Strona 905 z 1005
Pokaż wyniki od 9,041 do 9,050 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Ja do kapieli malego nie dodaje nic bo jak narazie jest wszystko ok zadnych oznak Azs nie ma tak jak przy tych dwoch łobuziakach starszych. Myje go mydełkiem bambino i smaruje oliwka z hippa.Jak narazie jest ok.

Co do spacerkow tez wychodzimy 2 razy dziennie na spacerki .

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Na KTG zapisal sie az 1 skurcz o sile takiej ze ho ho. Nic cisza. Usg ok.mala ma 3300 g. Jak się do srody nic nie ruszy mam sie stawic w szpitalu. Moj gin ma dyzur wtedy, powiedział ze nie chce mi za bardzo wywolywac porodu po cesarce pierwszej,ale zobaczymy jak bedzie w srode.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Justyna maz to sie pewnie cieszy, ze jeszcze 2pak
    My na szczęście nie mamy problemow z luszczeniem, ale ja kapie 1w tygodniu tak tu zalecaja, zeby nie znywac noworodkowej warstwy ochronnej.
    Dosyc zimno i wiatr wieje, ale i slonce jest zatem spacerujemy we 3 lub 4 lub ja z Beniem tylko czasami na plac zabawana chwile.
    Wczoraj bylam z dziecmi na dworze ponad godz. Disa spala a ja i Ben w miedzyczasie bawilismy sie na duzym placu zabaw
    Ben daje sie b. we znaki bunt 2latka? masakra. Budzi siostre krzykiem etc. Latwo nie jest . Teraz spi po meczarni z usypianiem to i Disa dobrze spi. Na razie kochana spi dobrze i nie ma jeszcze bolow brzuszka... Ja po obiedzie odpoczywam przy jej lozeczku ale raczej mali czasu jest.
    Maz musi dzis jeszcze do biura powystawuac faktury etc. i chce ba silownie ootem... bo coz dobrze ze na mozliwosc odetchbac tez potrzebuje tego.
    Ubrania juz nosze z przed ciazy ale brzuch jeszcze troche wystaje Tesciowa stwierdzila wczoraj ze szybko stracilam kg ale ile waze nw bo nie mam wagi; )
    Kp b. dobrze jak na razie, musze tylko czasami odpompowac przed karmieniem, bo mala sie krztusi tak szybko plynie i musi odpoczywac. Laktator reczny 3min i 50ml moze zejsc z jednej piersi ale nie zawsze odciagam... nie mam pojecia jak to mozliwe
    Krwawienie b. intensywne niz po 1ej ciazy ale znosne, i dlugo trwalo wtedy tez z przerwami.
    Trzymam kciuki za chorowitkow i za nadejscie wiosny.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    A po kp z Benem mialam @ po 8 mies troszeczke a potem normalna po 10mies. Ale do 5-6 mies byla tylko piers a potem do 10mies tez nie duzo wiecej niz kp.
    Mam nadzieję, ze Disa bedzie pila odciagniete mleko z butli, moze sprobujemy w przyszlym tyg Bo z Beniem bylam b. ograniczona w mobilnosci, bo on tylko piers

Dziewczyny jakie jecie owoce? Bo mam takiego smakach na winogrona że masakra ale boję się. I ogólnie co jecie między posiłkami jakie przekąski?

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Dziewczyny jakie jecie owoce? Bo mam takiego smakach na winogrona że masakra ale boję się. I ogólnie co jecie między posiłkami jakie przekąski?
    truskawki zjadłam przedwczoraj dwie, wczoraj 3 i nic się nie dzieje. Pewnie bym nie jadła ale mój Niemąż nieświadomy zagrożenia przyniósł całe pudełeczko

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Ja z owoców jem głównie banany wczoraj zjadłam winogrona i wszystko jest ok, poza tym piję kompoty z jabłek, gruszek, truskawek...bo przetworzone owoce można wcinać
    Nie ważyłam się ale ogólnie jestem zadowolona brzuch co prawda "flakowaty" ale z dnia na dzień mniejszy.
    Justys życzę aby samo wszystko się zaczęło

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Dzięki za odpowiedzi w sprawie skóry dzieciaczków, ulżyło mi, że nie tylko mojemu synkowi tak się ściera skóra.

Dziś troszkę niespokojny dzień mamy, odpadł nad ranem pępek i się trochę ślimaczy i podchodzi krwią. Wyczytałam aby popsikać octaniseptem i oczyścić suchym patyczkiem. Zobaczymy jak to będzie po takiej pielęgnacji.
    Z uwagi na to,że wcześniej była beznadziejna pogoda-lało jak z cebra to dopiero od wczoraj się werandujemy. Jutro pierwszy spacer, oby pogoda się utrzymała. Mamy też mieć kolejne odwiedziny i w sumie zachwycona nie jestem następnymi gośćmi. Tym bardziej, że to kolejne 5 osób naraz w tym dwoje dzieci, a prosiłam aby w mniejszym gronie przyszli, dupa i tyle mogę sobie pogadać, mój m się już przecież zgodził.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Co do jedzenia owoców to jem cały czas jabłka i piję kompot z nich. Wczoraj zjadłam dżem brzoskwiniowy do naleśników, małemu nic nie jest. Dziś poszedł banan. Mąż mi zrobił smaka lodami śmietankowymi i zastanawiam się czy zaryzykować.
    Jecie lody?

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Ja to mam taką dietę, że prawie nic nie jem :/ więc jak dla mnie, to Wy jecie wszystko! Na wypasie, po prostu!

U nas też goście dziś :/ też mi nie w smak, też spora grupa :/ no cóż!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów