Strona 894 z 1002
Pokaż wyniki od 8,931 do 8,940 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej.
    Niestety nie pomogee jak to jest z tym opiekuńczym. Mój J nie brał, niestety.

Z tym wiszeniem u cyca, to dokładnie tak jest - cycuś to nie smoczek i trzeba dziecko pobudzać do ssania, a jak nie -to zabrać i tyle. Dziecko się przyzwyczai i później będzie się bawiło cycuchem.

Poszłam wczoraj po Ulę do przedszkola, ale była radość dziś już się pytała czy znowu ją odbiorę bardzo by chciała by Lucynka też po nią przyszła. Zobaczymy jak pogoda, bo zapowiadają dziś 17° i nawet J mówił, że jest ciepło, a on typ zmarźlaka

Plan na dziś to zaliczyć dwa spacery, jeśli pogoda pozwoli, wizyta położnej, muszę pranie zrobić i w mieszkaniu pogarnąć. Marzą mi się kwiatki na balkon, ale to po weekendzie majowym bo J musi uporzadkować trochę na balkonie.

Idę szykować śniadanie
    Miłego dnia dziewczyny

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Nam w szpitalu powiedzieli, że jak mąż chce na mnie zwolnienie, to oni wypiszą.

Co do tego ciągłego widzenia ja cycu, może spróbować dać smoczka? Może dziecko ma taką dużą potrzebę ssania, a teraz robią te wszystkie dynamiczne i inne smoczki, które nie zaburzają odruchu ssania, więc to może mniejsze zło.

Dziewczyny, nie wiem czy pamiętacie, a niektórych yu na pewno wtedy jeszcze nie było, ale jakoś w 6 miesiącu ciąży dostałam informację, że mogę być dawca szpiku.Przeszkodą była właśnie ciąża i p9zbieksze karmienie piersią. Orientuje się któraś z Was czy w razie jakbym była dalej "potrzebna" mogłabym po prostu na jakiś czas odstawić Małą od cyca (zrobić zapasy mleka na ten czas) i potem powrócić do karmienia czy muszę definitywnie skończyć karmienie zanim się zgłoszę? Bo nigdzie w internecie nie mogę znaleźć informacji.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ala_D Zobacz posta
    Nam w szpitalu powiedzieli, że jak mąż chce na mnie zwolnienie, to oni wypiszą.

Co do tego ciągłego widzenia ja cycu, może spróbować dać smoczka? Może dziecko ma taką dużą potrzebę ssania, a teraz robią te wszystkie dynamiczne i inne smoczki, które nie zaburzają odruchu ssania, więc to może mniejsze zło.

Dziewczyny, nie wiem czy pamiętacie, a niektórych yu na pewno wtedy jeszcze nie było, ale jakoś w 6 miesiącu ciąży dostałam informację, że mogę być dawca szpiku.Przeszkodą była właśnie ciąża i p9zbieksze karmienie piersią. Orientuje się któraś z Was czy w razie jakbym była dalej "potrzebna" mogłabym po prostu na jakiś czas odstawić Małą od cyca (zrobić zapasy mleka na ten czas) i potem powrócić do karmienia czy muszę definitywnie skończyć karmienie zanim się zgłoszę? Bo nigdzie w internecie nie mogę znaleźć informacji.
    Zadzwoń lub napisz do nich i się zapytaj. To najlepsze źródło informacji, wiedzą najlepiej.

Co do smaczków, to nie wierzę w ich dynamiczność, naturalność i inne marketingowe hasła głoszące, że nie zaburza on odruchu ssania. Nam położna powtarzała by nie podawać smoka do końca 6 tygodnia życia dziecka, wtedy już powinno się dzieciątko na tyle do cyca przyzwyczaić, że ssanie nie powinno być zaburzone. Oczywiście wszystko jest kwestią indywidualną, ale my w ogóle jesteśmy przeciwnikami smaczków.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

yza - Twój post że tak powiem: "made my day" pewnie pisałaś z telefonu i "smoczków" przekręcało Ci na "smaczków" wszyscy kochamy autokorektę :P <3 a ja przed chwilą dyskutowałam z Mężem o smaczkach dla psa o tym że będę piekła znowu ciastka dla psa bo nie ufam tym z paczki i w ogóle :P a tu czytam że "Co do smaczków, to nie wierzę w ich dynamiczność, naturalność i inne marketingowe hasła głoszące, że nie zaburza on odruchu ssania. " i myślę sobie jak odruch ssania u 5 letniego psa :P także uśmiałam się sama z siebie

u nas dalej dwupak

Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Katarzynka w szpitalu przy wypisie powiedzcie ze mąż bierze na Ciebie opiekę max jest 14 dni.

Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Moj m wziął 2 dni okoliczn, 2 dni opieki tej 100% i od razu 14 dni ojcowskiego

U mnie opiekuńcze wystawiali w szpitalu. Resztą postów nadrobie potem.
    Po wizycie u lekarza mała miała pobraną krew na CRP, Bilurbiline, i morfologie. Ma jeszcze krople do oczek bo strasznie jej ropieją. Nie orientuje się któraś ile razy dziennie moge brać uro furaginum? bo nie dopytałam u lekarza i nie wiem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Hej dziekuje dziewczyny. U nas dosyc ciezki dzien byl wczoraj ale noc lepsza? Zasnelam podczas karmienia, pierwszy raz mi sie zdazylo ale przespalysmy pieknie w lozku kilka godz a potem. J to prawie do 9 z Disa spali. A moj urwis jak zwykle wyciagnal mnie z lozka o 6 ej ale juz z nim lepiej uff. Nigdy tak zle nie przechodzil jelitowki jak wczoraj i choc wiem ze noworodki nie powinny sie zarazic to kupki i zwroty pokarmu mowia niestety cos innego. Na badaniu krwi sie poplakalam, nie ma juz miejsca na wklucia krew pobrana po 5 wklociu. .. wynik ok ale jutro powtorka. No ale trzeba. Poza tym ok. Waga wzrosla o dziwo juz 3818, przy wypisie 3555. Cycuchy troche daly sie w kosc ale juz sie uspokajaja. Jedynie kosci spojenia i miednicy mnie martwia, no ale moze wszystko sie uklada na nowo?
    ze spaceru nici, za duzo sniegu... powaga- piekna mamy dzis zime i cuagle pada.
    J. jednak wzial opiekunczy 10dni, takze super, bo z chorym 2latkiem i wyjazdy na badania itd to byloby za duzo..Ekonomie ogarnia z domu i w sobote bedzie pracowal.
    ja smoczkow tez nie lubie ale sa sytuacje kiedy sie przydaja. Tym razem natomiast po 2 tyg zamierzam wlaczyc butle, juz sciagalam przy nawale i sie mrozi, ale myslalam zeby sasiadce dac co pracuje na noworodkach w szpitalu zeby wziela dla wczesniakow bi potrzebuja, jesli ma jak przewiesc. Wiem ze potrzebuja.
    Pozdrawiam i biore sie za obiad, oba dziadki spia.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny za info z tym zwolnieniem męża na mnie.
    W domku jesteśmy od soboty, ale mąż miał jeszcze urlop do dzisiaj, teraz 2 dni okolicznościowego wziął i w piątek musiałby iść do pracy więc zadzwonie dzisiaj do mojego gina jest ordynatorem w szpitalu w którym rodziliśmy to może w czwartek by wypisał.
    Konradka dziś odwiedzili dziadkowie- rodzice męża, więc kolejna wizyta zaliczona. W sobote widział go już mój tata, brat z rodzinką. Chrześnica moja powiedziała na niego pipi i kumkum czyi ptaszek i żabka

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    A w kwestii antykoncepcji to przy kp po spelnieniu pewnych warunkow do 6 mies. jest 96proc. skutecznosci, czyli troche mniej niz przy innych srodkach, teraz nie pamietam dokl warunkow ale jeslu ktoras z Was jest zainteresowana to sprawdze pozniej w ksiazce, ktora dostalam od piloznej.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów