Strona 9 z 327
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 3267

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Dorotanna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    CattiBrie, ALIMAK fajnie, że jesteście, gratulacje!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    neira88

O mnie
    Mama cudownego syna :)
    ja niestety opuszczam wątek.. gratuluje już obecnym na wątku i tym, które dopiero dołączą trzymajcie się i niech maluszki rosną zdrowo!

Byłam dzisiaj w lab. robić awidność IgG Toxo... czekam na wynik, obiecali dzisiaj popołudniu... miałam małe miano IgG więc pewnie stare zakażenie... ale sprawdzić muszę. Oby tak właśnie było...

Junior Member Awatar eMilki
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-17 zobacz kalendarz
    Witajcie nowe Mamusie
    Maminka89 pierwsza ciaza to zawsze stres. Jak dowiedzialam sie ze mam Moje wyczekane dziecko
    to juz w piatym tygodniu szlam do lekarza ale nic nie bylo widac tylko pecherzyk , powiedzial ze jest ok i mnie uspokoil, kolejna wizyte
    na 7-8 tydzien , wtedy juz serduszko bylo widac i moj L sie poplakal - a nie jest z tych ;;beczących''

Asia W poronilas jak starals sie o drugie dziecko? cos sie dzialo powaznego?

Moniczek77 przypomnisz sobie wszystko. Będzie dobrze natura nas tak stworzyla ze organizm sie przestawia
    Kiedys tez spalam nawet 12 godzin pod rzad, 8 miesiecy nie mialam jeszcze ciaglego snu przez 6 godzin (w sensie bez pobudki)

Dorotanna ja tez wszystko notuje , mam pełno karteczek , list
    to sie sprawdza.
    teraz wyjelam notes z 2015 roku i wiem kiedy u lekarza bylam w pierwszej ciazy, kiedy mialam okropne mdlosci , kiedy prenatalne itp...
    Mialam zalozony skoroszyt z wszystkimi badaniami, wynikami , teraz tylko wyciagnac z szafy .
    jednak nie wiem czy to dobry pomysl porownywac ta ciaze z poprzednia , troche lzej bo wiadomo co robic , pewnie i tak bede panikowac.

Ania W
    Badania prenatalne , fakt przyspozyly mi duzo zmartwien bo wykryto ARSE u mojego Malucha, przejmowalam sie, plakalam chodzilam nerwowa
    balam sie , a dziecko urodzilo sie zdrowe , nad wyraz idealne.
    po porodzie jeszcze chodzenie do lekarzy kardiologow z Malym no bo przeciez wykryli wade....wszystko niepotrzebnie.
    Mimo wszystko chyba zrobie te badania bo niepokoj tez jest zly, zreszta jeszcze sama nie wiem

neira88 co sie stalo ze nas opuszczasz?

Pozdrawiam Was Kochane

... Widzę, że sporo jest mam .. po raz kolejny ja jestem bardzo ciekawa...samej siebie jako mamy po raz drugi
    Póki co czuję się świetnie można powiedzieć... jedynie co mi dokucza to senność... ale poza tym tak jak w pierwszej ciąży, zero mdłości itp... o i zachcianki nieco inne...bo mogę cukinię jeść w każdej postaci i wszelkie owoce... mleka w kawie nie toleruje ...nagle ... i papierosów ... lepiej niech palacz się nie zbliża, bo na km czuje...

Senior Member
    neira88

O mnie
    Mama cudownego syna :)
    eMilki - jak na złość nałożyło się tyle stresów i niespodziewanych sytuacji, że nie mój organizm zwariował i hormony się totalnie rozstroiły. wczoraj byłam u gina - wygląda, że wszystko ok. czekam na @ i kolejny cykl próbujemy

neira88 ... powodzenia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Neira88 - nie poddawaj się, w końcu się uda (mi się udało po prawie dwóch latach), trzymam mocno kciuki!

Wczoraj byłam na pierwszym usg (6t), serduszka niestety nie było jeszcze widać, ale wiem że nie powinnam się jeszcze martwić dzidziś ma już 5,7mm

Przy okazji gratulacje dla kolejnych mamuś
    Ostatnio edytowane przez Lipka ; 12-08-16 o 13:54

Uff, odetchnęłam z ulgą...w drugim lab. okazało się, że jednak nie chorowałam na toxo... w tym pierwszym miałam bardzo niskie miano, a że to badanie niespecyficzne... więc różnie mogło wyjść. Reasumując mam igG i igM ujemne... i powtórka IgM w 7 miesiącu ciąży...

Jak weekendowe samopoczucie? My się Córą zaraz na jakieś zakupy owocowe wybieramy na ryneczek Trzeba witaminki kupić...

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc Wszystkim ! Znalazlam to forum z nadzieja, ze bede miala z kim popisac Jestem juz mama 2 latki To bedzie moja druga ciaza, ktora trafila sie nam w najmniej oczekiwanym momencie.. Mialam troche stresu wlasnie teraz brrr .. Mamy termin na 12 kwietnia Pozdrawiam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów