Strona 90 z 356
Pokaż wyniki od 891 do 900 z 3555

Kwietniówki 2017

Member
    Róża85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-18 zobacz kalendarz
    ja wymiotuję od umycia zębów więc przeżywam horror na myśl o wypiciu czegokolwiek rano...

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Ania_W
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-04 zobacz kalendarz
    kubek kawy nie wystarczył aby nadgonić braki w czytaniu;-)
    moja córa pobiła swój rekord w chodzeniu do przedszkola. Dwa dni i już leży chora. Myślałam, że już najgorsze jest za nią - w poprzednim roku więcej dni przechorowała niż była w przedszkolu, wakacje całe zawoziłam ją do "dziadków" i nie miała ani jednej infekcji. Wrrrr..

palina Kamilka dostała swój pokój jak miała 2,5 roku. Na początku myślałam, żeby dać jej tylko gruby materac do spania ale ostatecznie wybrałam "normalne" łóżko. Byłam wtedy w ciąży więc pokój od razu był urządzany pod dwójkę dzieci. Kamila często w nocy się budzi, często choruje więc wybór padł na łóżko podwójne. I sprawdza się idealnie - śpi na górze, ma ochronną barierkę, a dolne nawet jak ja na nim nie spię to jest dla jej bezpieczeństwa wysuwane.
    (trochę przydługi ten filmik ale robiony dla mojej kuzynki która była bardzo ciekawa Kamilkowego pokoju https://photos.google.com/photo/AF1Q...27HR3TqbMFKgX1)

CattiBrie śliczny pokój ma Twoja córeczka - baaaardzo w moim stylu;-), hahaha my "przerabiamy Elementarz Falskiego;-)

Okrąglinka całkiem podobne mamy brzuchy, w normalnych spodniach/jeansach to chodzę z guzikiem odpietym, a w czasie jazdy to i zamek odpinam. A ile potem się nagimnastykuję, żeby przed wyjściem z auta go zasunać;-))) Pora na ciążówki się przerzucić;-) Startuje z wagą o 15 kg większą niż przy pierworodnej więc aż strach będzie wchodzić na wagę;/

kakasia26 mam nadzieję, że leżysz już plackiem w szpitalu, pod fachową opieką i wszystko dobrze się skończy. Z całych sił trzymam za to kciuki.

PS któraś pytała o ubrania ciążowe - kupiłam sobie 2 pary takich spodni w różnych kolorach (zwróćcie uwagę na cenę!;-)), i jestem nimi zachwycona. (http://allegro.pl/pa521a-spodnie-cia...402375318.html i http://allegro.pl/z8-b-p-c-ciazowe-s...444756673.html)

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    No ja waże teraz tyle co z Gaba w dniu porodu hahahaha
    No ale cóż...

Później się będę waga przejmować - teraz najważniejsze żeby maleństwo zdrowe było!
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member Awatar Ania_W
    O mnie
    Róża85 też tak miałam. Zjeść cokolwiek mogłam dopiero koło 10.00, a wstaję o 5.45. Tylko wodę mineralną z cytryną umiałam pić. Od paru dni jest lepiej, śniadanie zjadam koło 8.00, ale o wędlinie nawet pomyśleć nie mogę;/

Member Awatar Ania_W
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    No ja waże teraz tyle co z Gaba w dniu porodu hahahaha
    No ale cóż...

Później się będę waga przejmować - teraz najważniejsze żeby maleństwo zdrowe było!
    hmmm... nie wiem jak i kiedy to sie stało ale w ciąży przytyłam nie całe 13 kg, karmiąc małą przytyłam kolejne pare kilo i tak już zostało. Hhaha wszystko się zmienia oprócz mojej wagi

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ja byłam bardzo szczupła jeszcze rok temu
    Bo przy wzroście 180cm ważyłam 69kg - ach..
    A teraz... troszkę więcej
    Ale to wszystko przez to ze jestem Szczęśliwa
    Jest mi dobrze
    Kocham Gotować - na weekend zawsze piekę ciasto to i boczki rosną

No i ponad 3 tyg leżałam plackiem w łóżku... co też pomaga odkładaniu się tego i owego heheh
    No nic...
    Teraz jem - wszystko na co mam ochotę - a dużo tego nie ma
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Agusia1983 nie wiem bo ja na poczaku pierwszej ciąży miałam cukier w normie a i tak później za kilka tygodni miałam z obciążeniem glukozy. Także chyba wszystkie kobiety musza w którymś tygodniu pić ten glukozowy ulepek bleeee. Jak byłam na właśnie na glukozie to było akurat kilka dziewczyn i jedna wypiła to i zwymiotowała kazali przyjśc jej na drugi dzień na powtórkę.
    Obowiązkowo robią wszystkim, a tym z podniesionym cukrem dodatkowo ja myślałam, że będzie ciężko wypić, ale nie było tak źle. Obecnie mam wstręt do słodkiego to może być gorzej.

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Róża85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-18 zobacz kalendarz
    Okrąglinka jakbym czytała o sobie ja rok temu czyli przed ślubem kościelnym ważyłam 55 kg przy 165...a teraz po roku 73.... masakra i z taką wagą startuję!!! ale tez przytyłam ze szczęścia ze wkoncu z mężem sobie mieszkamy oddzielnie, ja kocham gotować i piec ciasta i zawsze na weekend coś pysznego wymyślę...a to drożdzóweczki a to serniczek a to deserek no i masz... bum! juz mam 15 kg nadwagi co to bedzie strach sie bać :/ i równiez leze duzo w łóżku i to nie pomaga schudnąć :/ ale chyba tym bede sie martwiła potem na pewno sie teraz nie bede odchudzac tylko nie obzeram się a nawet wciskam jedzenie po troszku

Ja w pierwszej ciązy przytyłam 14kg a zaczynałam z wagą 63 kg przy wzroście prawie 180 po ciązy szybko zrzuciłam wszystko a nie karmiłam piersią zaczęła się moja choroba i ze zmartwienia chudłam ważyłam 58-59 kg wszyscy mówili że bardzo źle wyglądam. teraz warzę 63 kg zresztą już pewnie trochę przytyłam nie ważyłam się tydzień. Także oby było tak jak w pierwszej ciązy że szybko mi zginą zbędne kilogram.

Tak patrzę na wasze suwaczki i moja ciąża chyba jest najmłodsza bo u mnie dzisiaj dopiero 7 tydzień. Internet wyliczył mi termin na 30.04 zobaczymy jak wyliczy moja ginekolog w czwartek.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów