się trzyma... I musiałam po siostrę zadzwonić aby przywiozła kapustę... Tak się mną przejał...
    Lece bo niunia niespokojna czuję moje emocje...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Palina to super, że już wychodzicie. I tak Cię podziwiam bo jak ja miałam zostać jeden dzień dłużej w szpitalu to już płakałam. Nie wiem czy to hormony były czy taka moja histeria, bo tak już chciałam do domu.

Justys weź no coś pchnij tam, to już 4-ty maja

Meg, no współczuję. Ja na swojego troszkę ponarzekałam ale teraz i zajmuje sie małą jak go proszę i ogarnia w mieszkaniu bardziej no i na zakupy chodzi bez mówienia. A ten Twój to niereformowalny jakiś, nie możesz z nim jakoś poromawiać na spokojnie? No albo focha rzucić i się nie odzywać, nie wiem co na niego może podziałać.

Dziewczyny z dwójką dzieci, podziwiam Was bo ja przy moim jednym szkrabie jestem zmęczona. Chciałabym mieć dwójkę dzieciaczków ale nie wiem czy dałabym radę tak aby mieć jeszcze z tego radość.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Meg współczuję takiego zachowania męża, chyba musisz jeszcze raz z nim poważnie porozmawiać, bo się wykończysz.

Palina nasz mały zużywa więcej niż 10 pieluch, bardzo nie lubi mieć mokro i nawet jak kleksa zrobi to się denerwuje i trzeba go przebierać. Dziś skończy 15 dzień a pieluch poszło małych paczek pampers premium care 7 plus jedna dada, aktualnie mu już zmieniam i raz dada raz pampers bo strasznie drogo to kosztuje hihihi w sumie dady są w miarę dobre, ale jak zrobił mega kupkę to przeciekło na body i pajaca, dobrze, że się zprała na noc też zakładam pampersa bo dada też przesikał. Zdolniacha

Mam nadzieję, że się nie rozpada bo idziemy na spacerwczoraj byliśmy nawet 2 razy, Konradek śpi na nich słodziutko nawet szczekające psy mu nie przeszkadzają.
    Rodzice z moją córą pojechali na wycieczkę do Wrocławia, więc muszę ogarnąć wieczorem ich zwierzyniec, a o 15 znów przyjdzie położna, trochę męcząca pani. Też wam chce oglądać krocze co wizytę? Przy córce przyszła raz obejrzała i jak było wszystko ok to już nie przychodziła. Teraz ta będzie 3 raz.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Synek mój jest żarłoczny, je dziś co 2,5 godziny i cycki i mm. Choć w cyckach coraz mniej, opróżnia je szybciutko i się denerwuje, że więcej nie ma. Mam nadzieję jeszcze z dwa tygodnia aby possał moje mleczko

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Yza Zdrowka oby jak najszybciej ten czas chorob minal !

Palina My tez teraz ok 10 ale wczeniej to nawet niewiem ale bardzo duzo.. Praktycznie co chwile byla kupa a teraz juz nie.. Chyba sie unormowalo trawienie
    Super ze juz domek

Justys U mnie KTG nic nie pisalo .. Praktycznie skurcze zerowe na 20,30 ale czulam skurcze .. To sie poproatu wie ze to skurcz bo ten bol jest jeden w swoim rodzaju
    Zbadali mnie i powiedzieli na Zelaznej ze nie rodze a na dodatek nie mieli miejsc a juz bylo 6 dni po terminie i kazali wczesniej mi sie w tym dniu polozyc na wywolywanie.. Wreszcie na koniec trafila sie fajna pani ginekolog ktora zadz do szpitala na Solcu i na 100 % mieli mnie przyjac.. Pojechalismy z mezem i co sie okazalo na porodowce mialam juz 5 cm rozwarcia !!!! Dlatego w zapis KTG nie wierze.. Wrocilibysmy do domu i co i bym byc moze zdana byla tylko na meza bo o 10.35 urodzilam a na Solcu bylismy o 7.30..

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Meg Wspolczuje takiego zachowania meza Ale jestes silna kobietka i dla dzieci dasz rade! Napewno beda Ci za to wdzieczne!
    Pisz i zal sie co Ci lezy na serduchu.. Bedzie Ci lzej :*

Moj maz niby pomaga ale tez juz widze ze cos Martynka nie spokojna itp to zwala wine na mnie.. Wszystko ja nie dobra matka!!!! Kuzwa nie odzywam sie do niego.. Zamiast mnie wspierac to mnie doluje..Przeciez wiadomo ze dziecko ma prawo poplakac i marudzic.. Eh..
    Dzis w nocy tez bylo ciezko bo nie domyslilam sie ze dziecko moje jeszcze glodne bylo i nie chcialo zasnac.. Dalam jej 120ml mm i zasnela na pol godz pozniej byl placz i nie pomagalo nic ani bujanie i cyc troche zjedzony.. Akurat zdarzylam na nastepne karmienie odciagnac mleko i tak po 1.5h meczarni domuslilam sie dac to mleko sciagniete zjadla 60ml i dzieciak zasnal na rekach :/ Jeju ja juz czasem niewiem co robic wydaje mi sie ze duzo zjadla i nie powinna juz jesc a tu dzieciak glodny :/ Eh.. Poczatki sa trudne...

Bylam tak padnieta ze zasnelam ale o 7 Nati juz pobudka o zgrozo.. Wygladam jak 7 nieszczesc he he

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    [QUOTE=Domi208;3063586]Palina

Justys weź no coś pchnij tam, to już 4-ty maja

Kochana,oj pchnełabym cokolwiek żeby ruszyło Mówiłam małej, że mama ma dzisiaj urodziny i zeby sie urodziła to tylko kopniaka dostałam. Cóż nie chce mieć urodzin tego samego dnia co ja. Więc czekamy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez sysiasia44 Zobacz posta
    Yza Zdrowka oby jak najszybciej ten czas chorob minal !

Palina My tez teraz ok 10 ale wczeniej to nawet niewiem ale bardzo duzo.. Praktycznie co chwile byla kupa a teraz juz nie.. Chyba sie unormowalo trawienie
    Super ze juz domek

Justys U mnie KTG nic nie pisalo .. Praktycznie skurcze zerowe na 20,30 ale czulam skurcze .. To sie poproatu wie ze to skurcz bo ten bol jest jeden w swoim rodzaju
    Zbadali mnie i powiedzieli na Zelaznej ze nie rodze a na dodatek nie mieli miejsc a juz bylo 6 dni po terminie i kazali wczesniej mi sie w tym dniu polozyc na wywolywanie.. Wreszcie na koniec trafila sie fajna pani ginekolog ktora zadz do szpitala na Solcu i na 100 % mieli mnie przyjac.. Pojechalismy z mezem i co sie okazalo na porodowce mialam juz 5 cm rozwarcia !!!! Dlatego w zapis KTG nie wierze.. Wrocilibysmy do domu i co i bym byc moze zdana byla tylko na meza bo o 10.35 urodzilam a na Solcu bylismy o 7.30..
    Sysiasia, mnie tez odesłali z żelaznej na Solec

Drzewko, jeśli dokarmiasz mm... to potem jest mniej pobudzania piersi i pokarm sie nie rozbuja... niech dziecko wisi sobie tyle ule chce... nie cycka, ciumka itp... trzeba sie przemeczycc chwile, ale moze sie rozbuja. Kazda butelka mm nie wspiera tego ze chcesz karmic kp...
    ...ale z drugiej strony mama musi byc spokojna i szczesliwa... wiec sana musisz wybrac, gdzie jest granica walki o kp. Trzymam kciuki!!!

Dzieci na piersi często wisza na cycu, bo zwyczajnie dla nich to bliskość... bezlieczenstwo... pomaga im to usnac, poradzic sobie bolem brzuszka... po prostu wycisza... moj Synek tez ma dni ze wisi wiecej, ale trudno to ja dla niego teraz jestem... kiedy jak nie teraz? Widze jaka jest roznica jak karmilismy go butelka... a teraz na kp... mm jest wygodne ... ale moje dziecko hest spokojniejsze na kp...
    Teraz mamy jakis skok jest taki w 5 tyg... bo wlasnie w dzien sobie sporo wisi ale dzieki temu laktacje pobudza... i mleko jest. Noce sa spoko... dwie pobudkj w sumie, nie licząc tej kolo 23... druga juz jak jest jasni...

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Yza, współczuje kołki u małej!

Meg, musisz ustawić męża do pionu! Masz jakieś sprawdzone sposoby? Prośbą lub groźbą?

Palina, super, ze wracacie do domu!

Ja dziś pierwszy raz sama. Mam czas żeby do Was napisać wiec nie jest źle . Noc za nami słaba, spałam ze 3 h.
    Wypogodzić się trochę to chyba zabiorę dziedzica na spacer .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów