Strona 891 z 1002
Pokaż wyniki od 8,901 do 8,910 z 10013

Kwietniówki 2017

Drzewko, nie wiemy jak tam Okrąglinka a poza tym ja, Iglak, camelka, justyspj to tak z osób które w ostatnim czasie się w miarę udzielały. Bo w tabeli puste miejsca mamy przy 18 osobach z 44, ale wiadomo że nie wszyscy zaglądają/udzielają się.

Ponawiam pytanie, ktoś się orientuje jak zrobić z tą zamknętą grupą/tematem?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Hej
    19 kwietnia o 20 15 przyszedł na świat mój synek Konradek waga 3650g i 57cm długi jest śliczny masa ciemnych włosków.
    Poród indukowany oksytocyną trafiłam do szpitala w nocy z 18 na 19 z silnym zatruciem ciążowym o czym nie wiedziałam, strasznie bolała mnie głowa, ciśnienie 150/100 krwotok z nosa i biegunka. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Napiszę dokładnie później.
    Mamy trochę problemów z karmieniem synek nie umie dobrze ssać a przy tym ja praktycznie nic pokarmu, walczymy i dokarmiamy mm nie ma wyjścia

Mega gratulacje dla innych szczęśliwych mamusiek.
    Jeszcze dokładnie nawet nie doczytałam która już z dzieciątkiem a które dalej czekają
    Nadrobie na dniach i napiszę wtedy coś więcej o nas

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Gratulacje Katarzynka.
    My juz w domu od wczoraj. Benjamin b. zainteresowany siostra. Widze ze przezywa sytuacje. Na szczęście przespal dobrze noc, niestety nie jest zbyt delikatny ale buziakow siostra dostala juz z milion. Disa tez spala ok z kilkoma pibudkami na cyca, w swoim lozeczku w gniazdku z szumisiem, bo maz sie boi miec ja w lozku tj Benia.
    Maz niestety i wczoraj popoludniu i dzis na inwentaryzacji ale tesciowa przyjechala z jedzeniem i pomaga, gra akurat z Beniem w pilke w ogrodku taki weekendowy luksus. Czuje sie dobrze i corcia tez, ma raczej inne usposobienie niz synek... no i jakie ona kupy robi... o gosz; p
    W miedzyczasie zlozylismy wozek, jutro planujemy pierwszy krotki przejazd po pobraniu krwi.
    Benjaminek do przedszkola nie pojdzie przez dwa tygodnie- tak radzila pani pedagog, w celu wdrozenia sie do nowej sytuacji rodzinnej. Bedziemy ewent zachodzic na zabawe na dworze podczas spacerow, bo nas zachecali i to blisko ale nie pierwszy tydz. bo sie troche boje.
    Udanego tygodnia!

katarzynka - gratulacje na chwilę obecną jesteś druga (jeszcze chyba Wiolcia) która urodziła w dniu terminu

Ania - fajnie że już jesteście w domku

Katarzyna gratulacje !!!!!
    U nas dobry dzień uwielbiam te moje dzieciaki <3

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Katarzynka gratuluję

Ja tez nadal w dwupaku.

Member Awatar iglak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-06 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie mamusie.Melduje że 23 kwietnia o23.10 przyszedł na świat Filipek o wadze 4190g i 57 długi sn.Bolało jak diabli ale było warto.Jest przesłodki,karmimy się cycem jest troche przy tym walki ale się nie poddaję.O 20.00 zaczęłam krwawić lekko pojechaliśmy na porodówkę miałam wtedy rozwarcie 2,5 palca doktorka zrobiła mi masaż szyjki okropnie bolało o 21.00 przebili mi pęcherz płodowy i poszło w tedy juz z górki miej więcej tak godzinowo bo za bardzo mnie bolały skurcze żeby patrzeć na zegarek.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Domi208

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    iglak gratulacje!

A ja wczoraj sie pochwalilam jak to panuje nad karmieniem. A mala na cycu od 18.30, potem maly żyg mleczkiem mamusi i sie zaczelo. Moj Niemąż dzis do pracy po tacierzynskim to mu Emila pokazala. I takie dojadanie bylo ciagle. Jak jyz usnela to pobudkavza minute i darcie. Dopiero przez 2 tak porzadnie pojadla ibusnela no ale 8h na cycu i zero przerwy?? Bylam padnieta, zreszta dalej jestem po krotkim snie. Dajcie dziewczyny jakies rady bo tak nie moze codziennie byc!

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Katarzyna, gratulacje! Super ze wszystko w porządku!

Iglak, gratulacje! Kawał dzieciątka! Szacun za sn

Gratulacje dziewczyny.
    Poratujcie jakimiś radami co zrobić z cholernie bolącymi brodawkami. Łucja je przez kapturem no czasami zdarzy że e nerwach nie może chwycić to dostaje cyca bez. Wietrze piersi, smaruje maltanem a bolą od piątku że masakra

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów