Strona 899 z 1006
Pokaż wyniki od 8,981 do 8,990 z 10052

Kwietniówki 2017

Iglak musimy być silne dla naszych maleństw choć wiem że nie jest łatwo.
    Martulka współczuję przeżyć ale ważne że jest już ok.
    Justys to bierz męża i do roboty!
    Maminka to przeżylas chwilę grozy. U nas odpadł równo po tygodniu bez 3 godzin hehe.
    Figa najważniejsze że z małą wszystko ok, dobrze że akcja była ekspresowa. ja mam rozpuszczalne i kilka normalnych które ściągnięto mi w sobotę przy wypisow a Łucja urodziłam we wtorek.
    Lucja nadal się opala choć teraz mogę ją więcej wyciągać. Jutro pobranie krwi i moczu i zobaczymy ile spadła zoltaczka. Tak bardzo brakuje mi mojej Julki że gdy tylko o niej pomyślę to rycze jak głupia;( zaniedbalam ja ostatnio i źle się z tym czuje. Niby nie ma źle z dziadkami i tata w domu ale jednak pewnie bardzo przeżywa brak matki. ..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Wspolczuje Wam przezyc dziewczyny. Jestem dobrej mysli, ze teraz bedzie juz tylko lepiej.
    Sama w takich monentach bardziej doceniam to co mamy. Sciskam Was

Member
    Fiszka

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny!

Nasza Małgosia przyszła na świat 7. kwietnia o godzinie 9:19! Waga 3340 g i wzrost 53 cm.
    Bardzo chciałam rodzić sn i bez znieczulenia, ale nie udało się. Najpierw dostałam znieczulenie, bo skurcze były bardzo silne. Szyjka rozwarła się do 4 cm, małej groziła zamartwica wewnątrzmaciczna, a wraz z tym niedotlenienie, więc skończyło się cc.

Piszę z takim opóźnieniem, ale dopiero teraz ogarnęłam się.

Małgosia jest bardzo absorbująca. Mało śpi, nie chce spać w swoim łóżeczku, więc na razie śpi z nami, ale zastanawiam się jak ją nauczyć spać we własnym łożu?

Czy Wasze dzieci też mają problem z brzuszkami? Ciągłe bóle i gazy? Jak sobie z tym radzicie?

Wczoraj także na buzi małej pojawiła się wysypka, wygląda to na trądzik. Która z Was ma z tym problem i czy są jakieś nieinwazyjne sposoby, aby tego się pozbyć?

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Palina, oby było coraz lepiej! Super, ze możesz kp. Julia na pewno tęskni ale jest pod dobra opieka!

Martulka, współczuje Ci przeżyć :*. Dobrze, ze macie to już za sobą.

Figa, to faktycznie niewesoło u Ciebie było dobrze, ze szybko zrobili cc i z mała wszystko ok. Jeszcze Ty dochodź do sobie i będzie pięknie .

Iglak, super, ze z synkiem lepiej. Przybiera bardzo ładnie!

Maminka, przed porodem strach, ze otworze dziecko przez ten pępek był ogromny . U nas kikut jeszcze się trzyma i bardzo bym chciała żeby odpadł.

Justys, stosuj się do zaleceń!

Macierzanki dziś nie widać chyba . Czyżby unboxing?

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    witam,

Troche mnie tu nie było ale opieka nad wcześniakiem pochłania mi trochę czasu pozatym przyznam szczerze zazdrościłam Wam tego radosnego oczekiwania na porody, wsłuchiwania się we własne ciała itp. Co nie oznacza ze nie chce być z Wamipoprostu na te 2 tyg. musiałam od naszego forum "odpocząć".
    Nam wczoraj minoł termin porodu a mały ma już 6 tyg. - jzk ten czas leci. Niestety ma duże problemy z brzuszkiem budzi się w nocy nawet co godzinę a ja chodzę jak zombi . Pocieszam się ze jeszcze z 2 - 3 lata i będę przesypiać noce hihi pomijając te jak będzie chorował/będą śniły się koszmary itp.

Member Awatar iglak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-06 zobacz kalendarz
    Dziękuję wam dziewczyny za słowa otuchy odrazu się lepiej czuje.

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Dziewczyny współczuję przeżyć... Figa, Martulka, Palina... ściskam mocno...
    Co do brzuszka to niestety jak karmimy piersią to nasza dieta ma na to wpływ i nikt mi nie powie że nie... ostatnio się naszej Pyśce bardzo ulewało tak od 3 dni... aż wymiotowała a to odkąd zaczełam znów pić mleko... bo robiłam bawarkę na pokarm i rozpuszczałam fameltiker w nim...
    Do tego jem prawie na okrągło to samo bardzo chudo i delikatnie... ale czego się nie robi dla naszych maluszków...

Dziś byłam prywatnie u dr i kazała pić mleko bez laktozy... No i niestety uszko jedno jest tkliwe i ją pobolewa... A i mamy zrobić analizę moczu... Wybadała ze wszystkich stron... A na fundusz jak byłam to tylko słuchawką zbadała i tyle... masakra....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Ja to mam w domu strasznego żarłoka albo na maksa niewydolne cycki. Delikwent zjada z obu piersi. Obstawiam go po ok 40 min jak już słyszę ze nie ssie efektywnie i ńic nie przełyka. Siadam potem do laktatora żeby dać sygnał, ze produkcje trzeba wzmóc. Udaje mi się jeszcźe odciągnąć między 30 a 50 ml. Podaje to małemu bo oczywiście głodny. Zjada to i dalej szuka cyca i ssie piąstki. Robię wiec jeszcze 30 ml mm i on to zjada! I mamy chwile spokoju. Jedno karmienie trwa ze 2 h z tymi wszystkimi procedurami . Praktycznie jest karmiony w trybie ciągłym. Teraz na zasnął a nie spał od 11 .

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Fiszka, gratulacje!
    Nasz mały tez ma lekki trądzik noworodkowy. My smarujemy mu buzie mieszanina oleju ze słodkich migdałów, oleju lnianego i odrobińy witaminy E. Ładnie mu schodzi.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Figa, kochana, masakra przeżycie! Dobrze, że już dobrze!
    A usunęli Ci te mięśniaki przy okazji cc?
    Bo mnie niestety nie, nie było czasu i za duże ryzyko przedłużania operacji przy moich chorobach :/ i teraz niewiadomo kiedy będzie można się ich pozbyć :/

A u nas chyba ospa! J pojechał z Ulcią do dr bo ten katar jest cały czas, a jeszcze wyskoczyła parę krostek z taką wodą w środku. Nie wiem czy to ospa, ale lepiej jechać i mieć pewność co i jak bo nie wiem czy na spacery Młoda -
    Starsza może chodzić.
    Lucynkę boli brzuszek, ulewa i bąki też pryka. Położna mówi, że tak może być, taki jej urok, ale też możliwe, że to kolka bo codziennie o tej samej porze się zdarza :/ robię masaż brzuszka i podaję czasami espumisan.
    Dieta ma ogromny wpływ na mleko. Lucynka ma lekkie uczulenie, na szczęście bez tragedii, ale lekko szorstkie policzki ma. Dietę mam bardzo rystrykcyjną bo wiem jak było przy Uli. Dziś zjadłam troszkę ryby jak dobrze jest zjeść coś innego
    Ogólnie zaczynamy funkcjonować bez zegarka w ręku, tzn. od początku Mała je na żądanie, ale nie usypiam jej na siłę, staram się wyluzować by nie popełniać tych samych błędów co przy Ulci, spacery zaliczamy już dwa na dzień, dość długie i nie chodzimy na paluszkach w dzień - przy Uli tak było i później nie mogliśmy się ruszyć jak spała, teraz staramy się funkcjonować normalnie, zachowując zasady dobrego wychowania hehe

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów