Strona 896 z 1002
Pokaż wyniki od 8,951 do 8,960 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Dzien doberek. Wkoncu moge sie napic kawy bo mały w lozeczku leży.
    Od wczoraj uczymy sie na smoczka bo juz nie wyrabiam, non stop na rekach i placz jak nie ma mleka w buzi. Wiec probuje go nauczyc na smoczka jak narazie godzine juz lezy w lozeczku tylko co podejde i smoczka mu podam bo wypadnie z buzi.

Co do plesniawek ja przy kazdej kapieli malego wieczorem czysczy gazikiem i woda buzie w srodku. Przy dwoch tak robilam i zaden nie miał plesniawek.

my bylismy wczoraj na USG przezciemiaczkowym. Naszczescie wszystko wporzadku.

Co do antykoncepcji zamierzam tabletki brac ale czekam na wizyte po 6 tygodniach i wtedy poprosze gina o recepte.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    frezyjka, witaj w klubie. My też uczymy małą smoczka. Z trzech smoczków Lovi, każdy od 0+ przypadł jej tyko jeden - dynamiczny. Oglądnęłam wszystkie i ten jeden jest odrobinę mniejszy. Najważniejsze że spełnia woje zadanie i gwiazdeczka jest spokojniejsza. I nie trzeba jej nosić tyle na rekach, od jej ciężaru już ręce bolą, ma 15 dni i waży 4400 !

Była u nas lekarka, wszystko w porządku. Zażółcenie schodzi, kikut pępka ładnie się goi. Dostaliśmy skierowanie na bioderka do poradni w szpitalu, ale terminy tak odległe że idziemy prywatnie.

Jutro ostatnia wizyta położnej, poproszę ją o zdjęcie szwów.
    Popękałam w niefajnym miejscu i szwy mam aż pod pośladki.
    Cholera, ani siedzieć ani chodzić bo przeszkadzają.

Pogoda brzydka, ale nie pada i jest ciepło, więc na bank zaliczymy spacer.

My też próbujemy​ nauczyć się smoczka ale idzie ciężko. Wczoraj po tygodniu już odpadł Łucji pępek boję sie że to za wcześnie. Jutro kolejna wizyta położnej.
    Oj coś cicho od poniedziałku na forum mamy przeterminowane gdzieś uciekły czyżby na porodówkę? Czekamy na wiesci dziewczyny.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    U nas dziś znowu chłodniej, ale na spacer idziemy jak codzień ok.12/13.
    Mój J dziś po pracy idzie na małą imprezę bo jest sponsorem w jakiejś akcji charytatywnej więc pewnie sama będę musiała ogarnąć dziewczyny do spania.
    Ula z katarem się obudziła :/ do przedszkola poszła bo dziś ma te zawody sportowe i bardzo chciała w nich uczestniczyć, ale jutro już jej nie puszczę. Muszę ją podkurować w domu - inhalacje, psikanie. Tym bardziej, że zaraz majówka więc mam czas by zwalczyć katar na spokojnie.
    Zważyliśmy wczoraj Małą i 4 kg wyszło, tylko była ubrana i w kocyku więc troszkę mniej waży. Ale widać, że fajnie przybiera na wadze i takie słodkie pultonki się robią na nóżkach i podwójny podbródek

Dziewczyny, jak u Was zwierzaki reagują na Maleństwa?

Bo u mnie młodszy kot olewa Lucynkę, w ogóle sier nią nie interesuje, a jednocześnie, jak ktoś dzwoni czy przychodzi, to zaraz biegnie i staje przy niej, jakby pilnowała. A starsza, to.nie odstępuje jej na krok prawie cały dzień. Śpi w tym samym pokoju co Mała, a rusza się tylko by zjeść i się załatwić, czasami by coś nabroić hehe
    I ostatnio starsza podchodzi i obwąchuje Małą i noskiem dotknie rączki, albo główki.
    Zaś psiak u rodziców, to kompletnie nie zwrócił na nią uwagi. Zero zainteresowania.
    Ciekawa jestem jak u Was.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Dziewczyny, karmiące piersią, czym smarujecie biust?
    Bo ja oliwką zwykłą hipp. Ale może przydałoby się coś bardziej ujędrniającego.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    U nas pada deszcz od rana. Właśnie wstalam z drzemki, biore sie za obiad potem po Maje do przedszkola.

Jutro mam KTG i juz o nim myślę...

Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Oj coś cicho od poniedziałku na forum mamy przeterminowane gdzieś uciekły czyżby na porodówkę? Czekamy na wiesci dziewczyny.
    Mówiąc wprost tematyka, co oczywiście zrozumiałe, się troche zmienła ciężko mówić coś o brodawkach, karmieniu itp jak jeszcze czekam na rozwiązanie po prostu jeszcze nie mam takich doświadczeń. U mnie dalej nic. Jutro kończę 41 tc. Zależnie od sytuacji na oddziale albo jutro albo w piątek przechodzę na szpitalny wikt i opierunek, no chyba że mała się wcześniej zdecyduje

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Justy, oby skurcze ładne wyszły na KTG

Macierzanka, myślę, że szpitalny wikt szybko Malca zmotywuje do wyjścia

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Dziewczyny,odebralam corke z przedszkola i wychowawczyni powiedziala ze panuje ospa i szkarlatyna w przedszkolu. W ich grupie 2 dzieci mialo ospe,1 szkarlatyne. Ja ospe przechodzilam jako dziecko, ale jakby corka zaraziła sie czyms to niemowlak i ospa/szkarlatyna w domu? Boje sie.

Cześć dziewczyny. Podczytywałam was przez wiekszość ciąży, ale nie zdecydowałam się zarejestrować. Teraz jestem już mamą i uznałam że teraz spróbuję Jeśli chodzi o mnie to jest to moje pierwsze dziecko córka Liliana urodziła się 09.04 tydzień przed terminem, który był na 16. Ciąża przebiegała znośnie. Poród był w porządku wody odeszly o 1 w nocy do 7 rano nie bylo skurczy ani rozwarcia i podpieli oxy. O 10 zaczely sie skurcze porodowe o 14. 15 parte a o 14.39 Lili była na świecie. Troche mnie nacieli mialam 4 szwy. Karmimy sie kp

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów