Strona 895 z 1006
Pokaż wyniki od 8,941 do 8,950 z 10052

Kwietniówki 2017

U nas dzisiaj była próba mleka modyfikowanego i hmm nie wiem. Bo tak zrobiłam i dałam jej Bebilon pronutra wypiła 50ml o 11 a o 14 sie obudziła i zjadła z obu piersi. Teraz zrobiła kupę taka dużą że ledwie się zmieściła i nie wiem jak wygląda prawidłowa kupa po cycu i mm :/ zresztą pewnie nie zdążyła jeszcze strawić tego mleka. U nas w każdym pampersie jest kleks z kupy ale nie taka ilośc jak teraz była. Poratujcie jak ma wyglądać prawidłowa kupa!
    Moje brodawki nadal bolą ale zauważyłam że mała lepiej ssie i szybciej bez tych kapturków i bądź tu człowieku mądry co robić.
    Dzisiaj mam termin porodu chba pora zmienić suwaczek hehe.
    Co do antykoncepcji na razie nie myślę choć powiem szczerze brakuję mi bliskości z mężem i jemu też. A tymbardziej że u mnie hormony tak buzują że potrafię ryczeć bez powodu.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    kaskach2007

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    kochane wracam i ja do was dzis wrocilysmy do domku i przyzwyczajamy sie do siebie, mala jest kochana je i spi.poki co dostala 10 pkt po porodzie, wody odeszly mi o 11.30 o 14;45 mala byla juz ze mna. bole parte najgorsze w zyciu ale dalam rade. mialam super polozna, tylko niewiem co gorsze naciecie krocza czy male pekniecie. krocza niemialam nacinanego za to peklam deko i mam 3 szwy
    kp po raz kolejny dla mnie nierealne, brodawki mam tak pogryzione pokrwawione i wklesle ze masakra, od dzis mm bo widze ze zapotrzebowanie mojego dziecka na pokarmy jest spore.
    pozdrawiam Was serdecznie

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Autokorekta jest świetna :/

Palina, kupa dziecka karmionego naturalnie może być brązowa, żółta lub pomarańczowa.
    Trzeba się cieszyć, że dzidziuś wali kupę, gorzej jakby go brzuszek bolał!

Ania b, dobrze, że J będzie w domu. Zawsze to pomoc, a przy dwójce maluchów, w tym jednym chorowitku, to już w ogóle.
    Byłabym się polegać tylko na tym, że karmię piersią i to miałoby być zabezpieczenie. Nie chcę ryzykować bo w razie zajścia, to nie mam szans na donoszenie ciąży bez brania leków odpowiednio wcześnie przed! A nie chcę znowu tego przechodzić do tego po cc raczej nie wskazane jest szybkie zaciążenie. I choć przy Uli okres dostałam 9 msc po porodzie, to teraz może być inaczej. Nigdy nie wiadomo!

Coś ostatnio cicho tutaj, pewnie znowu się dziewczyny rozpakowują

Cattie jak u Was?

Sysiasia, helloł!

Drzewko, jak idzie kp?

Czytam na bieżąco, ale odpisać nie mam czasu od razu i tak na raty. Pewnie o kimś znowu zapomniałam :/

My dziś dwa spacery zaliczyłyśmy w tym drugi do przedszkola po naszą Ulę ale się cieszyła i jaka dumna była, że siostra po nią przyszła hehe

Jutro Ulcia jedzie na zawody sportowe do innej szkoły. Bardzo jest podekscytowana tym! Mój kochany sportowiec!
    Teraz jest na treningu i później mają z J jechać kupić nową wagę

Jakoś szybko mija mi czas! Tak dzień za dniem, a końcówka ciąży tak się dłużyła.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Kaskach, najważniejsze by Dzidziuś był zdrowy i Ty wyluzowana nie każdy musi kp, świat się od tego nie zawali. Jak już w domu jesteście, to będzie tylko lepiej

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Palina,mój mały jadł moje mleczko i troszkę dokarmiała mm. Kupa jest żółto pmaranczowa i ma trochę grudek. Położna powiedziała, źe piękna . I kleks w każdej pieluszce .

Ania, super, ze Benio już lepiej się czuje i ze mąż jednak z Wami zostanie!

Ja o antyncepcji ńie myślałam. Jak pójdę na kontrole po połogu to przeglądam to z ginka. Na kp w tej kwestii nie liczę, za duże ryzyko. Generalnie to ciężko będzie się przyzwyczaić do antykoncepcji. My praktycznie od samego początku uskutecznialismy ruletkę watykanska . Zawsze miałam bardzo regularne cykle wiec był łatwo. Ale teraz coś trzeba będzie. Bo libido jakoś nie jest mniejsze przez kp . Poprzytulalabym się, K widzę ze tez ale trzeba czekać.

Dziś rańo była u nas nasza konsultantka ale już w ramach wizyty patronażowej. Mały przybrał kolejne 90 g i do masy urodzeniowej brakuje mu tylko 100 g . Wszystko z nim w porządku, jak tez się ładnie goje i obkurczają. Hemoroidy tez już o niebo lepiej.

I najwazniejsze! Dziś podczas wizyty patronazowej spróbowaliśmy karmić piersią i pięknie nam się udało . Pięknie przelykal! Wcześniej tego nie słyszałam. Dziś cały dzień na moim cycusiu. A najlepsze jest jak już pojjei zaczyna przysypiac to mruczy jak mały zadowolony, najedzony misio . Normalnie koooocham to!
    Jutro mamy wizytę u pediatry i zobaczymy jak się waga zachowa po całej dobie na moim cyniu.
    Dziś zrobiliśmy długi spacerek bo było ciepło. Spacerowaliśmy ze dwie godziny. Nogi mi w tyłek weszły .

A jutro mamy sesje noworodkowa .

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Palina co do kapturków (nakładek sylikonowych) to niestety utrudniają dziecku opróżnienie całej piersi... ja też mam strasznie podgryzioną brodawkę i na lewą pierś zakładałam ale mało pokarmu zaczełam mieć.. nawet jedną uciełam aby brodawkę czuła ale źle łapała...
    I teraz zakładam nakładkę i po jakiejś chwili jak zessie trochę mleka zdejmuję nakładkę i dalej już bez... i wtedy dajemy radę... spróbuj polecam...

Wczoraj byłam z Pyśka u lekarza bo i tak mieliśmy podjechać się zważyć a przy okazji chciałam aby ją osłuchała bo tak jej charczało gdzieś w klatce piersiowej... niby osłuchowo ok... ale nie jestem zadowolona z tej wizyty bo dr pędziła na obiad i tak na odwal nas zbadała...
    A dziś jeszcze miałyśmy akcje... dwa razy Patryśka zwymiotowała mlekiem... raz podałam jej mleko z butli bo odciągnełam bo miałam do fryzjera jechać... i leżała grzecznie w wózku obok mnie i jak nie chlustnie na pół kuchni... i zaczeła się krztusić... dobrze że byłam przy niej bo nie wiem jakby to się skończyło...
    A potem po kąpieli... ładnie najdła się i odłożyłam ją do łóżeczka i zaczeła płakać więc wziełam ją na ręcę.. i znowu fontanna... aż się boję zostawiać ją bez opieki...

I nie wiem czy nie podjadę do takiej pediatry prywatnie...

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Palina na brak pokarmu polecam... Fermaltiker...

Wczoraj miałam dołek laktacyjny... popłakałam się że mam mało pokarmu... a dziś piłam Fermaltiker, bawarkę, herbatkę laktosan i oczywiście wodę... i dziś o niebo lepiej... a i jeszcze karmi dziś podpiłam...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Palina my karmimy się mieszanie i kupki są albo kleksy albo takie większe o konsystencji musztardy, żółte i z grudkami, ponoć ok

A pytanko mam takie czy w ramach uniknięcia przez dziecko pleśniawek pielęgnujecie jakoś jego język i jamę ustną?

Muszę bardzo pochwalić mojego m jest super tata. Jest z nami praktycznie cały czas i przy akcji porodowej i teraz bierze udział w pełnej pielęgnacji naszego małego cudu. W nocy z nami wstaje, gdy karmię cycusiem on szykuje mleko w butli, karmi też z niej. Przewija siku i kupki i szybko opanował sztukę ubierania Konradka

A co do smoczków my uspokajacza nie dajemy, na razie nie ma potrzeby. A co do butelek i smoczków antykolkowych to polecam te szklane lovi. Mały nie ma zaburzonej chęci ssania moich cycy dopóki mu leci coś z nich hihihi

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Co do antykoncepcji to na początek na pewno gumkimoże potem pomyślę o spirali, ale muszę do tego zrobić testy na alergię na metale bo na niektóre mam uczulenie.
    Hormonów na razie nie chcę niech mi odpocznie trzustka i wątroba szczególnie po tej cukrzycy ciążowej i nagłym zatruciu tuż przed porodem.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Co do polepszaczy pokarmu
    Piję słód jęczmienny w postaci kawki 4 razy dziennie do tego herbatka wspomagająca laktację i na mnie to nie działa nie czuję żebym miała przez to coś więcej. Z drugiej strony może gdyby nie wspomagacze to kompletnie może by mi nic z cycy nie leciało

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów