Strona 904 z 1005
Pokaż wyniki od 9,031 do 9,040 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Mam pytanie jak skóra waszych dzieciaczków/? U mojego Konradka jest strasznie sucha szczególnie na brzuszku stópkach rączkach i pod szyjką. Myję go w oilanie więc on już natłuszcza i smaruję też mleczkiem oilan bo nivea nie dawała rady. Ciekawa jestem jak jest u was.
    Lekarz i położna widzieli i nie zaniepokoiło ich to kazali nawilżać tylko.
    Córka też miała suchą skórę, ale braciszkowi schodzi strasznie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez katarzynka1982 Zobacz posta
    Mam pytanie jak skóra waszych dzieciaczków/? U mojego Konradka jest strasznie sucha szczególnie na brzuszku stópkach rączkach i pod szyjką. Myję go w oilanie więc on już natłuszcza i smaruję też mleczkiem oilan bo nivea nie dawała rady. Ciekawa jestem jak jest u was.
    U nas łuszczyła się skóra prawie wszędzie, ale to podobno normalne na początku bo się przystosowuje do nowego środowiska. My kąpiemy w płynie Babydream z Rossmanna i później oliwka Hipp i stópki już ładnie wyglądają, główka też. Doraźnie smaruję też przy zmianie pieluszki tam gdzie akurat zauważę, np. rączki czy brzuszek.

Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Maminka89 Zobacz posta
    U nas łuszczyła się skóra prawie wszędzie, ale to podobno normalne na początku bo się przystosowuje do nowego środowiska. My kąpiemy w płynie Babydream z Rossmanna i później oliwka Hipp i stópki już ładnie wyglądają, główka też. Doraźnie smaruję też przy zmianie pieluszki tam gdzie akurat zauważę, np. rączki czy brzuszek.
    My też w Babydream z Rossmanna i fajnie daje radę, skóra łuszczyła sie tylko troszkę na stópkach i rączkach i posmarowałam minimalnie ziajką (jest napisane że od 1-go miesiąca ale to zauważyłam dopiero później i żadna tragedia się nie stała, fajnie nawilżył i po dwóch razach jest fajna skóra)

Ja po pierwszym porodzie SN krwawilam chyba 3 tygodnie. A po 2 miesiącach dostałam miesiączkę bo nie karmilam piersią.
    Co do skóry to Łucja ma strasznie sucha ale jak leżała pod lampami to nie kazali natłuszcza skóry dzisiaj ją wykapalam w Emolium i posmariwalam też emolium więc zobaczymy jaka będzie skóra.
    Zazdroszczę wam tych spacerów i w ogóle że możecie być z rodzinami. Dzisiaj nawet mój mąż u mnie nie był bo miał trochę pracy a później chciał z Julia pobyć.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    U mńie oczyszczanie wyglada jak srednioobfity okres. Nosze zwykle podpaski już. Po nocy czysto, tylko w dzień jak chodzę to jest obficiej.

Skóra Julkowi się łuszczyla, to normalne podobno. Ja kapie w wodzie z dodatkiem oleju ze słodkich migdałów i moim mleku jak uzbieram z muszli laktacyjnych .
    Potem smaruje olejem z wit. E. Ładnie sie już załagodziła.

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez katarzynka1982 Zobacz posta
    Mojemu synkowi też zaczęła się strasznie łuszczyć jak go kąpali w szpitalu płynem bambino, więc zaczęłam go smarować Emolium. Jak nas wypisali po 11 dniach to w domu zaczęliśmy małego kąpać tez w płynie Emolium i są super efekty. Teraz ma 3 tyg i nic się nie łuszczy. Skóra sprężysta i zdrowa polecam

Co do oczyszczania to u mnie też wygląda jak delikatna miesiączka, używam zwykłych podpasek z Naturella, ale mam nadzieję,że szybko minie
    Ostatnio edytowane przez awrell ; 29-04-17 o 23:05

No dziewczyny ostatni dzień kwietnia te nie rozpakowane zagonic mężów do roboty, później długi spacer i rodzic!
    Fajnie ze dotrwałysmy do końca miesiąca w takim składzie i żadne tragedie się nie wydarzyło no z wyjątkiem jednej...
    Szkoda tylko że niektóre mamusie pojawiły się i zniknęły tak jak Okraglinka i kilka innych.
    Teraz musi być już tylko z górki bo mamy te nasze maleństwa przy sobie.
    U nas piękne słońce choć patrząc że szpitalnego okna na ludzi to chyba zimno bo są grubo ubrani.
    Czasie płyn szybciej bo chce juz być w domu!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Czytam Was na raty bo przy jednym chorowitku biedronkowym, a drugim Maleństwie, trudno o chwilę dla siebie.
    My zaliczamy już spacery regularnie dwa razy dziennie. Chyba, że strasznie pada lub wieje. Wczoraj nawet deszcz nas złapał, ale lekko pokropiło, że dalej spacerowałam z Lucynką, a jako, że alergicy, to po deszczu się super powietrze robi
    Ula wysypana coraz bardziej. Katar też nadal jest, choć inhalacje i psikanie pomaga bo ładnie schodzi.
    Lucynkę wieczorami te kolki męczą, ale nastawiliśmy radio na szumy i zobaczymy czy będzie działało - przy Uli się sprawdziło. Poza tym tak się cieszę, że jest majówka. Mimo, że z planów nici, to najfajniejsze jest to, że J do środy z nami w domu
    Ula już się bawi. J jeszcze śpi z Lucynką, a ja leżę, ale chyba wstanę zrobić śniadanie.
    Trzymajcie się ciepło, zdrówka życzę i pięknej pogody

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Wczoraj byl seks,pilka,masaz sutkow i nic. Dzisiaj u nas ladnie,wiec po KTG bedzie spacer,pilka,seks. Ale watpie by cos ruszylo...

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez justyspj Zobacz posta
    Wczoraj byl seks,pilka,masaz sutkow i nic. Dzisiaj u nas ladnie,wiec po KTG bedzie spacer,pilka,seks. Ale watpie by cos ruszylo...
    Zarobiona jesteś .
    Trzymamy kciuki!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów