Strona 906 z 1006
Pokaż wyniki od 9,051 do 9,060 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Ja to mam taką dietę, że prawie nic nie jem :/ więc jak dla mnie, to Wy jecie wszystko! Na wypasie, po prostu!

U nas też goście dziś :/ też mi nie w smak, też spora grupa :/ no cóż!
    Podpisuję się i ja też mało co jem.... Ale co się nie robi dla maleństwa...

Maminka ja też dostalam dziś zapalenia piersi,.. Do tej pory chodziłam w usztywnianym starym i porozciąganym zwykłym staniku,,, Ale wczoraj po kapieli założyłam ten z lidla i w nocy straszny ból rano gorączka i kapusta bo mała sama ładnie opróźniała mi tą pierś,,, A na wieczór prawie 39C.
    Dzwoniłam do pediatry czy mogę karmic i brać przeciwgorączkowe,,, I jak jutro dalej będzie gorączka to do lekarza...

A i dziś pierwszy spacerek... wczoraj jeszcze werandowanie robiłam...

Justypj trzymam kciuki za szybką akcję....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    MegW współczuję zapalenia... mi chyba przeszło, bo temperatura nie wraca. Udoskonaliłam metodę karmienia i teraz staram się z dwóch piersi karmić przy każdej turze, bo do tej pory na zmianę robiłam i to był chyba błąd. No ale nikt specjalnie mnie nie uświadomił ani w szpitalu, ani położna w domu jaka jest najlepsza metoda a ja wszystkie wyczytane mądrości w trakcie ciąży gdzieś tam zapomniałam.

Teraz z resztą też jak już dopytuję dokładnie to słyszę różne wersje. Póki co słucham cyców i Juli i pod nich to doskonalę...

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Hej Dziewczyny.
    Nie bijcie - ale niestety totalny brak czasu. Musze sama wszystko ogarniać, niestety mój Misiek ciągle w areszcie, staram się być twarda i jakoś wytrzymać jeszcze trochę czasu - bo mi ho zabrali (z Warszawy) do Olsztyna na dzień przed posiedzeniem sądu to było 20.04...

22.04 o 10:00 urodziłam Szymona - 4180g 57cm ♡
    Poród ekspress niecałe 40min - odebrało pogotowie w domu.

GRATULUJĘ WSZYSTKIM MAMUSIĄ
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Okraglinka Gratulacje malenstwa. Duzy chlopak z niego. kurcze jestes dzielna kobieta dosc ze sama to jeszcze porod w domu. Chyle czola przed Toba. wspołczuje ze nie ma twojego w domu jeszcze ale moze wszystko sie ułozy wkoncu.
    Powiem ci szczerze ze ja tez juz sama maz bedzie dopiero koncem czerwca wiec lekko mi tez nie jest. jakos musze dawac rade choc najgorsze sa czasami wieczory i poranki jak mały rano chce jesc w tym samym xczasie jak starszych do szkoly mam szykowac. no wyc mi sie czasem chce .

Member Awatar alex85
    Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Witajcie, ogarnęłam się w końcu i ja ;-) Jutro kończymy 3 tygodnie, ważny dzień! Trochę już się siebie nauczyłyśmy , umiemy inaczej płakać na hasło "JEŚĆ", inaczej na "JESTEM SAMOTNA" a jeszcze inaczej na "MAMO, ZRÓB KANGURKA, TAK TO LUBIE" :-) Wciąż karmię piersią, choć nie obyło i nie obywa się to bez problemów. Miałam wczesny i bardzo bolesny nawał w 4 dobie po porodzie, miałam również krwawe sutki, teraz znów mam jeden całkowicie bezbolesny a drugi bardzo tkliwy i kiedy pada na niego kolej to mam wrażenie że ktoś mi wbija w niego cały igielnik... Ale mam nadzieję że w końcu i ta pierś dojdzie do siebie. Zosia je mniej więcej co 2-3h. Więc noce są czasem ciekawe. Bywa że czuje się jak zombi. Ale czego się nie robi dla takiego cudu :-) Pępek już nam się zagoil, kikut odpadł bardzo wcześnie bo w 6 dobie. Ja jeszcze się goję, część szwów już odpadła, część jeszcze się trzyma. Jak weszłam na wagę to okazało się że ważę mniej niż przed ciąża wiec byłam mile zaskoczona. Ale brzuch to jeszcze miękka galaretka. Macie na to jakieś sprawdzone sposoby? Buziakujemy :-) :-*

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ratujcie. Nasz synek ma 3 tygodnia, a na tapecie kolki...i to okropne,bolesne i długie..polećcie jakieś sposoby, już nawet podawaliśmy espumisan i sab siplex

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Heej, po jakimś czasie zgłaszam się i ja
    Teraz to mam dużo na głowie, w ciągu tygodnia K jest ciągle w trasie, wraca tylko na weekendy, gdzie ja jeżdżę na studia. Więc i ogarnianie domu, i siebie i Małej, do tego nauka, zaczynają się zaliczenia, mam co robić

przede wszystkim gratuluję nowym mamusiom i wzyzstkimitamy te, które dopiero zdecydowały się dołączyć

nawiąże do tego co pamiętam
    któraś pytała o częstość kupek, u nas na początku było kilka dziennie, teraz raz/dwa na dwa dni, położna mówi że dziecko na piersi może nie robić kupki nawet 10 dni, więc mam się nie przejmować

temat kolek nam na szczęście obcy, ale słyszałam, że nie ma cudownego sposobu, trzeba masować, podawać espumisan czy tam sab simplex i przeczekać

ja po cc tak mocno krwawiłam może z 3 dni, później tylko plamienia, coraz mniejsze, tydzień temu skończyłam plamić

Wiki na początku skóra też strasznie schodziła, z brzuszka, spod pach, zagięcia na stopkach, kąpiemy w emolium, przeszło, teraz skóra ślicznie nawilżona

Okrąglinka, trzymaj się!

Sysia się dawno nie odzywała, jak tam?

Gwiazda nam wczoraj miesiąc skończyła, ale zleciało śmialiśmy się, że jeszcze tylko 215 miesięcy do 18-nastki i spokój

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez awrell Zobacz posta
    Dziewczyny ratujcie. Nasz synek ma 3 tygodnia, a na tapecie kolki...i to okropne,bolesne i długie..polećcie jakieś sposoby, już nawet podawaliśmy espumisan i sab siplex
    Awrell u nas tez kolki sa pomaga ciepła kapiel i do tego daje mu kropelki bobotic jak narazie skutkuje a espumisan stosowalam u wczesniejszych dzieci i powiem szczerze cudow nie działał.

Okraglinka gratulacje, chyba najszybszy poród o jakim słyszałam na dodatek w domu. Najważniejsze że z Szymonem wszystko ok.
    Wczoraj wieczorem myślałam że umrę bo poszłam toalety oddać mocz i dostałam takich boli pęcherza że nie mogłam dojść na swoją sale a to raptem 10m. Ani się położyć śni siedzieć stałam i ryczałam z bólu. Po chwili przeszło. Teraz trochę boli byłam na ginekologii teraz poradzić się lekarza ale jak to lekarz w dlugii weekend nic nie poradzi bo trzeba założyć historie choroby o musiałabym leżeć na ginekologii a córka dama na dziecięcym. Ale powiedziałam że karmie i w ogóle to dała kubeczek żeby zbadać mocz i przyjść z wynikiem.
    Łucja od wczoraj przybrała tylko 20g, nie podobają mi się jej kupy bo są w każdym pampersie i to takie małe kleksy. Ale mówią że jest ok bo są żółte i w ogóle.

Member Awatar iglak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-06 zobacz kalendarz
    Witam.Okroglinka Gratulacje.My nadal w szpitalu już 8 dobę aż wyć mi się chce i jeszcze sobie 2-3 dni posiedzę jak nie więcej bo małemu zacz sie paprać pępek i został mu pobrany wymaz.Musze czekać na wyniki wymazu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów